תגידו, אתם קוראים טוקבקים בכתבות?

גם אני6

New member
../images/Emo32.gifתגידו, אתם קוראים טוקבקים בכתבות?

זה יכול להיות די נוראי לפעמים.. במיוחד אם בונים העדפה לגמר על סמך אישיות ואיכויות של מועמדים

בהתחלה עוד התלהבתי

וקראתי את כל מה שקשור לתכנית. אבל כבר מזמן נמאס לי... וכן, התגובות יכולות להיות מאוד מעיקות לעתים.

innocence

New member
תלוי מי!

בטח לא כל הבנות שחושבות שהוא קמצן כי הוא לא משלם בדייט!;)

גם אני6

New member
למרות שכאשר אני חושבת על זה..

אולי זה "עובד" דווקא לטובתם. הרי על כל מקטרג יימצאו עשרה סנגורים, לפחות, שיבואו להגנתו ויעמדו באש ובמים להגן על המועדף עליהם (או לצאת נגד הפחות מועדף) זה מסוג התבשיל שהלבה תחתיו מזינה את עצמה(רק שלא תשרוף אותו יחד עם הקדירה) אבל לפעמים ממש צורם לקרוא אחידות גורפת של דיעות..

אני קוראת מידי פעם...

אבל לא הייתי ממליצה למשתתפים בתוכנית לקרוא... זה דיי אכזרי... ו

גם אני6

New member
זה ממש נורא..

קראתי אתמול איזושהי כתבה שהתפרסמה לפני שבועיים- והטוקבקים. וואו, הטוקבקים..

elcool

New member
רק מידי פעם

אבל לא יותר מ-3-4... אחר כך אני כבר מבין את הפרנציפ. כתבות אני קורא בעקביות את עמק הסיליקון של נמרוד ובעכבר העיר.

stagadish2

New member
טוקבקיסטים הם עם כל כך לא שנון.

למי יש כוח. שימו לב להתנשאות של כותבפורום ממוצע על טוקבקיסטים. מתערבת איתכם שאפילו בפורום האח הגדול (פחח, אפשר לחשוב, פורום היפה והחנון) כולם שם מתנשאים על טוקבקיסטים.

גם אני6

New member
ומי הם, בדיוק? ומה אנחנו?

אצלנו אלה גם טוקבקים לא מנוהלים- במערכות העיתון המקוונות כן, ואצלנו זה מתנהל בפורמט קצת יותר דומה לפורמט ה"מכתב", מאשר "תגובה". סה טו. כולם טוקבקים, כולנו טוקבקיסטים..

צלהגשם

New member
ממש לא נכון

יש כתבות ששווה לקרוא רק בשביל הטוקבקים (אני לא מדבר ספציפית על כתבות שקשורות לתכנית, אלא על אירועים ונושאים אחרים). טוקבקיסטים יכולים להיות עם שנון, מצחיק, חד ומעניין.

komsi komsa

New member
רוב הטוקבקים, אבל תמיד יש גם איכות

לפעמים יוצא לי לקרוא טוקבק ששוה יותר מהכתבה....

למעלה