תתפרעו!!

../images/Emo32.gif תתפרעו!! ../images/Emo9.gif

יאללה כל מה שעבר עליכם בימים האחרונים, חוויות מצחיקות, משמעותיות, מרגשות שבא לכם לשפוך.. זה המקום!

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifמחשבות..דרך החברים של נטאשה

לוקח ושם בכיס מחייך בנימוס אני לא הייתי מכניס והוא... איזה טיפוס הבנתי שזה אבוד וכבר עמדתי לצאת אבל מי כמוני או כמוך יודע שזה שקר ולא האמת רוצח בפנים קפואות מבטו מחושב וקר לא הייתי מעלה על הדעת והוא ממש מנוכר ראיתי גם כאן אבוד וכבר עמדתי לבכות אך מישהו אמר לי שאת שאת כל הצער לא ניתן לשטוף בדמעות אל תתפשטי לי כי הערב קצת קר אל תתלבשי לי על מצפון ומוסר אנ'לא מרגיש טוב אני מרגיש מיותר כל כך תני לי לגעת בך להכנס לך לגוף לברוח ללכת לאיבוד לדעת שלא הכל אבוד איתך אישה יפה ומטריפה עושה אותי חולה זה מתפשט כמו מגיפה בלהבה עולה ראיתי גם כאן אבוד וכבר עמדתי לגמור לא יכול איתה, לא יכול בלעדיה וכלום לא יעזור אל תתפשטי לי... לוקח ושם בכיס מחייך בנימוס אני לא הייתי מכניס לא הייתי מכניס אל תתפשטי לי...

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifאני מזדהה כמעט לגמרי עם המחשבות של

+ך!! רק חבל שזה דרך החברים של נאטשה כי עכשיו זה מזכיר לי שוב למה אני מרגישה וחושבת ככה..=/ התמונה קצת מפחידה הייתי אומרת.. ואם את צריכה, למרות שאת לא בקטע של חיבוקים..

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gif

ולמה באמת את מרגישה ככה? (החברים של נטאשה מושלמים! וארקדי לבד גם כמובן~) התמונה.. חח טוב נו.. אני למעלה אז אני לא מפחדת!!
החיבוק שייבשתי אותך זה היה בגלל שלא הכרתי אותך.. אני מתבייש מאנשים חדשים
עוד כמה פגישות ואפילו אני אהיה זה שאבוא לחבק אותך.. "כמו שאין למוות סוף כך אין מה למהר"

Gal15il

New member
!!!

היית פעם על הגג? יש שם הרבה אנטנות. הירקון זורם נשפך לים הזונות גם.

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifאה?!../images/Emo12.gif

איך זה מתקשר להודעה שלה..

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifבדיליי..../images/Emo67.gif

למה הרגשתי ככה כבר לא כזה חשוב כי זה עבר, ברוך ה'..
בזמן האחרון יותר מידי קל לי להכנס לדיכאון..=/ אני לא כזה מכירה שירים של החברים של נטאשה אבל באותו רגע הם האחרונים שהייתי רוצה לשמוע.. ואני מאצפה ממך לחיבוק..
התמונה.. חח טוב נו.. אני למעלה אז אני לא מפחדת!!
!! תהני..?
"כמו שאין למוות סוף כך אין מה למהר"
[משום מה לקח לי זמן לזכור מאיפה שאני מכירה ת'שיר הזה..
ועוד שמעתי אותו לא מזמן..
מתה על השירים שלהם!].

למעלה