סקר

../images/Emo32.gif../images/Emo26.gif סקר ../images/Emo36.gif../images/Emo32.gif

האם יש לכם בבצפר תלבושת אחידה
אם כן, לחצו
, אם לא לחצו
אצלינו בבצפר יש

Danielle b3

New member
הכוונה ... אין לנו עדיין אבל עושים

... לא יודעת וגם שנה הבאה אנחנו עוברים בה"ס ואומרים ששם יש תלבושת אחידה וגם בבית הספר שאנחנו בו עכשיו יעשו תלבושת בשנה הבאה... בקיצור מה אני מסבכת??? אין לנו

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo127.gif אולי גם כדאי שתגידו על הדרך גם

מה דעתכם על זה? לדעתי זה דבר חכם, חוסך בלאגן (תחשבו שהייתם צריכים בגדים לכל יום לבצפר...ואז גם לערב, או ליציאה או משהו...), חוץ מזה שאתה חלק ממשהו אז צריך קצת קשר... אבל אצלנו מגזימים, השיא היה שביקשו שנבוא עם תלבושת לטיול השנתי
..

אמא'לה ../images/Emo70.gif

בטיול שלנו אמרו שעדיף, אבל לא אמרו לנו שצריך לבוא עם תלבושת
אהה ולדעתי מצד 1, תילבושת זה דבר חרא... כי זה לא מבטא את החיצוניות והאישיות ואת מה שמיוחד בכל אדם... וזה גם נורא מבאס שכשמסיימים בצפר זורקים ת'חולצות (למי שאין אחים) ואז זה נקרא בזבוז
אני אישית אולי ייזרוק אותן, אולי יעביר את החולצות שבצבעים נורמליים (לא ורוד) לאח שלי... מצד 2, תלבושת זה באמת חוסך בלאגן והתלבטות של שעה מה ללבוש, וזה גם מונע מה"פרחות" שבינינו לבטא את ה"מיוחד" שבגוף הלא-תמיד-יפה שלהן...

Aviad1987

New member
איזה פרימיטיבי אתה אלוקים ישמור

קודם כל אתה יודע מה אני חושב על הבית ספר המטומטם שלך חחח. דבר שני... כיום יש לאנשים מספיק בגדים לבוא איתם לבית ספר וגם לאחרי הצהריים. עובדה שאצלנו למרות שיש תלבושת אנשים מתלבשים איך שבא להם ומתחתתתת שמים את התלבושת. רק שמישהו מההנהלה עובר אז מסתובבים מהר ומתפללים שלא ראו חחח ואם כן תופסים אז זה חבל

למעלה