Ben LeVi 232

New member
../images/Emo32.gif ../images/Emo32.gif ../images/Emo32.gif ../images/Emo32.gif ../images/Emo32.gif ../images/Emo32.gif

../images/Emo65.gifהודעה משמחת!!! להיכנס../images/Emo65.gif

אני וגור החלטנו להתחתן... כולם מוזמנים לחתונה.... נשמח לראותכם... גור... איי לאב יו נמלוני!!!

מזלטופ../images/Emo77.gif אלחנן יהיה הרב

תביאי תמונה שלך את של האבא כבר יש שנדע איך יהיו הילדים חחחח....

shaisagi

New member
../images/Emo32.gifהאם ניתן לחיות בלי הנשמה?(כנסו

לא מעט אני שואל את עצמי לאחרונה "איך יכול להיות שהפסקתי להשתגע אחרי גול של מ.ס אשדוד?" וכן אני הייתי אחד שהיה משתגע ורץ לגדרות אחרי כל גול! אבל עד שיום אחד זה נגמר כי הבנתי שזה לא נותן לי כלום!!אוקיי זה נותן לי סיפוק של רגע או שתיים אך לטווח הארוך זה לא נותן לי כלום!! יש לבנדם גוף ונשמה והבנתי שאני מרצה רק את הגוף ומטפח רק אותו אבל את הנשמה אני מזניח אני לא מטפל בה...מה זאת אומרת לטפל בנשמה? זה להכניס בה רוחניות,ערכים במילה אחת דת! אני לפני שנה התחלתי ללכת לעונגי שבת...זהו מקום שבו אחרי כל ארוחת השבת חוזרים כולם לבית כנסת ושרים שירי תורה ושומעים את דברי הרב... ואני חייב לציין שזה מילא בי סיפוק רב ובמקום לחכות כל שבוע למשחק של אשדוד ואני מחכה כל שבוע לעונג שבת שבו אומנם איאפשר לרוץ לגדרות אבל בהחלט אפשר לתת לנשמה להשתגע...חברים אני לא בא להחזיר פה בתשובה אלא רק לתת לכם זויות נוספת של החיים...תבינו אנשים שאסור לנו להתרחק מהדת שלנו ואסור לנו לקפח את השנמה שלנו!! כמו שבנדם לא יכול לחיות בלי לנשום כך בנדם בסופו של דבר אינו יכול לחיות בלי הנשמה שזקוקה לרוחניות! אהה ולגבי הכדורגל...זה חזק ממני...אני באמת אוהב את זה... אשמח לקבל תגובות והערות...מן הסתם יהיו כאלה שלא יסכימו איתי...

למעלה