Ben LeVi 232

New member
../images/Emo32.gif ../images/Emo32.gif

אם אין לכם משהו לכתוב כאוף לא חייבים

כולם כנסו לצ'ט של ראש גדול !!!!!!!!

כנסו לצ'ט של ראש גדול שידור שלי שירים יפים סרטים ומערכונים מצחיקים

shirel 1211

New member
כנסו כולם../images/Emo70.gif

פליזזזז, אני יודעת שזה לא לעניין, אבל תעזרו לי, בבקשה
היום, ילד מהכיתה הביך אותי בצורה משמעותית
ואני לא מתכוונת לוותר לו
אני רוצה לתת לו עונש, אבל לא עונש יותר מדיי גדול, אני לא מתכוונת להרוג אותו או שהוא יבכה כל ימיו...
למישהו יש עצה אך לנקום

keton13

New member
מה הוא עשה?

לפי זה נתן לך רעיון למה לעשות לו:) למרות שאני לא עושה את זה אני טוב בזה דווקא חחח

shirel 1211

New member
וזה הסיפור שלי...

חבר שלו, הציע לי חברות
. הוא יודע שאני אוהבת את הילד הזה
, אבל משום מה, הוא לא רצה שניהיה חברים (זה לא משום מה, אני במלחמה נצחית עם הילד הזה, אנחנו תמיד רבים). בקיצור, הוא פירסם לכל העולם שאני אוהבת ילד אחר ושאנחנו חברים (בלי להעליב, זה לא הילד שהכי הייתי רוצה שהוא יהיה חבר שלי, ומה שכתבתי מקודם היה במילים עדינות...
).לא רק זה, הוא גם זייף מכתבים, כאילו הוא באמת חבר שלי...
עכשיו, הילד שאני אוהבת והציע לי חברות, יודע שאין לו סיכוי איתי
אבל זה לא נכון... הבנתם

מסכנה יואו מה הוא עשה לך !!!!!!!!!!

אני הייתי מעיפה אותו מזמן לעזה שירקב שם עם הערבים ....... חחחח סתם..... אני לא יודעת מה לעשות כי לי זה עוד לא קרה!!!!!!!!! סורי....

shirel 1211

New member
בואי נבכה../images/Emo7.gif

אולי את רוצה להתכתב במסרים הפרטיים?

פתרון..:

תמציאי ילדה שכאילו אוהבת אותו ואז תזייפי מכתבים ותגידי שהיא כל הזמן חושבת עליו ואז מול כל הכיתה אחרי איזה 3-4 ימים תצעקי מול כולם "כאילו מי תרצה אותך בכלל ?! נראה לך שיש ילדה כזאת בכלל ?! חחחחחח" יוו איזה מרושעת אני...

את לא מרשעת את חכמה!!!!!!!!!

חחחחח...... את פשוט מאמי אין אין בפורום תמיד יש פיתרון לבעיות!!!!!!!!!!!

keton13

New member
מממממממ.... בואי תראי

תראי איך את יוצאת מזה בסבבה את הולכת לזה שאת אוהבת והוא אותך ותגידי לו שאת לא באמת חברה של ההוא,ושאת בעצם אוהבת אותו ואת זה את תחשבי איך להגיד את זה בדרך שאני כתבתי זה מעפן חחח עכשיו אם הוא אוהב אותך,מה נראה לך שהוא יעשה?:) יופי בקשר לילד המפגר שעשה לך את זה... ת'אמת?אל תעשי כלום. אם זה ילך בינך לבין הילד שאת אוהבת אני לא הייתי עושה כלום אבל אם לא... תכתבי פה אני כבר אתן לך כמה רעיונות:)

shirel 1211

New member
תודה רבה לכם!

אבל... אני לא מתכוונת לעבור על זה בשקט... ו- בקשר להצעה של "חחחח מצחיקה": יש כאן בעייה אחת גדולה: הוא הילד הכי חתיך בכיתה, ככה שכל הבנות מתות עליו, עד כדי כך שהן יכולות להגיד לו: "אני רודפת אחרייך כי אני מתה עלייך ולא יכולה בלעדייך..."

keton13

New member
אין בעיה

אני פה אחשוב קצת על משהו טוב מחר תהי פה אני אתן לך את הרעיון שאני הולך לחשוב עליו:)

keton13

New member
חחח רק משהו אחד

כמה שאלות שינחו אותי:) תעני על שניהן חחח ברצונך לפגוע בגוף שלו\רגשות או אפילו שניהם?(אני מעדיף את האפשרות הראשונה חחח) את רוצה משהו כזה חד פעמי,או לעשות לו כמה מקרי נקמה?

למעלה