oriazani29

New member
לכל התלמידים זה חשוב

זה לא סתם הודעת שרשרת!! זה בשביל כל התלמידים!! אולי קצת ארוך אבל בהחלט שווה קריאהה!!! תלמידים יקרים, אנו, דור העתיד של מדינת ישראל, זקוקים לזכויותינו בחזרה. מערכת החינוך פוגעת בזכויותינו והגיע הזמן להגיב על כך! אנו יכולים וצריכים להשפיע, מערכת החינוך דאגה לחוקק חוקים למען התלמיד אך לא דואגת לביצועם. ולכן אנו מציעים שבתאריך 1.3.2005 שכולנו - תלמידי ישראל נשבות ונצא במחאה! כל זאת בגלל שהמורים מזלזלים בזכויותינו, ובנוסף לזאת מקצרים את החופשים שלנו, שנים חג החנוכה מלווה בחופש, איך יתכן שמסורת ארוכת שנים תעלם? מה אחרי זה? פסח? בנוסף לכול עוברים ליום לימודים ארוך, שגוזל את שעות שקצרות גם ככה. אנו חייבים לצין שדוח ועדת דוברת אכן צודק בתחומים רבים אך יש גם מקומות שבהם הוא לא נגע. לכל אחד יש את המורה אשר לא נותן לנו לצאת לשרותים או לשתות למרות החוק אז תקופת העוגמה הזאת נגמרת עכשיו! אם אין שינוי עד ל1.3.2005 :אז רבותיי , אנו מכריזים על שביתה!!! אנו זקוקים לעזרתו של כל תלמיד במדינת ישראל. אם לא יכול שינוי עד ה-1.3.2005 לא נגיע לבית הספר, אנו זקוקים לעזרה שלכם, פרסמו את הודעה זאת בכל דרך אפשרית כולל איסיקיו מסנגר, פורומים וכמובן בבתי הספר! כל מי שמוכן להצטרף שיוסיף את שמו :

עם אני יעשה את זה אני לא יתקרב.....

למחשב עד שאני ימות. וחוץ מי זה לא כל כך דחוף לי כי בבית ספר שלי אין שעות נוספות של לימודים עם אני רוצה אני יכולה להישאר ולהיכנס לחדר מחשבים או חדר של איזה חוג! אז סורי אנשים

כנסו

( לזו שפתחה ת'שירשור ) רשמת ----> כל זאת בגלל שהמורים מזלזלים בזכויותינו, ובנוסף לזאת מקצרים את החופשים שלנו, אז שתדעי..המורים לא מקצרים אאת החופשות..זה משרד החינוך!!! למורים אין חלק בקיצור החופשות..הם לא אחראים לזה

°°NaTaLi°°

New member
אז ככה:

היתי שובטת אבל הבעיה שההורים שלי בחיים לא יתנו לי לא ללכת לבית ספר ואני לא מסוגלת לברוח אני ינסה אבל לא מבטיחה כלום..

את צודקת!!!!!!!!!../images/Emo51.gif

רק שתדע\י שאני וידיד שלי החלטנו לפרסם פליירים בבצפר שלנו(מקווה ישראל) ובגלל חוסר כסף לצילום זה בוטל! אבל כל הכבוד ואני איתך! תודה... ליהיא-0524790575

אמא שלי בחיים לא תתן לי

חח עם אני יעשה את זה אמא שלי תתלה אותי למה יש גם את התעודה שהיא על בטוח מתחת ל 30 אז אין מצב שאני יכולה לעשות את זה אבל בהצלחהההה למה גם אני שונאת את הקטע הזה לקצר לנו את החופש הגדול !!!! או להוסיף עוד שעות ללמוד!! מה אנחנו בכלא?????.

noam666

New member
לא חייב לברוח!!

זה לא יעזור בכלום חוץ משישעו את כל הביצפר!!! עדיף לעשות למורים בעיות! להיכנס לכיתה ולא לתת להם ללמד ואז לגרום למורה לקרוא למנהל\ת ולהגיד להם שלא מתכוונים ללמוד עד שהחופש לא יקוצר והימי לימודים לא יארכו! אם כמה ילדים יברחו זה לא יעזור בכלוום לא מזמן ברחו אצלי בכיתה איזה 16 ילדים ואחד אחד מהם הושעה.. אז לא יהיה להם קשה גם להשעות חצי כיתה..

כן אבל..

אני לא יודעת עם היה לי אומץץץץץץץ כולם פה אומרים שהם בטוח ישבתו אבל לאפחד פה אין אומץץץץץ

BillysGirl

New member
לי יש!

אני שבתתי כבר.... וקיבלתי הרשמה אבל זה היה למטרה טובה!!!

Im The Sun

New member
אני תלמיד כיתה י"ב../images/Emo42.gif

אז לא ממש אכפת לי מה יקרה עם כל השאר. כשאותנו דפקו בהרבה מאוד נושאים אף אחד לא קם לגונן עלינו אז אני לא מרגיש צורך לגונן עליכם
בכל אופן אני מאחל לכם מכל הלב בהצלחה במאבק, ספק שיצליח.

למעלה