U2 Vs COLDPLAY

blahblah123

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo41.gifU2 Vs COLDPLAY

מופע מחווה כפול בכרטיס אחד! U2 Vs. COLDPLAY! 10.2 יום שישי, בבארבי כ"ס רח יוחנן הסנדלר 8 מופע יחיד מסוגו בארץ - כל הלהיטים של שתי הלקות המובילות של ימינו על במה אחת - בערב אחד. להקת אוברטון תבצע מחווה לענקי הרוק U2 - שירים מכל האלבומים ! להקת missFlag תבצע מחווה לכוכבי הרוק הבריטי של ימינו COLDPLAY, שירים מכל שלושת האלבומים! המופע מלא אנרגיה ,מופק ומושקע! רצוי להזמין מקומות מראש משרד כרטיסים בארבי כ"ס 03-5188123 לאתר להקת missFlag www.missFlag.com

steelwater

New member
דאמ, אני חייבת להיות בזה!

אבל איך אני ראוה את זה שזה לא יקרה): והייתי אמרוה להיות בכפ"ס בסופ"ש הבא...

shuval1

New member
שמעתי פעם את אוברטון...

וזה הספיק לי כדי להבין שאת U2 - לא מחדשים!

BURN

New member
מפגש גיטריסטים - בארבי כ"ס 25.2.06

ג`ימי הנדריקס נגד ריצ`י בלקמור - מפגש ענקי הגיטרה החשמלית: מופע רוק מיוחד בהשתתפות שתי להקות רוק קטלניות. שלמה מזרחי ו"החוויה החשמלית" יבצעו את מיטב הלהיטים של אשף הגיטרה ג`ימי הנדריקס, עם: שלמה מזרחי - גיטרה חשמלית, עמוס שפרינגר - בס, יחיאל ברוור - תופים. להקת "שריפה - BURN" תבצע את מיטב הלהיטים של "דיפ פרפל" ו"ריינבו" עם גיטריסט העל ריצ`י בלקמור, בהשתתפות: הגרזן ניקולאי בניקוב - גיטרה חשמלית, גנאדי דווידוב - בס, רומן טומקין - קלידים, סם דווידוב - תופים, דניס ריזיקוב וגולן משרקי - שירה. בארבי כפר-סבא, מוצאי שבת 25.2.2006, כניסת קהל בשעה 21.00, ההופעה מתחילה בשעה 22.00 בדיוק. כרטיס: 60 ש"ח (50 ש"ח עם קופון הנחה של 10 ש"ח מאתר www.barby.co.il). להזמנות בטל' 035188123 ובדוא"ל [email protected]. כנסו לאתר www.corky.net/rock לפרטים נוספים וכדי לראות מה הולך לקרות בחג הפורים.

למעלה