? ON?

גם אני6

New member
../images/Emo32.gif? ON?

אני רק רוצה לכתוב שנכנסתי פעם או פעמיים ל(מה, אין אייקון עגבניות? בכל מקרה, תכינו כמה..) נכנסתי לפורום "האח הגדול" כמה פעמים(רציתי להגיב, לחוות דיעה על משהו!! ולא, אני לא צופה. צפיתי רק בקטע הספציפי הזה..) ויש הבדל עצום בין איך שכותבים כאן- הן מבחינת התכנים, הן מבחינת צורת הכתיבה והפורום ההוא שהוא גם, בסה"כ פורום של תכנית ריאליטי. אין.. ארס. ורוע וגועל. קללות, גידופים, ירידות. השמצות(כמעט) בטח שלא בשפה שלא מכבדת את הדובר הרבה לפני מי שמדברים עליו.. ממש נחמד להכנס לפורום ולא להתבאס מהודעות כשפותחים אותן, כי זה מעכיר משהו בפנים.. (כמו לטבול בדלי רפש) באמת, right on!

StriX Starlight

New member
הדבר המשותף היחיד הוא ההגדרה של שתי התוכניות

כריאליטי. בפסקה הזאת אעיד על עצמי בלבד (ולו רק בגלל הסיכוי שאם אדבר בשם כולם, יעלבו לי פה על ימין ועל שמאל) שאני לא טיפוס של פורומים, של תוכניות ריאליטי או טלוויזיה בכלל. (אפילו את התוכנית אני רואה במחשב, היות ואת הממיר בעטתי מהחדר שלי לפני כמה שנים) אותי לא הייתם רואים כאן לעולם, אילולא מצאתי בפורום חבורה של כותבים שהיוו לי אתגר אינטלקטואלי ומקור עניין. אני חושבת שריאליטי הוא מוערך יתר על המידה, מטופש ולא אמין. (אני עולבת באמא שלי פעם אחר פעם כשאני תופסת אותה צופה בפח הגדול) אפילו היפה והחנון 2 (את העונה הראשונה לא ראיתי מאותן סיבות בדיוק) שהתחילה באופן אמין משהו, הצליחה להפוך בפרקים האחרונים לדוגמא ומופת לתוכנית עם התערבות הפקתית שאי אפשר להתעלם ממנה. עצם זה שכולנו התכנסו בפורום של התוכנית, יכול להיות מקרי (בגלל שזה יכול היה לקרות בכל פורום אחר) או לא מקרי בכלל (הביצה והתרנגולת סטייל "אני אינטיליגנט כי אני גיק / אני מגדיר את עצמי כגיק כי אני חכם ויש לי תחומי עניין מסוימים"). השורה התחתונה היא שאין קשר בין המאפיינים שלנו כאנשים חושבים לסדרה עצמה. היא בסה"כ הניעה עבורנו שרשורים מסוימים ונתנה לנו נושא שיחה שתמיד אפשר לחזור אליו אחרי שמסיימנו לדון ב"למה דת היא מטופשת ומקור כל הרוע בעולם?" או "איך לעזאזל עדיין קיימים אנשים פרמיטייביים כל כך ביחסם לנשים?". אני לא מרוצה מהניסוח הזה, אבל השעה כבר 1:44 וזה לא משתפר בקריאה שנייה.

גם אני6

New member
:) זה בסדר

אין לי טלוויזיה, בשתי העונות צפיתי דרך המחשב(כך אני גם צופה בסרטים) לכן כתבתי שלפורום "האח הגדול" נכנסתי להגיב על משהו ששמעתי ועקב זה צפיתי בקטע המסוים הזה(אחרי זה קראתי קצת מי זה מי, כדי לא לכתוב משהו תלוש ולא הגון) יחד עם זאת- גם אם אינני צופה במשהו לא סותר את העובדה שיכולה להיות לי דיעה או סיבה לא לצפות דווקא בזה. זו עדיין חוות דיעה ותחושה על הדבר הזה. אם קורה משהו בתכנית ומדברים עליו- אני מגיבה לזה, בתוכי. זה משפיע עליי. אני לא מנותקת מהדברים בגלל שאינני צופה, נכון? לכן כשיש לי משהו להגיב- אני מגיבה. לפעמים זה רק בתוכי, לפעמים בקול רם, לפעמים בפורום מורחב יותר(ציבורי ורשמי יותר) או פחות. אני לא חושבת שהקשר אקראי, בין התכניות. שתיהן ריאליטי, בשתיהן משתתפים אנשים שהגיעו לשם בידיעה שזו תכנית ריאליטי הצופים הם קהל של תכנית ריאליטי וכן הטוקבקיסטים(והכותבים בפורום). לא כל מי שנשאר, מתמיד ועקבי בצפיה, תגובות וכתיבה כאן- באים מהמקום והערכים, מוסר זהה כמו שם, בפורום "האח". [מה התחלתי לכתוב? שתיים וחצי בלילה.. כן, לישון. עכשיו. כדאי..]

HouseAtreides

New member
לא נראה לי שההתכנסות פה היא יד המקרה

אני חושב שהתוכנית הזו היא סוג של טריגר רגשי לכל מי שאי פעם חווה מקרוב את מה שבקיצור נמרץ אכנה "מע' היחסים המורכבת בין החנון המצוי ובין חברת הילדים והנוער בארץ ישראל החל מאמצע המאה ה- 20 ועד ימינו". דרך אגב, את לא לבד - אמא שלך היא לא היחידה שצופה ב
הגדול. מאמא שלי, בעלת תואר דוקטור, כבר התייאשתי מזמן בנושא הספציפי הזה. עוד בימי קדם היא צפתה באופן קבוע ב"דאלס", ב"שושלת" וב"יפים והמפליצים"......... ואם יש עוד טראש מהסוג הזה שהספקתי לשכוח, כן, גם בו היא ב-ט-ו-ח צפתה. בלי קשר לריאליטי ספציפית, באופן כללי אני מעדיף בהרבה תכנים של קולנוע על פני אלה שמציעה הטלויזיה. כבלים? לא התחברתי. לא לתכנים (הרדודים להחריד בד"כ) שיצא לי פה ושם להכיר, ולא למדיניות שמנסה לדחוף לי 100 ערוצים שב- 90 מהם לעולם לא אצפה.

Thumpers

New member
אני עדיין חושבת שהבנים מהתוכנית הם לאו דווקא

הבנים מהתוכנית, כי לדעתי הם יהיו עסוקים מדי בכל מיני דברים של חכמים, למיניהם.. אבל הם אנשים נחמדים - אז זה לא באמת משנה לי אם אלו הם או לא. *shrugs*

Thumpers

New member
או סתם מישהו שמשעמם לו?

אבל כמו שאמרתי, מה זה באמת משנה? אנשים נחמדים אלו אנשים נחמדים.

Thumpers

New member
את האמת? זה הם.

בהתחלה אמרתי שיכול להיות שאלו סתם אנשים אקראיים, אבל תכלס - אין למה להתחזות לאנשים אחרים, זה מגוחך.

ההבדל בן שניהם שהאח הגדול זה פורום רשמי...

ופה זה לא. מה גם שהאח הגדול עושה הרבה יותר הד תקשורתי... ורואים את הדיירים 24 שעות ביממה. מה שפה לא.וזה יוצר שעל כל מילה לא במקום של דייר פותחים שרשור שלם... מה שפה לא יקרה כי הכל ערוך... הכמות אנשים שנכנסת לשם וכותבת שם היא עצומה... ובו נודה באמת... הדיירים שהכניסו לא בדיוק כאלה שבאמת יש על מה לפרגן להם שם כך שאני ממש מבינה את הגולשים שם. אני כן מהצופים של התוכנית... אבל אני לא אכתוב שם בגלל כל ה"שוק" שהולך שם.

אני חולה על הפורום של ה../images/Emo64.gif.

יש לחבר'ה שם יציאות מצחיקות ברמות אחרות לגמרי. לפעמים כשאני מתקשה להירדם אני קוראת שם. לא מגיבה כי אין שום טעם להשתתף שם לדעתי, אבל זה סטנד אפ שלא נגמר
.

למעלה