Up&Down ליום רביעי

Lilo the fairy

New member
../images/Emo32.gifUp&Down ליום רביעי../images/Emo9.gif../images/Emo141.gif

כל הדיבורים שלא קשורים לאורי אומנותי, לכאן
כל הזמן עליות ומורדות.\/\/\/\/ נמאס... *נאנחת* יהיה טוב
שבוע טוב יקיריי

בוקר טוב

אני לא כל כך מרגישה טוב אז נשארתי בבית לנוח שיהיה לכולם יום נעים והמשך שבוע מצוין

boopymylife

New member
יומטובבבבבבבבבבבבב../images/Emo9.gif

איזה כיף להבריז מביצפר בספונטני... =)))))))

../images/Emo205.gif חזרתי מהגדנעעעעע ../images/Emo9.gif

התגעגעתי אליכם המון המון הפורום הכי שולט בתפוז..
היה ממש כיףף ונהנתיייי המון...
עקב חוסר השעות שינה שיש לייי.. אני אעוףף עכשיו לישון... התגעגעתי
ביייי אוהבתת

תודה ../images/Emo24.gif ואממ יותר פירוט..

ביום הראשון כמו שהמורה אמרה לנו זה היה יום התלונות, יותר מחצי רצו לחזור הביתה, אבל לאט לאט התחיל להיות כיף וכבר ביום השני לא רציתי לחזור. קודם כל, יש משמעת צבאית חזקה- כיבוי אורות ב11, ושאומרים 11 זה 11, אסור לדבר אפילו (מפחיד..) חחח פעמיים נדפקתי והוציאו אותי להקשב, אבל זה מה שעושה ת'טיול לכל כך כיף. כל יום למדנו על מבצעים של המודיעין, חלקם מעניינים יותר, חלקם פחות, אבל בתכלס היה כיף, בלילה היו חידונים ותחרויות, חח והעלנו הצגה מ'זה קורעת. ביום לפני האחרון היה את שכחתי איך קוראים לזה, משו עם דיסטנס, הקיצר המפקדות באו עם בגדים רגילים ולא עם מדים ונראו נורמליות לגמרי, חח אבל הן ממש חמודות. בכל אופן, נהנתי, וביום האחרון כבר לא רציתי לחזור. (ובקשר לאוכל- נחמד. חח כוסכוס אורז בורקסים וכל מיני כאלה)

../images/Emo90.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo77.gif

הערב ב-20:00 בוורלי דמלין, MPH, המציעה ייעוץ וגישה דיסקרטית לכלים לשיפור החוויה המינית באווירה בטוחה וחיובית תתארח בפורום פמיניזם ומעמד האישה. שרשרו שאלותיכם כבר עכשיו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=68&msgid=71461033
תחרות התמונה הרומנטית הצטלמתם על רקע השקיעה? מתחת לחופה? או סתם מחובקים מתחת לשמיכה? לכבוד יום האהבה, תפוז
אלבומים
מזמין אתכם לשלוח את התמונה הכי רומנטית שלכם ולזכות בפרסים: http://www.tapuz.co.il/Albums/contests/contest.asp?c=25

boopymylife

New member
הייתי אמורה להיות עכשיו ביד ושם חחח

והברזתי.. ישנתי אצל חברה.. קמתי מתה 3 שעות אחרי ההסעה ועכשיו אני אצל עוד חברה... מקווה שההורים לא יחשדו שלא באתי.. =/

אנונה2

New member
../images/Emo12.gifנכון??../images/Emo95.gif

הרגע סחבתי איתי עוד חברה שניסע על אופניים
השיער שלי מלא חול

למעלה