עוברים את החופש בשלום ב../images/Emo43.gif אנשים

ליאורה חוברה, דיאטנית קלינית מזה 22 שנה, בעלת ניסיון בטיפול תזונתי בקבוצות וביחידים,מרצה ויועצת תזונתית של חברת זוגולובק תתארח בפורום להיות הורים מחר בין 17:00-19:00 ותסביר כיצד ניתן לעבור את החופש הגדול בשלום ובלי תוספת משקל. אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=149&MessageId=132504670

TetiBETTY

New member
אגב, הטוויטר של בלייק התעדכן...

היא פתחה חדש http://twitter.com/blake_lively שהתחיל בדיוק יום אחרי שהיא סיימה עם הטוויטר הישן שלה... היא כתבה לפני שעתיים שהיא מתכוננת לשטיח האדום של הTCA ב18:00, ז"א 17:00 שלהם...

RayoDeLuz

New member
זה לא הגיוני...

הTeen Choice Awards הוא בכלל ביום שני (היום לפי שעון ישראל, מחר לפי שעון ארה"ב)...

TetiBETTY

New member
הוא מוקלט מראש. אמרו את זה כבר שהוא יהיה

מוקלט.. תקראי את הטוויטים שלה, היא כזו חמודה!!!

GossipKid

New member
היא ממש חמודה.

לא ידעתי שיש לה טוויטר חדש, עוקב DD; גם אתם שולחים הודעות מעצבנות למפורסמים? עד עכשיו ענו לי רק קיקו ומורין מהבלוק \: חח לאף מפורסם אין באמת כוח לענות. בטח הם מקבלים 894664897489676879687569875698 הודעות כל חצי שעה. אה ורק אני כועס שהיא רשמה "פן,מי?" באחת ההודעו תOOO:

RayoDeLuz

New member
../images/Emo124.gif תצא סדרה חדשה לאינטרנט..

מבית היוצר של "אחת שיודעת"... לסדרה יקראו "private"(פרטיות).. הנה הטריילר... היא תתחיל ב11 באוגוסט.. אני לא יודעת אם יהיה אפשרי לראות אותה בישראל אבל, שווה לנסות לא?

GossipKid

New member
הבנתי.

אבל האם נזכה לראותה? זאת השאלה ואם מישהו מוצא אז שלא ישאיר אותנו לבד :p (למרות שאסור בפורום, יש פרטי
)

RayoDeLuz

New member
טכנית זה לא זכויות יוצרים...

אם תכנס להודעה הראשונה שלי על הסדרה יש שם את הפרומו של הסדרה... ובפורומו של הסדרה כתוב משהו כמו teens.com/private כלומר שזה האתר שאפשר לראות את הסדרה... הסדרה מתחילה היום שעון ישראל ומחר שעון ארה"ב... כל פרק יעלה ביום שלישי רביעי וחמישי...

RayoDeLuz

New member
אה והסדרה כמו אחת שיודעת מבוססת על ספרים..

לסופרת קוראים קייט בריאן.. היא כתבה ספרים כמו "הנסיכה והאביון" (The Princess and the Pauper), "סוויט "16 (Sweet 16), "חבר מזוייף" (Fake Boyfriend)... בסדרה "פרטיות" (private) ישנם כ12 ספרים אשר 2 מתוכם עוד לא יצאו... אחד יצא בספטמבר והשני במרץ 2010...

למעלה