../images/Emo32.gif

יאללה..שירשור העוף שלנו לעמוד זה
ראיתי את זה באיזה פורום וזה נראה נחמד... תגיבו להודעה הזאת ותרשמו כ-ל מה שבראש שלכם, מציק לכם או סתם בא לכם להקליד... מה איתי? למה אני לא רושם כלום?! חכווו... ---------------- התחילו לצבוע לנו היום את הבית ואני וכל משפחתי תקועים בקומה התחתונה...חם והמזגן לא מחובר לאיפה שאנחנו נמצאים...הכל מלוכך ומעצבן...וח-ם! 10 ימים של בעסה כזאת עד שיסיימו את הכל (שזה לא רק צביעה אלא גם שיוף ושפכטל וכל מיני דברים שעושים כשצובעים). בכל מקרה...חם לי
אבל אני חי מדקה לדקה...
----------------

../images/Emo6.gifחחחחחחחחחעעעע

10 ימים עם כל המשפחה בקומה אחת אוי.. מסכן
אצלנו גמרו שיפוץ של חודשים בערך ככה שהלך לי כל החופש וישנתי עם המשפוחה שלי כולנו במרטף הפיצי המשפחה שלי כוללת את ההורים שלי ואת אחי המתוסבך שמדבר מתוך שינה אחותי לא ההיתה בארץ אז לא היה לי לאן לברוח
אז 10 ימים,תאמין לי שתשרוד..
אה כן ו..אני אוכל עכשיו תירס חם,נאמי
והים בת דודה שלי מתחתנת... ולקחו לי ת´מחשב לתיקון אז אני צריכה לכתוב מהמחשב של אבא שלי ו..זהו ביי

אמאל´ה...

תפעילו את הדבר הזה ותעקבו אחרי ההוראות... 1) תבחרו מספר בין שתי ספרות (לדוגמא 54). 2) תפחיתו מהמספר את שתי הספרות שמרכיבות אותו (לדוגמא 54-5-4=45). 3) לכו למספר שיצא לכם ותסתכלו על הצורה שנמצאת מימין לו. 4) תלחצו על הריבוע האפור... עכשיו אני חייב להבין איך הם עשו את זה...!

אההה..הבנתי!

זה הורס את הקסם אז מי שלא רוצה שלא יקרא... תעשו את השלבים מאחד עד 4. יוצא לכם מספר כלשהו ולידו יש צורה כלשהיא...אל תלחצו עדיין על הריבוע האפור. עכשיו תעשו את השלבים שוב פעם רק הפעם תבחרו מספר אחר ותסתכלו על הצורה שלידו..אותה צורה כמו מקודם? אכן כן. כל מספר שתיבחרו עכשיו ותבצעו את השלבים תצא לכם אותה הצורה. עכשיו שימו לב שלא משנה אם בחרתם 84 או 87 או 82...ולא משנה אם בחרתם 35 או 37 או 30...בכל שורה כאשר תפחיתו את הספרות יצא אותו הדבר. 82-2-8=72 87-8-7=72 84-8-4=72 35-3-5=27 37-3-7=27 30-3-0=27 מי שבנה את זה בדק אילו ספרה יוצאת בכל שורה ושם על ידה צורה שחוזרת על עצמה בכל אותן ספרות שיוצאות לכם (למשל ליד המספרים 72 ו-27 תהיה אותה צורה) או בהרחבה... 10-0-1=9 20-0-2=18 30-0-3=27 40-0-4=36 50-0-5=45 60-0-6=54 70-0-7=63 80-0-8=72 90-0-9=81 שימו לב שבכל הכפולות של 9 יש את אותה צורה שהיא תוצג אחרי שתלחצו על הריבוע האפור. אז תשאלו איך זה שכל פעם מוצגת צורה אחרת? די פשוט..כל פעם אחרי שאתם לוחצים על TRY NEXT הלוח נבנה מחדש עם הצורות במיקומים אחרים (ובכפולות של 9 כמובן...אותה הצורה). הכל עניין של חשבון פשוט

למעלה