ברוכים הבאים לפורום כפר סבא

ושוב, ברוכים הבאים לפורום כפר סבא, הפורום הראשון באינטרנט על "הראשונה בשרון", מקווה שנהנה מפורום זה.. עומרי האוזר

דן מלך

New member
עמרי בהצלחה

עמרי בהצלחה בפורום החדש שלך! שיהיה לך בהצלחה, ואם אתה רוצה אני יעדכן אותך במה שקורה בהפועל כפר-סבא כל שבוע... אז בקיצור,כל הכבוד! נ.ב הפועל כפר-סבא אמפריה!!!!!! ב-ה-צ-ל-ח-ה דן דיאמנט

skopy

New member
שימו-../images/Emo23.gif

ברכותיי לפורום של כפר סבא. נפתח פורום מועצת תלמידים ונוער-582. קישור למטה. הפורום מדבר על האם חינוך לערכים חשוב יותר/פחות מדוע???? ועוד הרבה שאלות. אני בטוח שאתם הולכים למועצת תלמידים!!! ואני בטוח שיש לכם שאלות. אתם בטח שואלים איך אני בטוח?כי אני בטוח!!! אחריי שזיבלתי לכם את הראש שאני בטוח אני אוסיף שמי שלא נבחר למועצת תלמידים יכול להיות בה בלי להיבחר!. שלכם, סהר

Pixy led

New member
שלום,

אני פיקסי לד (AKA "שומרת הקונוס", "הילאלה" - אבל אני מעדיפה "פיקסי לד"), כפר-סבאית מאז יומי הראשון וכיום חמש-עשרה שנים מאוחר יותר. *חיוך* על כפר-סבא יש לי הרבה להגיד - אני מאוהבת בעיר, למרות שהנוסטלגיה שלי ממנה הולכת ומתפוגגת (בהתחלה הם הרסו את הבית ליד קולנוע "עמל", אז החליפו את גן דלפט, אחר-כך הרסו את הבית לידו ועכשיו גם "עמל" הולך... והברכה של גן הזיכרון מרוקנת מדגים מתים או חיים וממים. לאן נעלמת הילדות שלי?), אני אוהבת לטייל בה, אוהבת את העצים, את המקומות המיוחדים, וכמובן את הסודות הקטנים שלי שמפוזרים לכל אורכה ורוחבה של העיר. עיר מופלאה וקסומה, האהובה עליי עד כה. מכל מקום, מאחר וזכיתי בהיכרות מוקדמת עם האוזר מנהל הפורום האהוב שלנו, אאחל גם אני בהצלחה והרבה שנים של שגשוג וירטואלי. אוהבת, פיקסי לד.

ליאן.

New member
בהצלחה בפורום הדנדש! ../images/Emo65.gif

ממש במקרה אני מכירה פקח ותיק בכפ"ס.. כך שאם צריך מידע כלשהו, אפשר להפנות אליי ואשמח לשאול אותו..

שרשור ברוכים הבאים+בהצלחה

לכאן ישורשרו כל ההודעות של "בהצלחה" ושות. נא לשרשר לפה ע"י לחיצה על "הוסף תגובה" בתודה עומרי

תודה דן, אכניס כל מאמר שתשלח לי

למאמרים של הפורום, הקישור יהיה ליד איפה שכתוב סקר-לוח אירועים וכו... ברגע שתשלח לי את המאמר הראשון יהיה קישור "מאמרים" ושם יופיעו הכתבות שלך... בהצלחה, ותודה! עומרי

הי פיקסי, מה שלומך...

וכן, כל מי שלא יודע, אני האוזר, כן כן זה הכינוי... |קונוס|לגבי שומרת הקונוס, על זה הייתי מעונין לשמוע |קונוס| בכל מקרה, את מוזמנת להשתתף בפורום, ויום נעים!

kick ass70

New member
מה קורה כפרסבאים שלי

היי האוזר, נראה שחרשת פה "חיר" על הפורום עכשיו אני אעזור לך

nadav barak

New member
מזל טוב על פתיחת הפורום המדהים

האם אפשר גם לדבר על טיסנים?

תמיד, לזה יש מקום כבוד, אני מנסה

לשכנע את יצחק ולד (ראש העיר) לתת לנו שטח להטסה פה בעיר, זה די קשה, אבל בסוף נצליח....

צחי24

New member
מזל טוב ../images/Emo13.gif ../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

רעיון נחמד....סוף סוף פורום לתושבי העיר
בהזדמנות זאת ולאחר תקופה די ארוכה בקהילות של תפוז...צריך לפעול לתקן את המעוות בכל הנושא של העלאת הודעות שפתאום נעלמות או שמופיעות פעמיים בגלל בעיות בשרתים של תפוז...זה דבר די מעיק.

sextazy18

New member
לפיקסי לד!

היי מה שלומך! מאיפה שמעת שהולכים להרוס את עמל??? חוץ מזה רק לידע כללי,שבכפא סבא ישנם כמה בתים נטושים נורא מעניינים... ואת לא תאמיני אם אני אגיד לך איפה אחד מהם הגדול מכולם! אין בנאדם בכפר סבא שלא ראה אותו ואין אחד שיודע עליו! אם תרצי אני אגלה לך תמיקום שלו ואף אספר לך תסיפור שלו! תפני אליי באי סי קיו 102394562!!! לילה טוב כפר סבאים יקרים שלי!

למעלה