Kingeh

New member
בוקר טוב לכולם!

אחרי אחד השבועות הנוראיים בחיי היה לי יום של שקט יחסי ורגיעה. אני עוד בשמירות בגוש עציון עד יום שני. אבל אני אשמח לקנא בדברים שאתם עושים בסופ"ש. אז מה עושים?

WrongMaterialM

New member
../images/Emo32.gif אנשים, לחשוב רגע לפני

ממצב? סתם, בא לי לשתף במשו שקרה לי אתמול. הייתי במעודון עם האוטו, היינו 2 מכוניות, כשאני הייתי עם עוד 2 חברים באוטו והאוטו השני היה מלא בקיצור, כשבאתי לצאת באו 3 אנשים וביקשו טרמפ, לא נתתי להם כי הרכב היה מלא, והם דפקו על החלון וביקשו שוב ושוב לא הסכמתי התחלתי לנסוע משם כששמעתי בום וקלטתי שאחד מהם דפק לי משו על האוטו וברח לקחתי רוורס ממש מהר ועצרתי מילימטר ממנו, הייתי כ"כ עצבני, לא היה אכפת לי לדרוס אותו. ישר יצאתי מהאוטו, בלי לחשוב בכלל לאן זה יכול להוביל, ובאתי אליו בקללות ובפוזה שלא מהחיים בכלל. בדקתי שלא קרה כלום לאוטו, ולמזלו לא קרה, אז נרגעתי קצת, וסתם התחלתי לקלל אותו ולהתקרב אליו, הייתי ככה קרוב לפוצץ אותו, להשמיד אותו, למה? למה לדפוק לי על האוטו? ואז שני חברים שלי יצאו מהאוטו גם, ושאר החברים שלי חיכו לי באוטו ליד, הבן אדם התחנן לסליחה ואמר לי שכלום לא קרה, סליחה סליחה סליחה "אחי, עזוב, לא קרה כלום, סליחהההההה" הלכתי, אני בן אדם רגוע. זה יכל להגמר אחרת, אם הייתי פחות רגוע, אנשים, לחשוב שנייה לפני שאתם עושים משו. זה גם יכל להגמר בזה שהיה לו סכין או משו, והייתי מקבל איזה חתך קטן לפנים, לא שווה את זה. סתם, נקודה למחשבה.

../images/Emo32.gif שישי בודד

מי בבית?
שישי שלי: מנסה לנגן משהו בגיטרה ה'מאוד' מכוונת שלי... לפחות למדתי את העיקרון של השיר, נשאר למצוא גיטרה שנשמעת טוב.

a s t r o

New member
איזה ילד מעפן הוא

כוס אמק האוטו מלא לא יכולים להביא לך טראמפ בעיה שלך מה אתה עושה פוזות עזוב יפה מאוד שלא הרבצת לו

יש אפשרות לצאת לאמנזיה

או לשאר בחום, לבד איפה שיש בשרותים נייר(פעם קודמת הבאתי איתי טישו.. במקרה! זה ממש בושה שהם לא שמים!) ולראות סי אס איי!!

לבד כי אני רוצה

החלטתי לקחת זמן לחשוב. וממש אין לי כוח לחברים. ובעיקר אליו,זה שאני אוהבת..

בבית..

לא בא לי לצאת, קר מידי וגם אין כלכך לאן, אני חושבת שמיציתי כל מקום שאני יכולה להכנס בעיר הזו.. אז כנראה שאני אראה טלוויזיה וארד מוקדם נראה, אולי יצוץ משהו

BloodyRose

New member
גם אני בבית =\

נראה לי שנדבקתי מידיד שלי שביליתי אצלו לאחרונה די הרבה... החדשות הרעות: היום הוא התעורר עם 39.5 מעלות. אני מאוד מקווה שזה סתם שיעול ולא באמת נדבקתי ממנו
לא מתחשק לי לקדוח מחום בסופ"ש

תרגישי טוב ../images/Emo140.gif

אגב, לפני כמה ימים נתקלתי בטאבים (לגיטרה) של On my own חייבת לומר שזה שיר שנורא קשה לנגן... שלא נדבר על אלה של בראיין

BloodyRose

New member
אוי, 'עלובי החיים'

לפני כמה שבועות מישהו מהבסיס הביא לי לקרוא את "פסיכופת אמריקני". אחד מהספרים היותר מזעזעים שקראתי אי פעם (שבר אפילו את השיא של "ג'ק המרטש - דיוקן של רוצח"). בכל מקרה, הוא לא מפסיק להזכיר את הפסקול של המחזמר. אמנם הוא נטפל בספר להרבה דברים ודקויות, אבל ההתעקשות הזו על הפסקול (ואיזו גרסא טובה יותר, הבריטית או האמריקאית) פשוט מרגיזה. (ולמי שמתלבט - ספר ממש ממש ממש לא מומלץ) אגב, בריאן, בדיוק עכשיו אני שומעת את אחד מהדיסקים שיותר הזנחתי שלו לאחרונה, הפסקול של 'סוס פרא'... פשוט פסקול חמוד.

Kingeh

New member
ורד מותק,

כבר אמרתי לך היום. לפחות את לא שומרת! האמת לא כזה נורא לשמור. ואל תדאגי, את תתעוררי עם חום ביום ראשון ותוציאי גימלים! ומה יותר טוב מגימלים? טוב להיות משוחרר זה יותר טוב.... אבל יש עוד כ"כ הרבה זמן עד השחרור! בלאט. איזה דיכאון....

Kingeh

New member
רואה כמה אנשים מגיבים לך?

רק מראה כמה את מיוחדת! טלפון מפגר...

למעלה