A d r i a n n e

New member
../images/Emo32.gif

=] אוקיי. אז ככה. המשתתפות במשחק עד עכשיו הן: קארין רונית שקד הילע שי דניאל קמה עמית אתן- וכל אחת אחרת שרוצה להשתתף- תמלאו בבקשה את השאלון הזה
[C הזכויות שמורות לרייצ'
מאליאס, בערך. ><] שם: גיל: דברים שאת אוהבת: דברים שתשמחי לקבל מהגמד שלך ושיכולים לעזור לו לדעת מה להכין: מה עוד יש לך להגיד?

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifאעאעאאע לא התכוונתי לעשות את

זה. >< תתעלמו מהכותרת, קיי? ><

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifוגם,

הערב [כאילו, מחר בערב. ><] תקבלו מסר שיגיד לכן של מי אתן גמדות. =] שמישו ילמד אותי לכתוב פוסטים כבר, דאממיט.

אוקיי

שם: שקד, נראה לי... לפחות ככה ההורים שלי אמרו שקוראים לי לא יודעת>< גיל: 13 וחצי דברים שאת אוהבת: דיסני(
) אורלנדו, ג'וני, אשטון רופרט.... למרות שהתחלתי פחות נו><, מלך האריות (כן זה קטוגריה בפני עצמה זה לא כולל בדיסני!) אלאדין (כנ"ל על מלך האריות), מוזיקת: ביטלס, בוב מרלי, אלביס פרסלי וכמובן דיסני.... דברים שתשמחי לקבל מהגמד שלך ושיכולים לעזור לו לדעת מה להכין?: אוקיי, שאנשים שואלים אותי מה אני רוצה ליומולדת אני אומרת שאני לא יודעת וזאת שאלה מציקה, הבנתם את הרמז?
סתם נו... אבל באמת... לא יודעת לענות על כאלה דברים מה עוד יש לך להגיד?: PEACE DUDE

kittycatbone

New member
גמאני רוצה לשחק!!../images/Emo2.gif

שם:
יסמין
מוזיקה
ציור^^ מחשבים. גיטרה, כינור... חיות...
באפי, אנג'ל, אורלנדו^^ דברים שתשמחי לקבל מהגמד שלך ושיכולים לעזור לו לדעת מה להכין:
לא יודעת.. XP משהו שקשור אולי לדברים שאני אוהבת אני מניחה..? ^^;;

פרפר17

New member
אמממ........

שם: דניאל גיל: 17 ושמונה חודשים דברים שאת אוהבת: אמממ אני מתה על מוסיקה חיות בעיקר כלבים סרטים וקולנוע אבודים פיק אפ דיסני דברים שתשמחי לקבל מהגמד שלך ושיכולים לעזור לו לדעת מה להכין: אממ אני אוהבת תמונות של גורים שירים בעיברית אנגלית וספרדית בעיקר בלדות ואמממממ את אורלי כמובן אלייז'ה דומיניק איאן סאמרלנד וכל מיני דברים חמודים כאלה מה עוד יש לך להגיד? אני כבר מתה לשחק

RRonitka

New member
../images/Emo110.gif

שם: רונית גיל: 12 וקצת יותר מחצי[
] דברים שאת אוהבת: נמ..אורלנדו, קולדפליי, TC (שזה אומר גם אלכס
), בלט (כע, יש לי אובססיה רצינית לזה.), דיסני, עברי לידר, גאנס (אורצ' הדביקה אותי
), ביטלס, אאוזיס, וכבר נראה לי שזה יותר מדי, אז אני אפסיק. דברים שתשמחי לקבל מהגמד שלך ושיכולים לעזור לו לדעת מה להכין: לאדעת. נמנ, דברים שקשורים לדברים שאני אוהבת?

אחלה

שם:קארין גיל:16 וחצי דברים שאת אוהבת:אורלנדו,ווסטלייף ועוד חתיכים למיניהם,יצורי פנטזיה למיניהם (כגון-דרקונים,חדי קרן,פיות,שדונים),שר הטבעות,רומח הדרקון,סוסים,סרטים,ספרים,וסקיצור,כל דבר שקשור לפנטזיה
דברים שתשמחי לקבל מהגמד שלך ושיכולים לעזור לו לדעת מה להכין:וואלה אינלי מוש..הגמד הוא זה שצריך להיות יצירתי ולחשוב על זה..
מה עוד יש לך להגיד?אני אוהבת את אורלנדו ואת כל הפורום הזה..
..ואור,קבלי ח'ח

קמימונת

New member
נימ. ../images/Emo9.gif

שם: קמה
דברים שאת אוהבת: אממ.. מאוד מאוד מוזיקה.. כמעט כל מוזיקה (לא מזרחית
) אממ סרטים, חיות, פרחים.. נו כל הדברים האלה
דברים שתשמחי לקבל מהגמד שלך ושיכולים לעזור לו לדעת מה להכין: אני מאוד אשמח לקבל תמונה, שיר, או סתם סמיילי
. באמת.
מה עוד יש לך להגיד? אני מקווה שאני אכין דברים טובים מספיק.

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo99.gif

שם:הילע
],קולדפליי
,עברי לידר
,מירי מסיקה:],דה קילרז
.סרטים:"היומן" וטרילוגיית שר הטבעות
,אין עוד משהו ספציפי:$.סדרות!:אבודים
,ורוניקה מארס
,דהאוסי
,בנות גילמור. דברים שתשמחי לקבל מהגמד שלך ושיכולים לעזור לו לדעת מה להכין:לא ממש איכפת לי,כל מה שהוא יכין ישמח אותי,העיקר שיבוא מה"לב"[
]. אבל אם כבר [אז כבר],אני אוהבת שמכינים לי דברים בפוטושופ/פיינטשופ/פאוורפוינט [אתן לא יודעות כמה דברים אפשר להכין שם
],ארמ אפשר סתם בדיחה או ציטוט משיר לשים לי,אני אשמח להכל באמת
מה עוד יש לך להגיד? אור,צריכים לסדר לך גם גמד

shaya23

New member
אני...

שם: שי... גיל: 13.. דברים שאת אוהבת: אורלנדו, מירי מסיקה , השיר שלנו,ריאליטי, סדרות בערוץ 3 ,או.סי ,מגרש ביתי, כלבים קטנים וחמודים כאלו.. חחח... ,מצוירים (לא אנימה..) דברים שתשמחי לקבל מהגמד שלך ושיכולים לעזור לו לדעת מה להכין: לא יודעת.. אני שמחלה מהכל.. מה עוד יש לך להגיד? אההה.. זהו..

shaya23

New member
* נזכרתי בכעוד דברים שאני אוהבת..

-את המדריך שלי.. חח סתם.. -לשיר -מוזיקה- הכל חוץ ממזרחית..

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifאוקיי. =]

שלחתי לכולכן מסרים עם השמות של הענקיות שלכן =] אם מישי משתתפת ובמקרה לא קיבלה מסר, אנא הודיעו לי ^^ לכל הערות, בקשות, מצוקות או חיבוקים [והאחרונים יתקבלו בברכב ^^]- see me =] עכשיו אני הולכתלאכול עוגתגבינה. שאני עשיתי. =] והרסתי את הקצפת בערך ><
ואז לראות אליאס וו! ^_^ [יסמין! תהיי גאה בו, הוא סיים להוריד לי את 1x08
|גאה|]

kittycatbone

New member
גאה בך!!! ../images/Emo8.gif

אני כבר בפרק 18
כאילו הממ.. "משיגה" אותו איכשהו
|בכוח המחשב|

A Radcliffe

New member
אה....

שם:עמית... גיל:12 דברים שאת אוהבת:הארי פוטר (הכי חשוב...),דניאל רדקליף!!!,רופרט גרינט,טום פלטון, אורלנדו,הילארי דאף-עד עכשיו זה לא דברים...P-:אה... דיסני... דברים שתשמחי לקבל מהגמד שלך ושיכולים לעזור לו לדעת מה להכין:אה.... מה עוד יש לך להגיד? נופ...

למעלה