סופ"ש בתפוז אנשים ../images/Emo43.gif

ד"ר גידי רוביינשטיין, מרצה בכיר לפסיכולוגיה המתמחה, בין היתר, בטיפול בהומוסקסואלים, בי-סקסואלים ובני משפחותיהם יתארח בפורום בנים בלבד ויענה לשאלות הגולשים. האירוח יעסוק בנושאים הקשורים לטיפול פסיכולוגי בגייז, כגון: יציאה מהארון, האם ניתן לשנות את הנטייה המינית, זוגיות ומונוגמיה בקרב גייז, דיכאון, בדידות והפרעות נפשיות אחרות בקרב גייז -כמובן, תוך פתיחות לשאלות שאינן קשורות לשאלות אלו ויועלו ע"י הגולשים. אתם מוזמנים לצרף שאלות כבר עכשיו לשרשור בפורום.
אנו מזכירים את הפנינג "המקלדת" הענק שיתקיים בכיכר רבין. ב-20 באוקטובר (יום חמישי, חול המועד סוכות) נקיים מפגשי פורומים לכלל הפורומים ב
נכנס את כל מי שרוצה להשתתף בכיכר רבין לצורך צילום הכריכה של פרוייקט המקלדת. כל מי שהשתתף בפרוייקט, הצביע לסיפורים, שמע עליו או סתם רוצה להיפגש עם החברה מהפורום, מוזמן להגיע בשעה 15:30. הצלחת צילום הכריכה תלויה בהמון גורמים אבל בעיקר, בהשתתפות שלכם. אתם מוזמנים לספר על הפרוייקט לחברים שלכם ולהזמין אותם לבוא להצטלם גם. אנחנו מבטיחים שיהיה כיבוד קל (ושווה). נתראה שם

קמימונת

New member
אתן יודעות...

בבוקר, ב"MSN היום" היתה תמונה של אורלנדו וקישור לטריילר של אליזבת'טאון. זה מתקרב גבירותיי, זה מתקרב!!

../images/Emo103.gifבארה"ב..שזה טכנית כלום

כי זה בדיוק כמו כל ההקרנות בפסטיבלים וכאלה

יששששששששש ויש לי כרטיסים..

כאילו זוג בחמישים שקלים... לרקב חן חולה עלייכן... ועל אורלנדו במיוחד..

קמימונת

New member
הו, גד. (אלול להכיל ספוילרים לO.C)

הזהרתי. טוב בסדר הנה גם הסמיילי-
טריי! סוף סוף!! וואו איזה פרק קשה. אני לא מאמינה שהעונה השניה נגמרה!! זה היה מהיר. קירסטן...
כיילב
טרי.. לא, בעצם לטריי הגיע. מנייאק
עכשיו צריך לחכות למרץ. נ.ב: סליחה על ההודעה אני פשוט קצת נסערת ופורום האו.סי כבר קיבלו מלא הודעות כאלה.

../images/Emo103.gifפרק ענק../images/Emo13.gif

אפילו אחי הודה
ת'אמת שאני שמחה שכיילב מת... שנאתי אותו ואת ג'ימי וג'ולי ממש אהבתי והוא חזר אז כיף
טוב, והעיקר.. ריאן
איימ ספיצ'לס!

../images/Emo103.gifאכן.../images/Emo13.gif

אני בתקווה להתחיל את העונה ה3... יש לי כבר שלושה פרקים אבל הפרק הראשון מתעקש לא לרדת....סעמק.

מיטל101

New member
אההה!!היה פרק חזק..!!

פששש...נהניתי מכל רגע... חולה על משפחת כהן...חח..וג'ולי מלכה אין מה להגיד...דמות ענקית! כל כך הגיע לטריי..ספויילר לעונה ה-3
גררר....כל כך חבל שהוא לא מת!!זה היה יכול להיות כל כך טוב לפתוח את העונה השלישית בשיברון לב של ריאן ומוות...גרר.. אבל לא נורא...

פרפר17

New member
אל תהיה מבויישת ויש לי כמה שאלות

אני צריכה לרמוז לענק שלי רמיזות על מי אני
כמה שירשורים יהיו

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifיהיה שרשור כל יום,

במשך שבוע- מהיום עד ליום ראשון הבא [ביום ראשון תגלו מי הגמדים שלכן]. וכן, אפשר לרמוז מי את, אבל שלא יהיה משו ברור מדי, למשל "השם שלי מתחיל בד' ונגמר בל'"

kittycatbone

New member
רגע,

כל יום שרשור חדש!??
ואני אמורה בכל יום לתת עוד מתנה?1??!?
פשוט... זה קצת קשה..
ועוד ביום רביעי אני יוצאת לכנס
כלומר שאני לא אהיה בחצי מהמשחק..

למעלה