A d r i a n n e

New member
../images/Emo32.gif

Wellcome to Wherever You Are, This is your life, you've made it this far. Wellcome, you gotta believe, Right here right now, you're exactly where you're suppose to be.. אי לאב
שרשרו להנאתכן

קצת מסריח.../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

נחתכתי באימון ביום חמישי ועכשיו יש לי מוגלה ברגל וזה כואב. וכואבת לי הבטן. והראש. ויש מבחן בהיסטוריה והמורה הQ@@@#!#~!##$ בכלל לא לימדה חצי מהחומר וזה כ-כ-ה גרוע
ובכלל הוא כועס עלי. ונמאס לי להבין למה.

shaya23

New member
באסה... אצלי הציפורן באגודל ביד שמא

ל נשברה וזה עשה מין פצע אז שמתי פלסטר ואני כותבת ביד שמאל ואני לא יכולה לחזיק שום דבר נורמלי [עיפרון ,מזלג,שלט..] אוף..

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifאו =[ ../images/Emo24.gif

תרגישי טוב!
ואני מקווה ש*הוא* יסלח לך, whoever he is

Sweet 8teen

New member
../images/Emo15.gif אוי מתוקה!

המון בהצלחה במבחן! ואני בטוחה שהוא יסלח! ואת לא חייבת לנסות להבין אותו (בעצם אל תנסי, הוא בן אז אין סיכוי, הם פשוטים מידיי בשביל המוח שלנו!) ואם את צריכה משהו אני תמיד פה בשבילך!!

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

אומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאדאומייגאד. עאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעא. סליחה, הייתי חייבת
אומייגאד. :|:|:|

Sweet 8teen

New member
../images/Emo15.gif מה קרה מותק? הכל טוב??

אם את צריכה מישהו לדבר איתו... אני פה!!

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

עזבו, הייתי במצב אמ, איך נגיד את זה, עצוב.

פו הדוב המקורי זה ספר כל כך חמודדדד

ושנון
ואיור כזה ממורמר
וזה כל כך מצחיק
ועוד לקחתי את זה בגירסה ממש ישנה וזה כתוב בשפה ישנה כזאת וזה עוד יותר מצחיק
לקרוא ספרים בשפה של לפני 50 שנה זה רולז

וואו זה מוזר...

למרות שהוא היה ממש ממש זקן, זה היה פשוט מוזר דוד של אבא שלי נפטר ולא, אולי אני מרושעת אבל אני לא בוכה כרגע אולי מהסיבה שלא הכרתי אותו ממש כלומר רק במפגשים משפחתיים דיברנו טיפה וזה אבל הוא היה בן אדם כל כך טוב אבל הוא היה זקן, זה היה צפוי... פשוט צפוי למרות שלשמוע את אבא שלי אומר "דוד שלי אשר נפטר" היה עצוב ומפתיע, באמת... ועצוב לי עכשיו אני לא בוכה, אבל עצוב לי מחר הלוויה שלו, אני לא הולכת מהסיבה שזה רחוק ויש לי מחר בית ספר ושוב אולי אני נשמעת מרושעת אחת הסיבות שהוא גם דוד של אבא שלי אם זה היה סבא שלי או סבתא שלי או מישהו ממש מהמשפחה הקרובה שלי חס וחלילה הייתי הולכת, אני יודעת שזה מרושע... זה פשוט ככה רציתי לשתף, עצוב לי, באמת, אהבתי אותו אולי לא היינו ממש בקשר אבל אהבתי אותו יהי זכרו ברוך

למעלה