A d r i a n n e

New member
../images/Emo32.gif

it was a day just like this, in a life of our times... בלה. חזרנו!
שרשור
!
סתם כי ראיתי שיש בלאגן והחלטתי שצריך אחד כדי שמישהו [אהמ, אהמ] ישרשר את כל השטויות והאנשים הרנדומליים שבאים לפורומינו היקר ו... איכשהו מפספסים את כל הקטע של שרשור או.... איך לומר, קשר בין דברים. ^^ וגם, רציתי לספר לכן, שהקיבוץ הזה זה פאקינג מקום מקולל. the louder that we scream, the more invisble we seem, is it gonna last forver??.... אני אוהבת.

kittycatbone

New member
אורע../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

קיבוץ זה מגניבי לא?
הממ כן. היה לי שיעור גיטרה היום היה כעף

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.giflol

ממ, תלוי מתי. אוה, וסליחה לכל מי שאני מתעלמת ממנו בעקביות במסנ. באמת שאני מנסה לכתוב, אבל הוא פשוט לא מסכים לשלוח.
אז חרא. סורי

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifראש השנה שמח! ../images/Emo9.gif../images/Emo205.gif

כןכן, היום ראש השנה. הסיני.
אז אמ כן, שנה טובה!
ואל תשאלו אותי איך אני יודעת את זה.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifשנהנהנהנהנהנהנהנהנהנהנהנהנהה

בלה. פאןפאןפאן! מותר להתלהב?
ייאי. אז אמ כן, לפני כמה זמן גיליתי איכשהו שה"מדריך" [><] שלנו אוהב את גאנס
והוא אמר לי שהם הלהקה האהובה עליו ויש לו את כל הדיסקים שלהם ואת הדוד לייב של Use Your Illusions I+II. רציתי למות >< ואז הוא נתן לי ולעוד מישהי לראות אותם
[בינתיים ראינו רק את הראשון.
] והיום! הלכנו אליו הביתה ובחנו לו את כל הדיסקים שלו, ואעאעא! כמעט בכיתי
בסוף לקחתי ממנו [כדי לצרוב, נו ^^ למרות שאני שונאת לצרוב
אבל, למי יש כסף? ^___^] את הפולווינג: *מנקה את הגרון* אהמאהמ: Appetite For Destruction של גאנס Lies של גאנס ^^ Big Ones של אירוסמית' All The Best של U2 ו0Kepp the Faith של בונג'ובי, למרות שעכשיו גיליתי שזו רק העטיפה
אז אני אגיד לו על זה ואקח גם את הדיסק. ^^ וווו, הייתי שם עם עוד שתי בנות, אז הן לקחו גם כמה, אז אחרכך הן ייתנו לי אחד של מטאליקה [שכחתי איזה
], את What's the Story (Morning Glory) של אואזיס, אחד של נו דאוט [לא זוכרת איזה ^^ לא מתה על נו דאוט במיוחד, אבל הם נחמדים. ולא יזיקו לי עוד דיסקים כדי לגוון אז. ^^], אחד של רדיוהד [הוא אמר שזה רק הסינגל, או משהו
למיאכפתאבל. ><], וזהו, לפי מה שאני זוכרת. והוא אמר גם שיש לו את הלייב-אנפלאגד של נירוונה, אבל לא מצאנו
. אז אמ כן, ייאיייייי!!!! >< שששש. :XXXXX שמחו בשבילי?

Primula

New member
שמחה בשבילך! ../images/Emo13.gif

אממ What's the Story Morning Glory זה אחד המעולים
ונמ. מדריך למה?

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifסתם מדריך כזה בקיבוץ ../images/Emo122.gif

מחוסר במילה אחרת לקרוא לזה.
[הו, אני לא יודעת לדבר
] הוא מן אחראי על ה"נוער".

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifכע../images/Emo99.gif

אומייגאד, רציתי להשתין את עצמי מצחוק [כןכן אני יודעת, אני לא יודעת לדבר.
] בקטע בנובמבר ריין שהוא מן כזה משתעל לתוך המיקרופון ואז הוא כזה "הולישיט." ואז מן מתיישב ומסתכל על כולם כזה סופרב נהנה מזה.
הדבר הכי מצחיק שראיתי בחיים שלי בערך [טוב, אולי הגזמתי טיפה. ^^]. :XXX זה נהיה קשה לשמוע את השיר כשאת כל חמש שניות מעבירה כדי לראות את זה. ^^

דווקא זו הופעה מאוד מתונה...

זה הדבר היחיד שלא אהבתי בה... הם כאילו אספו קטעים שהם נורא "מחונכים" יחסית....

kittycatbone

New member
רדיוהד../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif#$#@!$

סינגל?@#?!@$!@%$#!$! סינגלים זה קשה למצוא
וזה כל הB-sides, כלומר שירים שאין באלבומים@#!@#
רר גם אני רוצה תסינגלים של רדיוהד!!!!!! אבל קודם לסיים לקנות את האלבומים שלהם. כלומר לקנות את pablo honey וזהו יש לי את כל האלבומים של רדיוהד
רר רדיוהד
תשאלי איזה דיסק זה??? מאוד מסקרן אותי
והממ, בקשר לכל שאר הדברים
יאאא איזה מגניב#!!$!!!!
תתחדשי!!^^ זה טונות דיסקים O.O

Funky Fish1

New member
שמחה בשבילך../images/Emo9.gif

ויש לי את הדיסק של אירוסמית'-ביג וואנז, אבל איבדתי אותו ואני לא מוצאת איפה הוא!!
וראיתי בחנות באזור שלי את הדיסק של נירוונה-אנפלאגד אבל לא קניתי כי לא בדיוק הייתי עם מספיק כסף
התחדשי!

><

קיבלתי 77 בתעודה בתנ"ך ו-78 בתעודה במתמטיקה ואני מניחה שזה ציונים טובים><

Primula

New member
כל הכבוד! ../images/Emo13.gif

ותגידי.. את כל יום מקבלת ציון במשהו אחר?

אממ לא בדיוק../images/Emo122.gif

פשוט יש מורים חביבים שנותנים לנו את הציונים לפני התעודה אז זה יוצא בימים שונים
אני יודעת בינתיים 7 מקצועות מדעים-76 ספורט-80 ערבית-50 של"ח-90 תנ"ך-77 מתמטיקה-78 אומנויות לחימה-100 (אבל זאת לא חוכמה
ואני שונאת את הציון הזה כי זה לא לפי מה שמגיע לי אלא כי זה אוטומטי וזה מפגר) חסרים לי באנגלית (כי המורה המעצבנת החליטה שהשנה היא לא נותנת לנו את הציון לפני התעודה
) בספרות, הבעה ולשון (זאת אותה מורה, היא המחנכת שלי גם והיא לא מאמינה בזה שנותנים ציונים לפני התעודה
) היסטוריה גאוגרפיה שפה ותרבות (אבל הוא בטח כמו המורה שלי לאונויות לחימה שנותן 100 אוטומטית>< ככה זה תמיד בשפה ותרבות) זהו נראה לי

למעלה