blabla2a

New member
שאלה בקשר כושר ובנייה.

ככה אני בן 18 עוד חצי שנה מתגייס (פרט שולי לא חשוב) אני לא מעוניין לעשות כושר קרבי אני מעוניין להתפתח יש לי מבחנה גוף ממוצע-רחב אבל אני רזה. יש לי 2 משקולות 3 קילו עכשיוה שאלות: 1. שכיבות שמיכה\בטן + תרגילי משקולות יד אחורית קדמית וכתפיים עם 3 קילו יביאו אותי לאנשהו? או חבל על הזמן? 2. האם בגלל ש3 קילו זה מעט מספר החזרות יכולות להשפיע על המשקל? כלומר אם אני יעשה 50 חזרות עם 3 קילו או 5 חזרות עם 20 קילו יהיה לזה אפקטים שונים? מה אני יכול לעשות כדי לבנות אותי כמו שצריך ואין באפשרותי ללכת למכון כושר או להביא משקולות אחרות מסיבות אישיות.

karinos111

New member
חדשה+שאלה

שלום אני קארין ואני בת 14:) אני לא שמנה אבל גם לא רזה.. הבעיה שלי היא השומן שבצדדים , אם יש לכם תרגילים אשמח לשמוע הצעות גובהי הוא 1.72 ומישקלי הוא 55 אשמח לשמוע הצעות או הערות

DefTone

New member
שאלה

אם אני מתאמן על כפיפות בטן ושכיבות סמיחה, זה בסדר בזמן שאני נח בין סט לסט בשכיבות הסמיחה לעשות סט של כפיפות בטן?

חן M

New member
שלום קארין

בעיות שומן פותרים ע"י:פעילות אירובית,תזונה בריאה וסבלנות.

חן M

New member
אין סיבה לעבוד רק על.....

כפיפות בטן ושכיבות שמיכה משום שעדיין אתה ממקד את העבודה שלך על שרירים ספציפיים ואתה מפסיד או לא מייעל את האימון ע"י אימון לכל הגוף...

DefTone

New member
קודם כל

לא בדיוק ענית לי על השאלה, חוץ מזה שאני עצלן, :\ אני מתפלא על עצמי שאני מצליח להתמיד בזה במשך כלכך הרבה זמן, במשך חודש בערך אני התאמנתי רק על שכיבות סמיחה ופני שבוע בערך אני הוספתי גם כפיפות בטן, לפי מה שאני הבנתי אני מזניח את הרגלים והגב, שגם את זה אני אשלב אם הזמן. ואני חושב שעדיף לעבוד לפחות רק על זה מאשר על כלום בכלל....(?) :\

חן M

New member
עדיף לעבוד עם אנשים

שמוסמכים שמכוונים אותך בצורה הנכונה להגיע ליעדך...

DefTone

New member
אני מצתער

אבל שוב אתה בכלל לא עונה לי על השאלה, אני מבין שעדיף לעבוד אם אנשים מוסמכים, אבל בכל זאת, זה עדיף מכלום לא? ושוב אני שואל, זה בסדר לעבוד על שני דברים שונים (כפיפות בטן ושכיבות סמיחה) באותו הזמן? ז"א בזמן שאני נח מתרגיל אחד לעבוד על תרגיל אחר

karinos111

New member
שלום חן

אני כחודש וחצי שומרת בלי ממתקים הרוב סלטים אבל אוכלת כמו שצריך , עשיתי הליכה 3-4 פעמים בשבוע של 6 קילומטר ב-שעה שעה ורבע אבל כבר נימאס לי מהליכות ואין לי חשק ללכת.. סבלנות אני חושבת שכבר אין לי אבל אם אני יתחיל משהו חדש אין לי בעיה עם סבלנות... ארובי... איך?... חברות שלי לא רוצות להירשם איתי לחדר כושר.... ואני חוששת להיות הכי קטנה שם ועוד לבד? לא ניראה לי.. איך פותים את הבעיה הזאת? תודה על העזרה :):):)

חן M

New member
הבעיה טמונה בגוף השאלה...

את בעצמך אומרת שנמאס לך... ואומרת שעצם ההרשמה שלך לחדר כושר תלויה בחברות שזה כבר מוטיב לא טוב... כושר את עושה בשביל עצמך ולא בשביל החברות את החברות יש לך כל היום... כדי להתאמן באמת בצורה טובה את לא צריכה להיות תלותית כי אם החברות יעזבו ואז לא תגיעי לחדר הכושר לא תשיגי שום תוצאה.

karinos111

New member
זה לא קשור אני פשוט

לא רוצה ללכת לחדר כושר שכולם שם בני -20-30 לבד... יש לך עצוץ לתרגילים שאוכל לעשות בבית?

blabla2a

New member
תשובה..

אני לא רוצה להיות "ארנולד שוורצנג'ר" אבל אני רוצה להיראות בנוי טוב, מוצק השאלה אם אני באמת חייב חדר כושר בשביל זה כלום אני רוצה שרירים אבל לא יותר מידי!

חן M

New member
בלה בלה

קודם כל עם זוג משקוליות של 3 קילו ועם גומית כושר ניתן לבצע עשרות תרגילים שיביאו אותך לשיפור לפחות בחודשיים הראשונים. אך כדי לדעת איך לגרות את השרירים בצורה הנכונה ולא לפצות תצטרך מישהו מקצועי כך שאם אין לך אפשרות ללכת לחדר כושר אתה צריך להבין שזוהי בהחלט בעייתיות. 50 חזרות יעבדו על סיבולת שרירית וגם רק בהתחלה הם יגרמו לגירוי אבל מהר מאוד הן לא ישפיעו ויש הבדל עצום מבחינת מרכיבי הכושר והמרכיבים המתפתחים בתא השריר בין 50 חזרות[מינורי] לבין 6-15 חזרות[עם העומס המתאים] שוב אני חוזר על עצמי לצערי לא תוכל לקבל שום תכנית על גבי האינטרנט זה לא מקצועי. אם אין באפשרותך להתאמן בחדר כושר נסה לבדוק אולי אצל המורה להתעמלות בתיכון או אצל אחד החברים שאולי מוסמך. בכל מקרה אם תרצה ללמוד יותר על הנושא כנס לפורום חדרי כושר וקרא שם מאמרים... בהצלחה:)

חן M

New member
../images/Emo32.gif

שאלות אלו שורשרו לשרשור
כל שאלה שמטרתה היא לבנות תכנית לאדם לא מאומן ללא הדרכה יכולה להיעשות בשרשורי
אני אחזור על עצמי : תכניות אימון לא בונים על גבי אינטרנט!! [לאנשים לא מוסמכים] אין לי אישית בעיה עם אנשים שמחליטים להתאמן לבד ללא תכנית אימון זו זכותם המלאה אך אני לא אתן יד לנושא זה בפורום זה. אני אשמח לענות על שאלות מקצועיות ולהעלות את רמת הידע ע"י דיונים בין כל חברי הפורום מאמנים ומתאמנים אך שוב ברגע שאדם מצפה שיבנו לו תכנית אימון על גבי הפורום אז זה נוגד את עיקרון המקצועיות של עבודתנו..

למעלה