Carcass

New member
../images/Emo32.gif

הייתי חייב לפתוח שרשור על זה,אבל,כן,המלצה על המשחק מחשב החדש שאני מכור אליו. קוראים לו SCARFACE,והשם כבר מרמז,כידוע היה סרט כזה משנות ה70 בכיכובו של אל פצ'ינו,אחד הסרטים הטובים ביותר אי פעם לדעתי. הקיצר למי שלא יודע הסרט נגמר בזה שמלאן גנגסטרים פושטים על האחוזה של אל פ'צינו(טוני מונטנה בסרט).. ומפה מתחיל המשחק בעצם.. כל הכסף,הרכוש,המוניטין ובעצם כל החיים של טוני,נהרסו וירדו ל0. צריך להחזיר הכל?איך עושים את זה?מוכריםהרבה סמים בשביל הכסף,הורגים ה-מון אנשי כנופיות מתחרות,קונים עסקים,מרוויחים המון כסף,והופ'לה,בונים את האימפריה מחדש. המשחק מתרחש במיאמי,ובמשחק יצרו עיר ענקית ושוקקת חיים ותנועה(כמו בג'יטיאי),המון רכבים,המון אזרחים. מה שיש עוד במשחק,בדומה לג'יטיאי זה תחנות רדיו לאוטו,בניגוד לג'יטיאי ששם יש תחנות קבועות מראש,פה יש אופציה לבחור את ה"קסטה" המועדפת,והסאונדטראק,אוי הסאונדטראק...יש רגאי,רוק,80איז,מוזיקה לטינית ומה לא. סתם לדוגמא ברגאי יש : פיטר טוש,פרדי מקרגור,בוג'ו באנטון,שאגי,ברנינג ספיר,בלאק אורו ועוד רבים וטובים... המשחק די כבד וצריך מחשב וכרטיס מסך די חזקים כדי להריץ אותו חלק ובגרפיקה הכי טובה,אצלי הוא רץ סביר,מקרטע פה ושם.. הקיצר,למי שאוהב משחקים עם הרבה אלימות,הרבה אסטרטגיה כדי ליצור אימפריה עסקית והרבה קטעי נהיגה ומרדפים וכמובן סאונדטראק מטורף,שיוריד או יקנה בלי לחשוב פעמיים.

K C

New member
אני אנסה את GTA, אבל...

כנראה אני לא אסתדר עם המשחק... אין לי כוח לריב, לעבור באדום על אוטסדרות וכל אלה..אני אקבל התקף Call of Duty היה ממש טוב, אבל גם די עצבני. צריך לעשות משחק רגוע, עם מסיבות יער, כדורגל חוף ומוזיקת רוטס. להיט על בטוח!

K C

New member
קראתי שוב את ההודעה שלך...

פיטר טוש,פרדי מקרגור,בוג'ו באנטון,שאגי,ברנינג ספיר,בלאק אורו? מה הדרישות מערכת?

Carcass

New member
..

כרטיס מסך טוב עם 256 מגה ומעלה,לי יש רדאון 9250 עם 256 מגה עליו,די ישן,מלפני שנה וחצי ככה,המשחק רץ די טוב,אבל מקרטע פה ושם,ברמת גרפיקה נמוכה,בשביל רמת גרפיקה גבוהה צריך כרטיס מהדור היותר חדש. DirectX 9.c - מגיע עם המשחק. הרבה ראם,512 ומעלה.. כונן דיוידי(זה דיסק דיוידי).

K C

New member
מקסימום משתמשים ב-deamon tools

ל-dvd. נבדוק אם יעבוד

Carcass

New member
גם אופציה..

אבל ככה יש 4 ג'יגה שיושבים לך סתם על ההארדיסק. בכל מקרה תוסיף לפלייליסט את האמנים כדקלמן: דריק מורגן,דזמונד דקר,טוטס אנד די מייטלס,ט'ירד וורלד..ויש עוד ועוד ועוד :) חזרתי עכשיו מעוד שעתיים של משחק ב סקארפייס,פשוט משחק אדיר.

../images/Emo129.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo64.gif

בדיוק תכננתם להחליף מלתחה? עופר גולד, המעצב הראשי של עונות, יתארח בפורום אופנה מלאה הערב ב-17:00, ואתם מוזמנים לשרשר שאלות http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=162&msgid=89124357
אמן האיפור גיורא שביט יתארח בפורום איפור וציור גוף הערב ב-19:30 זו ההזדמנות שלכם לשאול את כל מה שתמיד רציתם לדעת, לקבל טיפים ועצות: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=413&msgid=89207615
תחרות עיצוב הלוגו של פורום ימי הולדת ומתנות בעיצומה! עצבו עוד היום את הלוגו היצירתי שלכם, ואולי תוכלו לזכות בפרס http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=588&msgid=89235716
רוצים לקבל הזמנה למסיבה עם כוכבי ערוץ הילדים? פרטים בקרוב!

DuBsYs

New member
והיום בירושלים

הרגאיי חוזר למרכז ירושלים. ביום חמישי ה- 16.11 מסיבת רגאיי בפיין. הליין אפ כולל הופעה חייה של zvuloon dub system , להקה של שמונה מוסיקאים מתל אביב וירושלים שמנגנים רגאיי ודאב מקורי ומרקיד. לפני ואחרי ההופעה תקלוטים של פרחי דאב הלא הם Ras Kulcha ויוסף עובדג’ה, הסאונד סיסטם הראשון בירושלים עם יותר מעשור של פעילות משותפת. אריות ירושלים, thc selecta, jah love ורוקי B , נציגי הדור הבא של הרגאיי בציון בסט של JAHrusalem style גימל סאונד מאושיות הרגאיי הבולטות בתל-אביב בביקור מיוחד בעיר הקודש. פיין/חצר פיינגולד, רח’ יפו 31. פתיחת דלתות ב23:00, 20 ש"ח עד חצות, 35 ש"ח אחרי. הכניסה מגילאי 18+.

hilagilady

New member
../images/Emo32.gifהשבת ב"שבת ישראלית"-מוסיקה 24

היי לכל צופי היקרים
"שבת ישראלית"- להיטים מכל הזמנים (כמעט...)
כל שבת בין 10:00 בבוקר עד 14:00 בצהריים-
רק בערוץ מוסיקה 24
הנה חלק מרשימת השירים המובאת כאן בסדר אקראי:
אהוד בנאי- הופעת מילואים
איגי וקסמן- קולנוע
אייל גולן- מיליון או דולר
אייל גולן ואתניקס- לב של גבר
אלון אולארצ'יק- שני חלקים בתוך השלם
אלונה- דניאל שרה
אריק איינשטיין ושלום חנוך- מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר
אתניקס- ג'סיקה
בן ישראלי- לעוף איתך