וויל וגרייס השרשור הדו-יומי

afterglow1

New member
../images/Emo34.gifוויל וגרייס השרשור הדו-יומי../images/Emo34.gif

אני לא יודעת אם אני אהיה מחוברת מאוחר יותר אז הפעם השרשור מוקדם בכמה שעות יום ד' - 12.12.07:
כלבים משוגעים וגברים ממוצעים: גרייס נכבשת בקסמו של אחיינה יפה התואר של קארן, אלא שקארן מנסה לסכל את כל נסיונותיה לצאת עימו לפגישה; וויל מתקשה לסיים את יחסיו עם נעבך תלותי בגלל שהתאהב בכלבו. יום ה' - 13.12.07:
סטרייט פלאש: ביצועי הפוקר העלובים של גרייס גורמים לחבריו של וויל לנדות אותה מערבי המשחק שלהם, עד שהיא עוברת מהפך מדהים; קארן מצליחה לתמרן אישה מכובדת וטרחנית לשמש כשפן נסיונות לניתוח פלסטי.
צפייה נעימה!

afterglow1

New member
"כלבים משוגעים ובחורים ממוצעים"

פרק מצחיק... בייחוד הסצינה הראשונה כשהם מדברים על "כלב" במובנים של הראש הכחול של ג'ק וכלב במובנים של כלב.
גרייס באופן נואש מנסה להציע לאחיינה של קארן לצאת איתה וקארן מתחילה לשקר בלי הכרה. מה שכן, האחיין באמת חתיך!
בסופו של דבר מתברר שלקארן יש לב איפשהו עמוק בפנים (עמוק, עמוק, עמוק בפנים, מקום נורא חשוך בלי אוויר). בן הזוג של וויל באמת דורש סטירה. ז"א בסדר, מישהו נורא חתיך שם עליך, אבל קצת כבוד עצמי, בנאדם!

always be me mc

New member
האחיין באמת היה חתיך... ושווה../images/Emo99.gif

וגם לכלב לא היה חסר
(למרות שאני לא בטוחה שהוא עד כדי כך מושי עד שוויל יתאהב בו
) כמו כן באמת היה מאוד מצחיק בסצינה הראשונה למרות שגם ההמצאות והירידות של קארן היו מצחיקים
גם ההתעלקות של בן הזוג השני
וכמובן גם שגרייס אוכלת אוכל של כלבים
בקיצור פרק טוב(גם אם אני לא נקרעתי כמו מהפרק שקדם לו
)

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

"עמוק, עמוק, עמוק בפנים, מקום נורא חשוך בלי אוויר"

danielle23

New member
פעם מ4 שראיתי את הפרק, וכמובן

שנהנית כל פעם מחדש
אחח הכלב הזה כזה מתוק!!
אהבתי את הקטע שקארן אומרת לגרייס שהיא מיוחדת ומגיע לה יותר טוב
קארן? מי היה מאמין? חחח אחלה פרק.. אריק מקורמק כזה מקסים XD

afterglow1

New member
אתמול היה פרק חביב...(סטרייט פלאש)

משום מה לא התפקעתי מצחוק... רק בקטעים של קארן וג'ק. חוסר המוסריות שלהם תמיד משעשע!

למעלה