וויל וגרייס - שרשור תלת יומי

afterglow1

New member
../images/Emo34.gifוויל וגרייס - שרשור תלת יומי../images/Emo34.gif

יום א' 23.12.07:
בנים ומאהבים 2: בפרק החותם את העונה השלישית, מגלה גרייס סימני עצבנות לנוכח העובדה ששני הגברים בחייה - וויל ונתן - לומדים להסתדר. ואילו ג`ק, המצפה לאב, מתוודע לילד הטוען שנולד מתרומת הזרע שלו. יום ב' 24.12.07:
הצלע השלישית יוצאת נשכרת: בפתיחת העונה הרביעית, וויל שב מצרפת עם מכנסי ג`ינס גבריים במיוחד לדעתו, אלא שכל העולם טוען שהם נשיים; ג`ק מנסה לרכוש את אהבתו של בנו הביולוגי ע"י קניית בגדים. יום ג' 25.12.07:
עבר, הווה ומתנה: בריון שהציק לוויל בביה"ס היסודי מגיע לעבוד בחברה שבה עובד וויל; גרייס קונה לנייתן ליום ההולדת את הספר "זן ואמנות אחזקת האופנוע", בעוד שקארן קונה לו אופנוע. שבוע טוב וצפייה נעימה

always be me mc

New member
"בנים ומאהבים 2"

פרק נחמד מאוד
אהבתי איך קארן רואה את גרייס קופצת במקפצה כמו ילדה קטנה ושואלת אותה אם היא באמת קופצת או שאין לה{קארן} מספיק תרופות
גם הקטעים עם ג'ק היו כאמור משעשעים ומאוד נחמדים
(כמו למשל הקטע שהוא שואל מי נגע ב"ג'יימס והאפרסקים" ואומרים לו שהוא ואז הוא אומר שהוא שובב
) וגם וויל היה סבבה בפרק לדעתי
(במיוחד בקטע שהוא עזר לגרייס לחזור לנייתן והרגיע אותה
) גם אם לא הכי מצחיק
ורק גרייס דרשה כאפה בפרק עם ההתנהגות שלה והפרידה מנייתן(הנחמד מאוד דווקא
) אז פרק טוב
ממש מתחיל להימאס לי מגרייס התלותית וחסרת הביטחון
אבל מג'ק וקארן אף פעם לא נמאס
(אפילו דמיינתי איך הסדרה הייתה יכולה להיות טובה ומצחיקה יותר אם קראו לה ג'ק וקארן
) אה וכמובן תודה רבה על השירשור התלת יומי

afterglow1

New member
"בנים ומאהבים 2"

הפרק היה מוצלח מהקודם... כנראה בזמנו רצו לשמור את הקטעים היותר טובים לחלק השני של סיום העונה... בכללי הפרק היה מצחיק והיו בו רגעים דרמטיים במינון נכון, בדיוק כמו שצריך בפרק סיום עונה.
היה קורע לחשוב על ג'ק בתור דמות אב כשהוא הבנאדם הכי אנוכי והכי לא יציב בעולם.
אני אתייחס לסוף הפרק כי לדעתי הוא היה הרבה יותר מעניין: הקטע שניית'ן מספר לוויל שהוא וגרייס נפרדו הצחיק אותי לאללה איך שגרייס התחילה לברבר בלי סוף על כל מיני דברים לא קשורים ולצטט מכל מיני מקומות
נמאס כבר שגרייס נתפסת לחברות שלה עם וויל... ז"א, אם יקרה ועוד כמה שנים היא תתחתן ו-וויל ימצא מישהו וכו' וכו'... אז יכול להיות שהחברות לא תהיה מה שהייתה. מה היא נלחצת? לא כל החברויות נמשכות לנצח, אנשים צריכים להמשיך הלאה. לפחות בסוף הפרק היא בחרה בניית'ן... ו-וויל התפנה לחתיך מבית הקפה...

afterglow1

New member
וואו פרק מעולה (הצלע השלישית..)!

וויל שחזר מפריז... עם ג'ינס שמשום מה נראה נשי... לא יודעת אולי זה בגלל שהיום יש אופנת סקיני ג'ינס אצל בנים (
!!!) הג'ינס נראה רחב יחסית להיום
בכל אופן, ג'ק בדמות אב: בהחלט לא מראה רגיל, אבל הוא חמוד בתור אבא... לפחות הבן שלו יותר בוגר ממנו, והוא בן 12. קארן ורוזריו- איך 15 שנה של עלבונות הדדיים, מריבות ועקיצות חלפו להן כך...
אוח האהבה ששוררת ביניהן... רק חבל שקארן פרשה כשהיא התחילה "להרגיש משהו
" באשר לתלותיות של גרייס. זהו, אני מכריזה עליה רשמית כמאוסה!
תראו לי בחור אחד, אחד (!) שיסכים ללכת עם מישהי למרתון קניות... ועוד לסבול יחס כזה...

always be me mc

New member
מגיבה על "הצלע השלישית יוצאת נשכרת" :)

אני אתחיל ואומר שאני מסכימה עם אורלי וגם אני מרגישה שזה היה פרק מאוד טוב
כמו כן אני מודה לכך שהיא כתבה תגובה כי למען האמת זה מאוד הזכיר לי מה היה בכלל בפרק
וכעת אני ארד יותר לפרטים באשר לדעתי על הפרק: ההתחלה של הפרק הייתה מצחיקה
אהבתי איך וויל וגרייס דיברו על נייתן ואהבתו לסקס ופתאום אנחנו מגלים שהוא עוד במיטה
הקטע שבו ג'ק מגלה שהמתנות אינן בשבילו ורואים שהחולצה שבמקור נועדה לבנו קטנה על ג'ק גם הייתה מצחיקה
באשר לקארן ורוזריו אז האמת הופעתי שהיא הצליחה לסבול אותה במשך לא פחות מ-15 שנה(ואו
), להחיות אותה כ-3 פעמים(רייט?) ולגרור את התחת ספוג הג'ין שלה
אבל זו הפתעה נחמדה וטוב לראות שיש אנשים שמצליחים לסבול את קארן למשך יותר מ-5 דקות בגילגול חיים אחד
המ באשר לוויל והג'ינס אז אהבתי את כל הבדיחות אבל הקטע שבו הבנות מנסות לקנות את הג'ינס של וויל הוא הקטע שהכי אהבתי
אני מסכימה עם אורלי בקטע הזה שהיה מאוד נחמד וגם מצחיק לראות את ג'ק מתפקד בתור אב
אבל לא חשה כמו אורלי על זה שחבל שקארן עזבה כשהיא התחילה להרגיש משהו כי הקטע הזה מאוד הצחיק אותי ואני שמחה שעשו אותו
אה ואני גם מאוד ריחמתי על נייתן שנאלץ לסבול את הדחיות ואת מסע הקניות של גרייס

always be me mc

New member
לכך=על כך, זהירות חפירה מעלי../images/Emo18.gif../images/Emo3.gif

ואיזה מצחיק לראות שבכל ההודעה החופרת השתמשתי רק בשני סוגי אייקונים XD

afterglow1

New member
עבר הווה ומתנה ../images/Emo9.gif

3 דברים שיש לי להגיד: 1.מגיע לגרייס שהמתנה שלה הייתה פחות "שווה" חחח איך אני אוהבת שקארן גורמת לה להתפתל...
(הו הרשעות..) 2. נקמות בבריונים מהעבר זה תמיד נחמד
3. לפני שקונים מתנה, בייחוד מתנה יקרה, מומלץ ואף רצוי לבדוק אם האדם שהולך לקבל את המתנה יאהב אותה...
הו גרייס, גרייס... אני חשבתי שיש לה מעט טקט וניסיון אחרי כל הגברים שהיא יצאה איתם.

always be me mc

New member
ושוב אני מוצאת את עצמי מסכימה איתך בכל מילה

מה קורה פה??
איך שלא יהיה אני עצלנית מדי מכדי להגיב על הפרק אז רק אגיד שהפרק היה נחמד, קארן שיחקה אותה
גרייס הייתה אהבלה וחסרת ביטחון כרגיל
ונייתן היה חמוד, מצחיק(אוי הריקוד XD) ושמחתי לראות איך הוא סלחני כלפי השטויות ומרגיע אותה :)

למעלה