חידון פורום "אורי אומנותי"

../images/Emo35.gifחידון פורום "אורי אומנותי"../images/Emo35.gif../images/Emo11.gif

יאללה שיהיה לכם בכיף
מה הצבע הכי אהוב על אורי?
באיזה פרק בטלנובלה "טלנובלה בע"מ" הוא התנשק בפעם הראשונה עם שחר?
איזו עבודה הייתה לאורי בסידרה "טלנובלה בע"מ"?
מנה 3 סדרות/תוכניות בהן אורי השתתף/משתתף..
בתוכנית "הצהבת" שאורי מנחה..מי זאת שיושבת לידו ומנחה לצידו?
איך קוראים לתוכנית שבה מתחרים ילדים על תואר מסויים?
איך קראו לדמות שלו ב-"טלנובלה בע"מ"?
איך קוראים למדור/רצועה בתפוז שאורי מנחה מידי פעם?
מתי היום הולדת של אורי?
האם יש לאורי חיית מחמד??
תהנו

מחכה לתשובות של אורי,בנתיים הנה שלי

* צבע אהוב - כחול. * פרק ההתנשקות הראשונה - מתלבט! יש בפרק 28 (הנשיקה הלא צפויה של שון, אבל הנשיקה הרומנטית הראשונה היא בפרק 43 * "כמה כמה", "צהבת" ו-"אפצ'י וסיפור" * ברוריה אבידן בריר * "כמה כמה" * ניב * תפוז אירוחים * 07/07/75 כמדומני. * מכחה לדעת

קודם כל התנצלות

בפני מישהו שחשפתי את שמו בפורום כי חשבתי שכולם רואים את השם בדף שלו. לא ידעתי שלא לכל אחד יש גישה ל"העולם שלי" דרך לחיצה על הניק. וחוצמיזה: חיות המחמד שיש לי בבית הן הדובי שקיבלתי מכם, והחתולה שגנבתי מהכורסה של ברוריה ב"צהבת". מי שעקב - זו חתולה לבנה עם כרית לב בין הרגליים שאומרת "I LOVE YOU" כשלוחצים עליה!

Dark Force

New member
אפילו לאניטה..../images/Emo56.gif|פגרה|

יש חיות מחמד יותר חיות משלך..

avitano

New member
אבל דווקא כן לכולם יש גישה לזה

גם אני יכולתי לראות את השם הפרטי + משפחה + גיל דרך "העולם שלי" ככה שלא ממש חשפת את השם שלו, השם שלו חשוף גם ככה.

מממ...הסבר לקטע עם השם שלי:

הסיפור הוא כזה: פשוט כפי ששמתם לב, בתחילה שמי היה "מאוהב באורי עד כאב", שם השם שלי היה מוסתר לחלוטין, אח"כ רציתי לשנות את שמי ולא הלך לי, אז פשוט נרשמתי כמשתמש חדש, שם כנראה בטעות לא הסתרתי את השם. אז אני הוא זה שצריך לומר סליחה, זו טעות שלי כנראה, בכל אופן, תודו שאורי יצא גדול מהסיפור.

m i r u s h i

New member
הדובי שלנו!../images/Emo108.gif

'שחקןןןל'!
לטף אותו עבורנו!
[*פלאשבק מטורף לרגע שקנינו אותו.לא יכלנו להפסיק ללטף אותו*]

m i r u s h i

New member
לחתולה קוראים מיצי לא?../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif

ולמי שלא מכיר,הדובי בידיים של שייצ'וק

../images/Emo192.gif

גם אצלי אם ילחצו לי בין הרגליים אני אגיד I LOVE YOU חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אז הכל מפלסטיק ../images/Emo10.gif

יש לי 12 סוסים 6 כלבים 1 עז אחת וכבשה אחת 400 חתולים בערך (חתולי רחוב שאספתי) וכ-40000תרנגולות

אווו שחקןןןל איזה נוסטלגיה

אני ומירו ועוד כמה בנות (לא זוכרת מי) קנו איתנו והוא היה איתי עד שנתנו אותו לך (אורי) איך אני מתגעגעתת

למעלה