מה דעתכם

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo35.gifמה דעתכם../images/Emo35.gif

מה דעתכם על:
מה שתומר עשה למור עם המגבות
מה שאורי עשה למור עם ההדחה מהניהול
ותעלו עוד נושאים מעניינים

mikmik000

New member
טוב..

מה שתומר עשה למור אני לא מתפלאת.. שונאת אותווו [ואל תתבלבלו! אין לי שום דבר נגד אדם הירש.. להפך הוא ממש חמוד.. אני שונאת את הדמות שלו!] הוא קרצייה.. בכול מקרה זה היה ממש ממש ממש לא יפהההה מסכנה.. ואממ.. מה שאורי עשה למור כן התפלאתי! הייתי בשוק! חשבתי שהוא אוהב אותה!!!!! אפילו שהוא כעס עליה אבל עדיין זה לא סיבה!!! להעיף אותה מהניהול?!?!? מוגזם.. ועוד ממנו לא ציפיתי לזה.. טוב בכול מקרה יאללה אני עפתי לראות ראש גדוללל ואח"כ ראיון עם תוםםם הממושששש חחח יאללה ביי לכולם וצפייה מהנה!!!

no nick2

New member
אז ככה..

מה עוד אני יכולה לחשוב!! זה ממש לא מוצדק.. הכול נופל ככה על מור שהיא דמות מקסימה!!.. אבל.. בלי זה לא יהיה מתח:)

shirel 1211

New member
../images/Emo18.gifמה דעתכם../images/Emo35.gif

מה דעתכם על:
זה שראנה לא רוצה ללכת לבית ספר ורוצה לעזוב בגלל שהיא ערביה
ההתנהגות של האנשים כלפי ראנה (והערבים בכלל)

shirel 1211

New member
אז ככה...

לדעתי, מה שתומר עשה למור בנושא של המגבות ממש לא יפה, כי הוא בעצמו התבאס שהוציאו אותו מהפרויקט והיא ידידה שלו, אז הוא צריך להשתדל שלה זה לא יקרה. "מה ששנוא עלייך אל תעשה לחברייך"
לדעתי, מה שאורי עשה למור עם ההדחה מהניהול ממש מכוער, כי אחרי הכל היא חברה שלו וצריך לתת לה צ'אנס
זו לא אשמתה...

sarai12391

New member
לדעתי..

מה שתומר עשה למור ממש לא יפה..הוא צריך לספר לה..! וגם מה שאורי עשה...הוא חבר שלה והוא צריך לתמוך בה במקום להעיף אותה מהפרוייקט...קיצר שנייהם צריכים להתנצל:)

לדעתי...

מה שתומר עשה עם המגבות: זה ממש לא לעניין לא פר לא הוגן וממש מגעיל ובקשר לאורי: אורי ממש הגזים וזה היה ממש מגעיל

loly the one

New member
לדעתי....

יעל די מגזימה! היא אמורה לשמוח שהחברה הכי טובה שלה תהיה אחותה!! והיא מאשימה את אמא שלה בכל מה שקרה והיא רוצה שההורים שלה יחזרו אבל אבא שלה הוא זה שבגד באמא שלה....!! די חבל שרנה עזבה.... היא היתה חמודה! (לפעמים קצת מעצבנת אבל לא נורא) מישהו יודע למה איתי (רועי הממי) בקושי משתתף בסדרה? כבר מלא פרקים הוא לא מופיע.....

לדעתייייייייייייייייייי

תומר יצא מה-זה מניאק עם המגבות, וממש לא בצדק! הוא היה צריך להתכונן מהר במקום לבזבז זמן על איך לגרום לקבוצה של מור להפסיד........
אמנם מה שהוא עשה לא היה בסדר אבסל זה היה בצדק, מור שיקרה לו בעיניים ועשתה לו משהו לא פחות יפה ממה שתומר עשה לה. היא הייתה איתו כדי לגרום לתומר לקנא! אבל בכל זאת - בגלל פאשלה לא זורקים לגמרי!

Princesa13

New member
לדעתי..

מה שתומר עשה עם המגבות היה מעשה נבזי, אכפת לו יותר לנצח מאשר חברה שלו, או יותר נכון ידידה טובה, אם אני הייתי מגלה שעושים לי דבר כזה הייי מעיפה אותו והייתי נוטרת לו טינה לתמיד.. או לפחות להרבה זמן.. ובקשר לאורי דיי התפלאתי כי חשבתי שהוא אוהב אותה, אם הוא היה אוהב אותה באמת הוא לא היה עושה דבר כזה, אבל אולי הקנאה היא זו שדחפה אותו לעשות את זה.. אבל עדיין זו לא סיבה מוצדקת... הוא פשוט בגד בה.

איך בכלל אפשר להשוות

את מה שתומר עשה למה שאורי עשה. תומר גנב למור ודרך עליה עם טלי וביזה אותה והשפיל והרס וקלקל לכל מה שבסביבה שלו והוא דמות שלילית ועבריינית. אורי לעומת זאת הוא מאד ערכי והחזיר למור כגמולה . היא זו שבגדה בו והשתמשה בו כי היה לה נוח לבכות לו על הכתפיים ונצל אותו רגשית בלי להתחשב באמת ברגשות שלו. בזה אין הבדל בין מה שהיא עשתה עם אורי למה שטלי עשתה עם ריקרדו בהתחלה. אורי החזיר לה קשה אמנם, אבל בדיוק כמו שמגיע לה כי הוא לא סמרטוט בלי רגשות והוא לא טיפש זוכרים איך הוא שאל אותה: את אוהבת אותי?? כאילו מה מור רוצה שהוא יאהב אותה ויתנהג כמו חבר והיא תמשיך לרדוף אחרי תומר הכלב??? זהו סוף המגילה חחחח

b0nItA de MaS

New member
אה....

לדעתי זה ממש לא יפה מצד תומר כי הם ידידים ולא יפה מצד אורי כי הםחברים!!! בכל מצב שניהם מתנהגים בטימטום!

למעלה