על סרט של אורלנדו....=]

gil38

New member
../images/Emo35.gifעל סרט של אורלנדו....=]

שמעתי שיש לאורלנדו סרט אחד (נראה לי ישן קצת...) שקורים לו: נד קלי או משהו כזה.. אתם יכולים להסביר לי קצת על הסרט הזה... מי שיודע\ראה??

מיטל101

New member
אמממ...

לסרט קוראים כנופיות נד קלי. תקציר: דרמת אקשן. סיפורו של נד קלי,שומר יערות בערבות אוסטרליה, שעמד בראש כנופיית שודדי בנקים שהפכה לאחד המיתוסים הגדולים ביבשת החמישית. אני ראיתי רק חלק מהסרט...הוא נראה נחממד... לידע: יש את הסרט מחר בערוץ יס 4 בשעה 20:08 מקווה שעזרתי

gil38

New member
תודה...!

כן.... יש לי רק שאלה?? אורלנדו בתפקיד ראשי??? ואוףףףףףףף - יש לי הוט!!!!! אני אקח כבר בבלוקבסטר או משהו כזה...

מיטל101

New member
אם זכרוני לא מטעה אותי

אז לאורלנדו בהחלט יש תפקיד מרכזי,הית לדג'ר בתפקיד ראשי

kittycatbone

New member
לדעתי זה סרט מעולה../images/Emo9.gif

בפעם הראשונה שראיתי אותו, שזה היה אגב במחשב (אבל בדיוידי שהשכרתי! אני חוקית!) ועוד בלי תרגום, לא הבנתי מילה כמעט ממה שאמרו שם בגלל המבטא
וגם פחות נהניתי מהסרט בגלל זה... כי לא הבנתי כמעט מה הלך שם.. הקיצר, פעם שנייה שראיתי ממש נהניתי מהסרט. ככה שלדעתי צריך לראות את הסרט יותר מפעם אחת^^ ובקשר לתפקיד של אורלנדו בסרט, כן הוא די ראשי אפשר לומר, כלומר לא הכי, אבל ראשי, כי הוא אחד מהאנשים בחבורה, שזה רק 4 אנשים אם אני לא טועה, ככה שאפשר להבין^^ אגב, לדעתי רמת המשחק של אורלנדו בסרט הזה היא הכי טובה

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifאוסטרלים../images/Emo45.gif../images/Emo47.gif

כמעט כמו לראות דוקטור הו. אני ואחותי היינו צריכות לעשות ריוויינד מיליון ושמונה פעמים כדי להבין מה הוא אומר אחרי שהיא אמרה לו ש"I love you!" ובסוף מצאתי באינטנט שהוא אומר לה "Quite right, too". אר. עזבו, דיכאון.

מסיכמה איתך בקשר למשחק של אורלנדו

מכל הסרטים שלו לדעתי הוא משחק הכי טוב בסרט הזה.. אהבתי את הסרט מאוד..לדעתי סרט ממש יפה...

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifיא, באמת?

בא לי לראות. אני אראה. [בהנחה שאני אזכור
] טנקס, מייט!

VIVIAN3

New member
יאפ נד קלי שדרך אגב

יש אותו היום ליסניקים בשמונה ומשהו ביס 4 זה סרט עשוי טוב לא ראוותני מדי ראיתי אותו כמה פעמים ספויילר: מממ...... OB באמבטיה.....................................................

למעלה