שאלה על הצרת מכנסיים

• פותח הנושא ed99
  • פורסם בתאריך

ed99

New member
../images/Emo35.gifשאלה על הצרת מכנסיים

קודם כל ברכות על הפורום
והשאלה: לפני כחודשיים תפרתי לי 3 זוגות מכנסיים מגיזרה של בורדה במידה 44, אממה הייתי בתהליך של הרזייה והיום אני לפי הבורדה במידה 40 כך שהמכנסיים ממש נופלים ממני
ולא הספקתי אפילו ללבוש אותם. האם אפשר להצר אותם או שזה כבר יותר מידי? ואם כן אז איך בידיוק אני עושה את זה? מצרפת את הגיזרה מהבורדה
אה ועוד דבר אם אני כבר מתקנת אז הייתי רוצה גם להנמיך קצת את קו החגורה - זה אפשרי?

תשובות

1. אם את רוצה רק להצר אותם,הייתי עושה זאת דרך קו אמצע הגב והמפשעה ודאי עשית את החגורה על כפל בד, אבל כאן תצטרכי לוותר על החלקות של החגורה, לגזור אותה, לפרום את תפר המפשעה בטוסיק לסמן בסיכות למידה החדשה ולחבר אם הכמות מאוד גדולה תוכלי להצר מעט בגב ומעט בתפרי הצד, זה יגרום לכיסים שלך מעט ליקטון אז היזהרי לא להקטין יתר על המידה בצדדים כדי שתוכלי עדיין להכניס יד לכיס, או לחילופין לסגור את הכיס ושהוא ישאר רק לקישוט 2. אם את גם רוצה להנמיך, אזי כדאי לפרום את החגורה לגמרי, לשמור עליה בצד, להצר כפי שהסברתי קודם לכן, לסמן את ההנמכה, לא שכח להשאיר לתפר, ועכשיו סביר להניח שהחגורה תהיה די בגודל של מה שנמכת כי ככל שמנמיכים החגורה גדילה, ואז להתאים את החגורה מחדש למכנסים. בהצלחה

ed99

New member
WOW זה היה מהיר../images/Emo70.gif

אנסה כמו שאמרת, באמת חששתי מה קורה עם הכיסים, אז באמת אצר מעט מהצדדים. חשש אחר היה לי מהרוכסן. בהזדמנות אפשר לבקש משהו? עברתי על המאמרים והקישורים והכל סבבה אבל אפשר אולי להוסיף מדריך מפורט/מצולם או מה שלא יהיה לגבי תפירת רוכסנים? זה היה השלב הכי מסובך בתפירת המכנסיים הנ"ל. המון
על המהירות

לא, אי אפשר

כלומר אפשר היה אבל 1. זה דורש מאתנו משאבים רבים כגון, זמן, זמן מטפלת, מצלמת וידאון, רוכסנים, בדים ומיתרי קול איפור ומצב רוח טוב 2. מעט האנשים יכולים באמת ללמוד דרך וידאו, עובדה, עדיין יש שיעורי אירובי למרות שניתן לקנות קלטות המלמדות ומאמנות אנשים, וגם כולנו חוזרים לשיעורי פלאטיס שכבר עשינו למרות שכביכול יכלנו לעשותם בעצמינו בבית. 3. כבר נכתבו ספרים רבים ונעשו הרבה סרטי וידאו על הרכבת רוכסנים, מי שרוצה שיחפש 4. רק אנשים מאוד מוכשרים למשל כמו תומר אולי יכולים ללמוד באופן כזה, ייתר האנשים זקוקים למורה לידים שידגים ויפקח על התהליך 5. כל המאמרים המופסמים בתפוז שייכים לתפוז, כלומר הם אין זכוית יוצרים, כך שאפילו כבוד לא מקבלים על זה 6. העבודה המקצועית בפורום היא בהתנדבות, אם נשים פה מדריך כזה, ממה נתפרנס?

נסי פה../images/Emo27.gif

http://www.husqvarnaviking.com/mediafiles/sewingroom/sewingroom_us.asp תיכנסי לSEWING TECHNIQUES, ושם לZIPPERS ויש שם סרטונים המראים תפירה של מגוון סוגי רוכסנים. עדי אני ממליץ להוסיף לטאגליינס ו/או קישורים שכן האתר שימושי ביותר ונוכל להפנות לשם ביתר קלות מאשר להעלות את הכתובת בכל פעם מחדש

למעלה