(
) שאלות...

(../images/Emo35.gif) שאלות...

שוב אני, שוב פעם עם צבע של העור. בדיוק סיימתי אילוסטרציה הרגע אבל היא עוד לא מוכנה לעלות לכאן...אני רוצה להבין את הקטע עם צבע העור של הגוף והפנים. זה אמור להיות אותו גוון? כהה יותר בפנים? בגוף? איך עושים את הקטע הזה? ושאלה שנייה היא לגבי הצללות...איך עושים אותם? כשאני עושה אותם זה יוצא לי כמו כתמים מוזרים על הפרצוף...
תודה!

TK

New member
(../images/Emo70.gif) תשובות...

צבע העור - זה די פשוט. אתה בוחר צבע. את האיזורים הכהים מכהה מעט, אבל שומר על אותו גוון. כך גם בבהירים. הצללות - יש המון שיטות. אתה יכול לעבוד כמו שעובדים מחוץ למחשב, כאילו עבדת עם עיפרון. קשה לי להסביר, מיקה סאקסי עושה את זה הרבה. אתה יכול גם להשתמש בגראדיאנט. השיטה שאני הכי אוהב היא להשתמש ב - POSTERIZE בפוטושופ (על גבי תמונה בשחור - לבן), ולעבור על הקטעים לפי רמת הכהות שלהם. בהצלחה

תעמוד במקום שמואר לא רק מלמעלה

תסתכל במראה ותבחן האם הגוון של העור שלך בצוואר הוא אותו גוון. אם התאורה היא כן מלמעלה טבעי יהיה שהצוואר יהיה כהה יותר כי נופל עליו הצל של הראש. הכל תלוי בתאורה. כמו שפעם היו עושים בצ´יזבטים מכוונים את הפנס מתחת לסנטר ואז היתה תאורה מוזרה על הפרצוף (ספוקי). הכל תלוי בתאורה. ובעיקרון יש לצוואר ולפנים אותו גוון, יחסית.

GodOfWar

New member
נחמד בינתיים

ישנם עוד מספר מקומות שלדעתי צריכים הצללה. לא יזיק בכל מקרה. -GoW-

בגלל שהשתמשת בהצללה

לבנה שהיא לא חלק מהגוונים הצהובים זה נתן לה ברק של זכוכית/פלסטיק (לא טוב). תחליק את ההצללה הזאת לצהוב בהיר שישתלב...

me 4...../images/Emo13.gif

נדמה לי שאני ארד מהקטע של ההצללות האלו...הגרסא הנקייה יוצאת יפה ובגרסא עם ההצללות אני רואה רק כתמים וזה מעצבן אותי
.

genotip

New member
ידעתי שיבוא מישהו ויהרוס ../images/Emo34.gif

את הבדיחה....

shain 54

New member
טיפ קטן, ונחמד...

זה טיפ ששמעתי פעם בנוגע להצללות: תעשה נקודה איפה שהוא מחוץ לציור על הדף, שהיא מקור האור שלך, וככה זה יעזור לך להבין טוב יותר מאיפה בא האור וההצללות... זו לא נוסחת פלאים אבל זה נחמד ואני כשרק התחלתי לאייר במחשב, השתמשתי בזה הרבה.

למעלה