שירשור שאלות

מישהו יודע באיזה פרק בעונה השניה

יעל הסכימה סופסוף להיות חברה של דניאל ובאיזה פרק הייתה הנשיקה הראשונה שלהם?

ROTEM1113

New member
שאלה..

היי אני חדשה פה בפורוםם.. יש לי שאלה.. בעונה ה3 אז יש פרק שיש מסיבה נכון? והלקה של לירון מופיעה.. ויש ריקודים... אתם יודעים איזה פרק זה היה בעונה ה3?.. תודה.

ילד רע 16

New member
פרק 54, פרק שלפני אחרון.

ההופעה של "אקונומיקה" שבו גם יעל שרה שיר לדניאל? אם כן, זה זה.

רותוש123

New member
בבקשה עזרהה

היי אני חדשה פה בפורוםם.. יש לי שאלה.. בעונה ה3 אז יש פרק שיש מסיבה נכון? והלהקה של לירון הופיעה.. ויש ריקודים... אתם יודעים איזה פרק זה היה בעונה ה3?.. תודה.

שושהXD

New member
שאלה

הצטרפנו ל"יס" רק לאחרונה , והפסדתי את הפרקים של העונה השלישית , יש איזה מקום שאני יכולה לצפות בפרקים ? הצלחתי להשיג עד פרק 15 . אשמח לקבל עזרה . שי.

ילד רע 16

New member
באתר של יס יש רק עד 15 פרקים?

אין אפשרות אחרת מלבד לחכות ללופ של שידור חוזר. תשאלי חברים או משפחה אם יש להם הקלטות או את העונה ביס מאקס, ובינתיים הסדרה משודרת כל יום בערב בערוץ יס ישראלי - העונה השלישית, אבל פרקים מתקדמים.

chuti

New member
חח למה לא? אני בטוחה שזאת לא הפעם הראשונה

שאומרים לו את זה ;]

קצת מידע..

שלום, אני מניחה שאתם כבר מכירים את הסדרה היטב וחלקכם אף עקבתם אחרי כל העונות.. אני לעומת זאת אף פעם לא ראיתי ראש גדול ואין לי 'יס' כדי לראות עכשיו אז אני רואה דרך האתר שלהם.. מרוב שיעמום ראיתי אתמול גם את כל הפרקים שיש באתר של 'יס' של העונה ה-3, כלומר עד פרק 15.. מישהו מוכן להסביר לי מה קרה בהמשך? לאן נעלמו סיוון, תומר, מור, שרונה? למה הם לא מופיעים בעונה הרביעית? ומה נסגר עם החברות של לירון וסיוון? אודה לכם על המידע.. =]

ילד רע 16

New member
תשובות חלקיות:

-> הסיפור בין לירון וסיון נגמר. לירון תמיד הורה על סיון לעשות דברים, לא קיבל אותה כפי שהיא, עם הבעיות שלה והצרות שלה, סירב ולא הסכים שתתקרב לתומר, אמר לה מה לעשות, היא תמיד הלכה אחריו, הייתה ה"בייב" שלו, רצתה להתפתח - והתפתחה וזה עלה להם בחברות, והעמידה מראה מול לירון ואמרה לו שהם נפרדים (בפרק האחרון) - לא בגללם, אלא בגללה. בגלל שהיא מרגישה שהיא חייבת חופש, מרחב, ללא התחייבות ומחוייבות, שהיא רוצה ללמוד, לחוות, להתנסות, להתפתח, בלי שום הגבלה - והיא זוכרת את הרגעים הטובים עם לירון, אבל משאירה את זה סגור וחתום, כשהיא בעצם חופשייה ורוצה להיות לבד - כך שהכול יכול לקרות. -> תומר ומור טסו לארה"ב, מור טסה בעקבות אביה. שרונה עברה דירה לצפון ובעונה הרביעית היא מופיעה לאורח - מתגלה שיש לה חבר חדש. גם מור מופיעה בעונה הרביעית מאמריקה, כשהיא ויעל מצ'וטטות במסנג'ר, ומדברת איתה על הכלבים (העלילה לעונה הרביעית). לגבי סיון, אין לי מושג.. יש מצב שקבלה מלגה. בכל מקרה, הפרק הראשון של העונה הרביעית מסביר לאן נעלמו כולם ואיפה הם עכשיו. תומר יופיע בהמשך בעונה הרביעית... -> העונה הרביעית אפילו יותר מומלצת. לא צריך לראות את השלישית כדי להבין את הרביעית.

למעלה