שרשור שאלות קטנות/גדולות

animato

New member
איך זה שאף אחד לא הזכיר את HIKKI

או בשמה המלא "utada hikaru" "האלילה של יפן" הבחורה פשוט כשרונית ברמה מטורפת יש לי את הדיסק שהיא הוציאה בארה"ב :) והוא מעולה

Black Balloon

New member
יש לי כמה שאלות.. ^^'

יש כמה שירים מסדרות אנימה שאשמח אם תוכלו לומר לי את שמם ומי המבצעים: 1. שיר הפתיחה של "כוכב הישרדות" 2. מוזיקת הפתיחה של "12 הממלכות" 3. שיר הסיום של "12 הממלכות"

wakka1

New member
מחפש בנרות...

פעם אני וחבר שלי השתנו מצחוק מקטע של הופעה של להקת (רוק?) יפנית במהלכה כמה כמה נערים ריקדו על במה בעלי תאנה ושרו "יאטה יאטה" או משהו כזה והבנות בקהל מתחרפנות (סמים?)... מישהו מכיר? מוכן לתת מידע\קטעי וידאו? תודה מראש!

דיסקים

יש חנויות שמוכרות דיסקים של מוזיקה יפנית? מסוימות? או כל חנות דיסקים שמכבדת את עצמה? חוי, תודה (0:

olga chan

New member
יש לי כמה שאלות...

מכירים ת'סידרה צובסה כרוניקל?... אז מה רציתי לשאול זה איך קוראים לשיר הפתיחה ולשיר הסיום בסידרה... לדעתי הם מאוד יפים והייתי רוצה להוריד אותם... ומישהו פה מכיר את כל השמות של כל השירים של הסידרה היקארו נו גו?

olga chan

New member
יש לך ת'דיסק?!

אני מכירה אותה! אני לא ממש שומעת שירים שלה שמעתי רק שיר אחד שלה (ומזה אהבתי אותו) היא באמת כישרונית מאוד יש לך כמה שירים שאתה ממליץ לי לשמוע? ומאיפה יש לך ת'דיסק שלה?

Asumi

New member
XD

אמממ.. אני מצאתי את שיר הפתיחה באימיול... כתבתי פשוט- planet survive וזה מצא לי גם את שיר הפתיחה וגם את הסיום XD ואותו הדבר גם לגבי 12 הממלכות.. זה לא קשה XD אממ ואפשר לכתוב באימיול סתם twelve kingdoms או שלרשום juuni kokki וזה מוצא גם עוד כל מיני מוזיקות מהסדרה.. אמממ.. אני לא בטוחה אבל נדמה לי שלשיר הפתיחה קוראים zyuuni genmu ו לסוף getsumeifuuei או שהפוך.. סורי ^_^" מכווה שעזרתי לפחות טיפה..

PENELO

New member
אמ.. טוב מה שבטוח..

אין דיסקים של מוזיקה יפנית בחנויות דיסקים רגילות ם.ם" נו אלו שבקניונים
ואם תשאלי את המוכר אם יש לו בחנות מוזיקה יפנית הוא ינסה להעיף אותך מהחנות בעזרת מטאטא או שהוא סתם ינסה למכור לך אביב גפן כתחליף XPP אבל דווקא זכור לי שפעם בכנס האנימה קון ראיתי דוכן כלשהו שמכר כמה דיסקים של מוזיקה יפנית
אז אם את מחפשת מוזיקה יפנית בארץ .. אז זה רק בדוכנים שמוכרים שם דברים שקשורים לאנימה ודברים בסגנון ם.ם" ועכשיו נחכה למישהו חכם שיוכל לעזור לך בצורה יותר נורמלית ממני ^^"

yuki no hana

New member
אממ

אם את לא יודעת מה השמות שלהם אז את פשוט יכולה לרשום צובסה כרוניקל באנגלית ולרשום OPENING לשיר פתיחה וENDING לשיר סיום ואז זה מוצא לך את השירים ... אבל זה תלו מאיפה את מורידה כי אני מורידה מBearShare

animato

New member
בטח

הם שייכים לhello project! שמעתי גם פעם שkoda kumi ניסתה להתקבל לשם ולא הצליחה :)

So Crazy Baby

New member
אאה באמת?

מה זה ה-hello project? טוב אפילו שקודה קומי להתקבלה היא בכול זאת הצליחה היא מה זה פפולרית עכשיו ואני מתה עליה ועל השירים שלה ^^

animato

New member
בדיוק

מזלה שלא התקבלה היא אחת מהזמרות החביבות עליי :) hello project הוא פרוייקט ענק שמאגד תחתיו איזה 20-30 להקות וזמרים כל כמה שנים יש שם תחלופה הם מוציאים מיליון דיסקים הופעות ועושים ים של כסף מכל העסק הזה עוד פרטים באתר הזה http://wiki.theppn.org/Hello!_Project דר"א, אם כבר התחלת, יש זמרת אחת שאני מוכן להתערב שאין הרבה שיכירו :) Sowelu היא ממש מעולה

So Crazy Baby

New member
נכון

כן גםם היא אחת מהזמרות אהובות עליי! ותודה שסיפרת לי על הפרוייקט הזה :] כן.. אני לא מכירה ת'זמרת הזאת Sowelu אבל חיפשתי עליה עכשיו והיא באמת נראת יפה! מאיפה אתה מכיר אותה?

למעלה