Ghetto Story Or England Story

../images/Emo35.gifGhetto Story Or England Story

מי כבר שמע את England Story?? של YT?? מומלץץץץץ ועוד כמה המלצות חמות ככה לפתיחת שבוע [בתקווה] נורמלי!! Merital - Dutty Whine pt 2 Busy Signal - Step Out
Vybz Kartel - Car Man Mr. Vegas - Yuh A Di Wife Elephant Man - Make It Million Stylez - Miss Fatty Pinchers - Desperate Scenerio Beenei Man - Thats Right Ward 21 - Rhyme Degree - Sexy Body Macka Diamond ft. Black-er - Bun Him
האזנה נעימה -כשף!

הלו?

תתחילו לדבר על מוזיקה והמלצות חוץ מזיגי-- זיגי-- זיגי כל הזמן!!
זוס מאן?? אביה?? תצילו כאן את דפי הפורום!!!! -כשף!

kacha

New member
זיגי זיגי זיגי

סתם זיגי הזה... האמת שמהמעט יחסית ששמעתי (בעיקר את דרגונפליי) אנלא כל כך אוהב אותו... אבל הופעה זה הופעה...וזה בטוח שווה טעימה. אבל אם כבר מדברים על מוזיקה :) אז אני לא יודע על מה את מדברת, ויש ליכרגע בעיות בלהתעדכן מוזיקלית אז אני אומר שאני ממש ממש אוהב את אהוד בנאי ואת כל נגיעות הרגאיי שיש לו בכל מיני שירים לאורך כל הקריירה (החל מהשיר הראשון באלבום הראשון - עבודה שחורה, ועד החומרים החדשים שפתאום באמצע השיר נכנסת גיטרה פשוטה בקצב הרגאיי ונגינה ממסטלת שכזו עם באס שמן). אבל פה מדברים על רגאיי! ולא על איזה דוס מזדקן שעושה מוזיקה מזרח תיכונית. אז אני אמליץ לסולסיקאים החופרים שביננו לנסות למצוא את האוסף I Dub U אוסף דאב מכל קצוות העולם, שם יש כמה קטעי דאב ממש חזקים וחלק פחות, אבל שווה האזנה ושכל חובב מוזיקה יעשה את הסינון לפי הטעם שלו :) ואם כבר רגאיי..... אז שאלה לחובבי הבוב.... יש לי קטע על המחשב שרשום על שמו בשם ROOTS ROCK DUB קטע אינסטרומנטלי ממש ממש מגניב, גירסא דאבית לרוטס רוק רגאיי האגדי (לג'נד וזה...:))... אז למישהו יש מושג איפה הקטע הזה שוחרר? ומי הלהקה?(ווילרס?)? אז מה אתם אומרים? מה את אומרת כשף?

למעלה