בבקשה לקרא

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo36.gifבבקשה לקרא../images/Emo26.gif

שלום לכולם, חג שמח ושבת שלום! אני חושב שכולנו יכולים לראות שהמצב של הפורום השתפר יחסית לתחילת הסדרה (ואוווו כפיים
): יש יותר סדר, יותר עניין, כבר למדנו לשרשר ולשמור על שפה יפה
אבל עדיין יותר מדי מקרים של כתיבת הודעות לא קשורות לפורום ובעצם לא קשורות לכלום, או הודעות ששייכות לשרשור
ומשום מה לא מגיעות לשם, והודעות לשחקנים שגם לא משורשרות לששרשור המיועד לכך. גם- לצערי הרב מקרים של קללות, העלבות ופגיעו לא במקום. אני מבקש- ובעיקר מהחדשים שהצטרפו לאחרונה לפורום ומאלה שיצטרפו בזמן הקרוב- להקפיד לשמור על חוקי הפורום כדי שנמשיך לשמור עליו מסודר וכמובן נהפוך אותו להיות פורום טוב יותר
! אז קראו בבקשה את הודעת המנהל שנמצאת החלק העליון של הפורום (ליד שם המנהל) כדי להבין את חוקי הפורום. זהו, חג שמח לכולם
!

LuLiLoPiLaTo1

New member
../images/Emo45.gif

מסכן.. כמה יש לסדר הבעיה שיש הרבה חדשים שלא יודעים איך לשרשר אז אולי תשאיר את ההודעה נעוצה למעלה בפורום?(יש אפשרות כזאת בכלל?) חג שמח!

pilpelet11

New member
בן לוייייייייייי

אתה יכול להסביר לי בבקשה איך כותבים בפרטי?

אני יסביר לך זה פשוט מאוד!!../images/Emo13.gif

כאשר אתה נכנס לפורום ורואה הודעות, עכשיו ליד כל כותרת של הודעה יש את השם (הכינוי) של מי ששלח את ההודעה. אם אתה רוצה לדבר בפרטי אתה לוחץ על הכינוי שאיתו אתה רוצה לדבר,ואז כתוב את הפרטים שלו,וליד הפרטים כתוב "שלח מסר" אתה תראה את זה כבר... שים
שלדבר בפרטי או שלח מסר זה אותו דבר..! מקווה שעזרתי :) אם לא הבנת משהו שלח הודעה ואני אסביר! צ'אוו מורן
..!

אוקיי, אין בעיה...

רק שאלה אחת קטנה ! אם יש לי הודעה שלא קשורה לכלום (לסדרה, אבל לא להודעות-שרשור אחרות) אני יכולה לכתוב אותה לא בשרשור...
לדוגמא : יש 4 שירשורים : הודעות לשחקנים, שאלות לשחקנים, תמונות של השחקנים ושאלות אל המנהל. אני רוצה לכתוב הודעה על הפרק שהיה היום, אני יכולה לפתוח שירשור חדש
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
ראש גדול שולטים

אממ כן אבל זה תלוי...

נגיד אם מה שאת רוצה לכתוב זה סתמי.. נגיד איך קוראים לשיר של הסדרה אז את כותבת בהודעה שנראית לך הכי פחות חשובה נ"ש בכותרת של ההודעה ואז את כותבת את מה שיש לך להגיד.. ואם זה משו כמו על הפרק ואיןם שרשור אז את פותחת ואז כולם מדברים על זה...

Ben LeVi 232

New member
הסבר

תני לי להסביר משהו- זה לא שיש את השרשורים האלו הקבועים וחוץ מהם אסור לפתוח שרשורים נוספים. אבל- רוב ההודעות שנכתבות כאן נכתבות לשחקנים לכן יש שרשור מיוחד בשביל זה. לדבר על הפרק, לשאול שאלות אחרות על הסדרה והכל אתם מוזמנים לעשות בשמחה!

catslover

New member
אתה צודק... כדי שלכולם יהיה

יותר נעים וכיף בפורום.. הוא צריך להיות מסודר... אבל הבעיה היא כשבאים אנשים חדשים... ובאים הרבה... וגם אני כשבאתי לא מזמן לא ממש ידעתי... לדעתי אתה צריך לסכם עם השחקנים שהם לא עונים לשאלות שלא נמצאות בשרשור -שאלות לשחקנים... וזו הדרך היחידה שזה באמת יעזור... לפעמים כדי להגיע לסדר וכדי שיהיה יותר נעים צריך לפעול בדרכים לא כל כך נעימות ... אבל אין ברירה...

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo45.gifמסכים! שחקנים- שימו לבל למה

ש castlover אמרה וקחו את זה ברצינות.

noachips

New member
חח אני מנסה לשמור על הכללים

ונראה לי שאני די מצליחה לא?:)

למעלה