שירים שאוה2ים

לירןןןן

New member
../images/Emo36.gif שירים שאוה2ים../images/Emo26.gif

כל השירים ,כל ההמלצות שאתם הכי אוהבים לפה!

לירןןןן

New member
שירים שאני אוהב

חלומות מתגשמים-עדי הראל והראל שי גבסו-מישהו גדול אוהבת אותך עוזבת אותך-דפנה ארמוני OBSESION-AVNTORA RIGHT ON TIME-טראנס מאיה בוסקילה-הלב מישל מישל-פרוייקט Y אלוהים-תומר עודד נר על החלון-מויאל yeha-usher סיוון-אין גבולות

חחחחח , יש לי פול !

CALL ON ME SEE MY NOW BABY IT'S YOU Curtain Falls Physical Lean Back cry me a river when i was yunge Lose My Breath my Boo Turnin Me On TURN ME ON Infected Mushroom - Deeply Disturbed Infected mushroom - Cities of the future infected_i_wish-ind cuando volveras - aventura The Underdog Project - Remember Winter Jam OZone-Despre Tine חובה בכל בית !!!!! ועברי זה בלי סוף.........

מממ שלי..

וואו יש לי מיליון,אני פשוט יגיד זמר/ת או להקה וזהו סיידר? סתם משעמם לי בשיעור מחשבים בביה"ס.. עברי לידר רולזזז.. מממ אבריל לאבין הילארי דאף אנדר דוג אינפקטד משרום מממ מה עודדד...? פסטיגל?חחח חרשתי על השירים שם.. בקיצור הכל חוץ מרוק,ומזרחית.!

ayeltush1

New member
שלי זה:

הזמרת אבריל לבין כל השירים שלההההה אני אוהבת את כל השירים חחח אין משהו מיוחד ואני אוהבת את להקקת בלוווו

noy13pour

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo26.gifלהקות ושירים../images/Emo70.gif../images/Emo36.gif../images/Emo41.gif

הלהקות
Linkin Park
Good Charlotte
Green Day
Blink 182
שירים בודדים
Korn - Adidas
Korn - Did My Time
The Killers - Mr. Brightside
כרגע אני לא ממש זוכרת עוד שירים........

porsh

New member
יש יותר מדי...

אבל נכתוב רק קצת... faint breaking the habbit numb in the end this is a new shit respect keep on summer jam electric trance dj franky dj greenhead dj vital vodka

*שירים ליגה*-השתדלתי לא לחפור..

Blue - Curtain Falls-שיר ע-נ-ק Dj-Miki-Beat&Dj-Tzealon-After_All DMX - Party Up Usher & Alicia Keys - My Boo אסקימו לימון 2 - soldier boy אביב גפן - האם להיות בך מאוהב היהודים-הימים שלנו זהר ארגוב-אלינור יוסי עדן-נחש וערמומי אביטל-מלייאן בנשמה מושיק עפייה-אהבה מטורפת אסאלה - חייל משמר הגבול אביב גפן-יומן מסע ענבר ישראל-הלב סולח ענבר ישראל-שמי התכלת ענבר ישראל-אשה רעה שרון זריהן&ניבין-אהבה אסורה ניבין&יניב בן-מטייל באגדה-(שיר שלי ושל אהובי היקר) קובי פרץ-מים רבים Evanescence-Hello ליאור נרקיס-נתתי לך חיי מושיק עפיה&רינת בר-שבועת הנצח אביב גפן-קרן אור אביב גפן-התירוץ אביב גפן-בואו נצעד לחלום והרשימה עוד ארוכההההההה אבל אין לי כוח...

שלי.....

בעיקרון אני שומעת הכל ..... אבל זמרים מיוחדים ולהקות זה: נינט טייב(למרות שאין לה מלא שירים) היהודים אבריל לאבין אשלי סימסון ביונסה כל מיני שירים........ חחחחח...

רעותיי1

New member
יש לי הרבהה...

אבל אני אכתוב רק כמה... *כ-ל השירים של הפרוייקט ובמיוחד את "נוחוביץ פרצוף קשוח...." *כל השירים של כוכב נולד.... *אבריל!!!!! *טראנסים.. כל מיני... יש עוד מלא אבל אין לי כוח לכתוב....חחחחח

shirel 1211

New member
יש המון שירים../images/Emo70.gif

חלומות מתגשמים- הראל סקעת, הראל מויאל ועדי כהן
עד שתבין אותי- שירי מימון
זכיתי לאהוב- עברי לידר
סיוון- אין גבולות
אל תפסיק- לירז צ'רכי
זה היה ביתי- הילה הררי וכלא6
כל יום שאת לא איתו- נמרוד שיקלר
בייבי- שרונה ודניאלה פיק
פינוקיו