תוכנית חדשה לפורום

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo36.gifתוכנית חדשה לפורום../images/Emo26.gif

אז ככה, כיוון שבכל זאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה שהשחקנים כותבים כאן בפורום ומכבדים אותנו בנוכחותם, אנו מתחילים החל ממחר תוכנית חדשה בפורום(טם טגדם):
אתם שואלים - השחקן עונה
ובא אתם תוכלו לצור קשר עם השחקנים, וגם לשמור על הפורום היפה שלנו מסודר
. הנה הסבר קצר איך זה הולך להיות: אחת לכמה ימים, ייפתח שרשור מיוחד לכל שחקן- בשרשור זה אתם תוכלו לשאול את השחקנים שאלות, לדון בנושאים שונים איתם, לשלוח להם תמונות או כל מיני איורים שהכנתם להם וכו... אבל, ויש אבל:
השרשורים האלו לא יכללו הודעות בסגנון צ'אט- "מה קורה" "יש פה מישהו?" "___ תעשה לי בן או בת או משהו" וכוליי. הודעות מהסוג הזה יימחקו!
כל הודעות לשחקנים שלא ישורשרו לאותו שרשור יימחקו השרשורים ייפתחו לכל שחקן בנפרד ובבקשה לא לערבב שאלות לשחקנים אחרים. זה יראה ככה, למשל שרשור לאלמה: "אתם שואלים - אלמה עונה". שוב אנו מדגישים שאתם שואלים ולא מדברים על אהה ודה. זהו- בצלחה לכולם
נתאם עם השחקנים ימים שנוחים להם ונתחיל
"

wenda

New member
לי יש את השיר

אבל המנהלים של הפורום לא מרשים לי להעלות אותו אפילו שהיוצרים של השיר מרשים להעלות אותו. אני גם לא מתכוונת לשלוח לכל אחד ישירות. אם תמצאו לי כתובת של אתר שבו אני יכולה להעלות את השיר, אעשה זאת בשמחה. חגית

בן לוי הגאון כנס כנס !!!!!!

סוף סוף אני מסכים איתך אני חושב שזה דבר נכון והגיוני פעולה נכונה קבל פעמיים ח עליי

בן לוי הגאון כנס כנס !!!!!!

סוף סוף אני מסכים איתך אני חושב שזה דבר נכון והגיוני פעולה נכונה קבל פעמיים ח עליי

יוואוו סוףסוף קצת הגיון!!!!!!!!!!!!

טוב בן אני אפסיק לרדם עליך ועל אביעד... ואם אני שותפה איכשהו להחלטה הזאת אני נורא נורא שמחה... ותאמינו לי שזה יותר טוב לכווווולם

אפשר לשאול מה גרם לכם להגיע להחלטה?

כאילו אני נורא נורא נורא רוצה לדעת אם זה אנחנו המעריצים העקשנים או אתם סוףסוף קיבלתם שכלץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ

שני ממן

New member
יעל תרגעיייי כברררר

איזה מעאפנה!!!... מה עובר עלייך?!!?!?!.!... יאללה אז את היית בסט ויכלת לראות... לא כולם היו שם כמוך!!!!!!!.... וגם לא את כולם העיפו משם.... אז תתחילי להרגע

Aviad1987

New member
../images/Emo45.gif

יעל את בהחלט יכולה להירגע קצת. זאת החלטה משותפת של הנהלת תפוז ומנהלים הפורום, בן ואני. רצינו בכל זאת לתת לכם את האופציה הזאת במקסימום שמירה על הפורום ומהותו. זה מה שיצא!

ayeltush1

New member
בן רעיון ממש מגניבבבבבב

אהבתי =) חח תתחילו עם שירשור על יהונתן בעלי המתוק חח!!!

מסכימה עם כל מה שיעזור לפורום..אבלל

אם שמתם לב בכל דבר טוב,חייב להיות "אבל"..סורי... זה רעיון טוב לשרשר לשחקנים שאלות בצורה מסודרת והכל.. אבל ברגע שהשחקנים לא עונים,אנשים פה נלחצים (כמו תמיד) ,ומתחילים לכתוב שטויות כמו "אני אתאבד,אני אמות",וכל מיני דברים שמעצבן אותי לראות על זה שהשחקנים לא עונים להם ,כמו שהם ציפו. השחקנים שאתם כ"כ אוהבים,הם בסה"כ בני-נוער כמוכם..תפנימו את זה! ואם אתם יושבים ימים כלילות מול המחשב,לא אומר שהם עושים אותו הדבר. אני מקווה שאתם מתחילים את הפעילות החדשה הזו בתיאום עם השחקנים,אחרת המצב יתדרדר שוב-וחבל! אממ...נראה לי שסיימתי את המגילה היומית שלי..חח בהצלחה !!! *למי שתוהה אם הברזתי היום-לא,לא הברזתי..אני פשוט חולהההה L0ve u all!! דנדושית

למעלה