סיכום שבועי

limors2

Active member
../images/Emo38.gifסיכום שבועי../images/Emo70.gif../images/Emo38.gif

השבוע אהיה צדיקה. - שיר השבוע (של העוגיות): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - סרט/סדרת השבוע: - ספר השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - תגלית השבוע: - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - מקום השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: - סתם: - תמונה:

limors2

Active member
אהוי../images/Emo70.gif../images/Emo150.gif

- שיר השבוע (של העוגיות):דווקא בשבוע שעבר היה לי
- שיר השבוע (כללי):Metric - Help I'm Alive - אלבום השבוע:גרסאות הסטודיו של אדם למברט - סרט/סדרת השבוע:באטלסטאר גלקטיקה - ספר השבוע:משחקי הכס - האדם שעשה לכם את השבוע:חבל שלא שיניתי לאדם שהרס לכם את השבוע
- משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):die die motherf***** die. - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם)תגובה של מישהו ביוטיוב לקטע פסנתר שהלכה משהו כמו "איך אתה לא מפחד לנגן, הקלידים אוכלים אותנו בלילה!"
- תגלית השבוע:חוטי תפירה הם לא הדרך האידאלית לקשירת דגלים לחלונות. - דבר שהשגתם השבוע:המוני שירים חדשים, אתמול! - מאכל השבוע:
- מקום השבוע:הגינה - משהו שעשה לכם את השבוע:לרדת באכזריות על אנשים שהרסו לי את השבוע - משהו שהרס את השבוע:האנשים המתועבים האלה - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:אמריקאים הם עם מטומטם שלא יודע להצביע כמו שצריך! השבוע שבפתח:כולנו במתח! - משהו שאתם מחכים לו השבוע:? - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:עבודה - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:ליז פלדמן! - סתם:הרגל של ג'קי נתקעה הבוקר בספסל
- תמונה:What? I'm no angel!

limors2

Active member
כי האמריקאים הם עם מטומטם שלא יודע להצביע!../images/Emo46.gif

clyps

New member
שאפו ../images/Emo8.gif

- שיר השבוע (של העוגיות): קובי - שיר השבוע (כללי):יום שחור- ענבל פרלמוטר - אלבום השבוע: עד העונג הבא- המכשפות - סרט/סדרת השבוע: פשע מן העבר - ספר השבוע: 'אצבע גלילאו'- פיטר אטקינס - האדם שעשה לכם את השבוע: ורדה, מיי, חנה - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "אם עד עכשיו יכולנו לחכות ימים על ימים ושעות ארוכות, ואם רק נשארו כמה דקות, אז אין ספק עכשיו מותר לבכות.." - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "אם אני אחבר את האייקיו של כולכם אני לא אגיע לילד בכיתה ז'...." - תגלית השבוע: המשחק 'רנן' ללא ספק. - דבר שהשגתם השבוע: חולצה של QUEEN :) - מאכל השבוע: סושי - מקום השבוע: בית הספר - משהו שעשה לכם את השבוע: כל השבוע היה מעולה. - משהו שהרס את השבוע: תמי.. כרגיל. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אוכלוסיית המקקים תסדר טוב יותר בלעדינו. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: לנהוג
, שיעור מעשי אחרון - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: נס - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: רבים הם האנשים אותם אשמח לפגוש - סתם: - תמונה: XD

למעלה