סיכום שבוע

../images/Emo38.gifסיכום שבוע../images/Emo38.gif

היי כולם
אני בבית, חזרתי אתמול מהמחנה.. עלי עבר שבוע משמעותי, מקווה שגם עליכם.. אז יאללה סיכום שבוע!
שיר השבוע של נועם:
שיר השבוע בכלליות:
אומן השבוע:
אלבום השבוע:
תמונה שבועית:
בן אדם שעשה לכם את השבוע:
משהו טוב שקרה לכם:
משהו רע שקרה לכם:
המלצה שבעית: שיהיה סופ"ש מקסים לכולכם
ניפגש בבארבי!

פלדלמן

New member
אני ראשונהההההה ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של נועם: לעוף שיר השבוע בכלליות: התקוה 6 - יונה לבנה אומן השבוע: אביב גפן אלבום השבוע: אביב גפן - יומן מסע תמונה שבועית: זה רק אני או שזה באמת בן???
בן אדם שעשה לכם את השבוע: נציגת המכירות בסוכנות של טויוטה ברחובות XD משהו טוב שקרה לכם: יש לי אוטו חדשדנדש!!!! משהו רע שקרה לכם: אני לא הולכת היום להופעה של "התקוה 6" כי אין לי עם מי :'( המלצה שבעית: תשמעו תמיד מוזיקה!!

אני שניייייה ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של נועם: אני וכל המחשבות [די מככב] שיר השבוע בכלליות: עורי עור-אביב גפן. אומן השבוע: אביב. אלבום השבוע: לילות לבנים. תמונה שבועית: אין בן אדם שעשה לכם את השבוע: גם אין. משהו טוב שקרה לכם: הבנתי כל מיני דברים. לראות כל מיני אנשים. משהו רע שקרה לכם: קייטנה כמובן. המלצה שבעית:לישון זה הכי טוב.

מסכמת

שיר השבוע של נועם: כנראה שיר השבוע בכלליות: ילד טוב נשבר - איתי פרל אומן השבוע: אין אחד ספציפי אלבום השבוע: נגיעות - ברי סחרוף...... ידיד שלי הביא לי מתנה ליומולדת תמונה שבועית: אני במחשב הישן אז אין לי פה תמונות בן אדם שעשה לכם את השבוע: משהו טוב שקרה לכם: ראיתי מלא חברים שלא ראיתי כבר מלא זמן משהו רע שקרה לכם: אין.... היה אחלה שבוע המלצה שבעית: תשנו הרבה

"אז נרים כוס יין לחיי חיים בריאים יותר."../images/Emo48.gif

שיר השבוע של נועם: אממ.. יופי שיר השבוע בכלליות: ים-המושבה
וכל מיני מורלים של השבט
אומן השבוע: כפיר אפשטיין אלבום השבוע: אין תמונה שבועית:
בן אדם שעשה לכם את השבוע: מושית
טרגר
בר ומיכלי..
משהו טוב שקרה לכם: יצאתי לצפונבורי
משהו רע שקרה לכם: רגעים קשים בצפונבורי
המלצה שבעית: צטרפו לצופים רק בשביל בפטל, באמת שזה אלוהי! סופ"ש סביר..

שנינה11

New member
לגמרי!

שנה שעברה עברנו בין השבטים ובדקנו של מי הפטל הכי טעים ואז כל פעם שרצינו לשתות הלכנו לשבט שהיה שם הכי טעים! עד שהעיפו אותנו משם

למעלה