איך הייתם מגיבים

אעאעאעאעאעאעא../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

אעאעאעאעאעאעאעעאעאעאאעאעאעאעאעאאעאעאעאאעאעאעאעא|מתה| היתי רצה בכל המקום ולא ידועת מה לעשות ועד אז הוא בטח היה הולך

the blak angel

New member
קופצים עליו ומועכים אותו...

חחחח שחקנים- לא כדאי לכם להיתקל בי!

lilo the sexit

New member
אני הייתי...

צובטת את עצמי! מחטיפה לעצמי כאפה! ואז כשהייתי קולטת שזה במציאות אז...הייתי מתנפלת אומרת שאני רוצה להתעלף! מבקשת חתימה!! ופגוש אותם שוב בעצם 4 חתימות מכל אחד וישחקו לי שאני יביא מצלמה ושיבואו אלי הביתה לארוחה!

יוווווווווו

אם הייתי רואה את ספיר.. מסכנה... היא הייתה נחנקת!! איך בא לי לראות את ספיר!! יו!!

חחחחח אני מאלה שבאותו הרגע מתביישים

לגשת, אבל אז אני אומרת, לא קורה כל יום, ואז הולכת אליהם ומבקשת להצטלםםםםםם איייי אני רק מדמיינת את עצמי פוגשת את אלמההההה ואאאאיייייי חחחחחחחחח אבל הייתי אומרת לה שזאת צליל מהפורום... (בתקווה שהיא תזכור) ו....... עוד כמה דברים אבל אין לי כוח לכתובבבבבבבבבב איייייייי הלוואי שזה יקרההההההההההה

lilo the sexit

New member
אלמה אני באה לת"א לפגוש 'תך זוכרת?

חברה של אמא שלי גרה בתל אביב ואני מתכוונת לבוא ולפגוש אותך! את מסכימה?! ניפגש בקניון הזה הענק איך שלא קוראים לו!

אני הייתי..................!!!!!!

אם הייתי רואה אחד מהם במיוחד את ספיר או אלמה...הייתי צועקת הכי חזק שאפשר מרוב התרגשות מבקשת מהם חתימה ושיצטלמו איתי..!! חחחחח

יש רק תגובה אחת לזה והיא....

אעאעאעאעאעאעאעאעאעאאעאעאעאאעעאעאעאעאעאעאעאעעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאאעאעאעאאעאעאעאעאאעאעאעאאעאעאעאאעאעעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאע......

חחחחחחח... רועייי

אם הייתי רואה את אדם\רועי\יהונתן\גור\תם 1.הייתי באה 2.צורחת 3.מתעלפת 4.היו מזמינים אמבולנס 5.ואז הם היו באים אליי לבית חולים 6.והייתי חוטפת אותם.. אממ.. הגזמתי קצת לא?!? חחחחחחח.... סתאםם!! הייתי באה נותנת להם נשיקה מצטלמת חתימה וממתעלפת! ואני ייראה את כולםם!!! כי יש 100 % עונה שנייה של ראש גדול.. ואני ניצבת שם!!!! א!ה2ת--> ספ*7!שש!!

למעלה