איך עבר השבוע ?

dafgol

New member
../images/Emo39.gif איך עבר השבוע ? ../images/Emo39.gif

אני כל כך שמחה שסוף סוף השבוע כבר ממש פה בפינה. שבוע מגעיל וקשה, ברי חולה כבר מיום שבת ( מאתמול עם אנטיביוטיקה) , רזי לא היה רגוע , ואנחנו על סף קריסת מערכות. כל השבוע הייתי על תקן רופאה אחות פסיכולוגית מנקה נהגת וכו'....ובערב נפלתי שדודה למצב מאוזנח עד שהבנים - כל אחד בתורו ...התעורר\קדח מחום\בכה\ילל\צרח\חלם חלום רע\וכו' וכו' וכו'... אוקצור די חרבנה השבוע הזה.... הבוקר התעוררתי נטולת אנרגיות וכוחות, ברי פה איתי והבטיח לי שהוא ישמור עלי ויטפל בי היום ...חמוד כזה ...בנתיים הוא משחק במחשב שלו וגולש במשחקים שלו....מי, מי גאון של אמא ? יש עוד כמה דברים שנורא ביאסו אותי השבוע....אבל לא זה המקום לדבר על זה..... מחר יום הנישואין שלנו אבל לאור הנסיבות החלטנו לדחות את היציאה הזוגית ליום שישי אחר כשכולם ירגישו טוב ולנו יהיה כח, מחר נחגוג לנו בשקט בבית
אז תודה לאל שהשבוע הזה אוטוטו נגמר, מקווה ומאחלת לי שבועות טובים ומוצלחים יותר מזה. החלמה מהירה ובריאות לכולם
איך עבר השבוע שלכם ?

frige

New member
בעייפות רבה,

ככה זה שכל היום מתעסקים עם הילדים ואין זמן לנוח לשניה אפילו. מה גם שאתמול בערב התחלנו בהכנות במושב לקראת חג השבועות ואני בחבורת הזמר פה, היינו בחזרות עד 23:30 בלילה. דפנה - תרגישו טוב כברררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר, אמן. תודה על הקישורים הנחמדים ביותר, מקווה שהראל ימצא בזה שימוש. נורית - שסוזן - לי תרגיש טוב. ד"ש ונשיקות. עדן - מתכוננת למחר? ולכולם, יום נפלא וסוף שבוע מתוק.
שרית

dafgol

New member
תחזיקי מעמד שריתו'ש ../images/Emo24.gif

מה יהיה אצלכם בשבועות? פתוח גם לאורחים? תודה על הברכות והאיחולים
ניפגש מחר בסופר כרגיל ?

S r 35

New member
עלינו עבר שבוע רגיל לחלוטין

ולמרות זאת אני שמחה שהוא מסתיים ושמריחים את הסופ"ש באופק. בשבת אנחנו אצל ההורים, במגדל העמק, באים להתפנק קצת ולאכול טוב. אז ... דפנה - יקירתי. עצוב לי לקרוא מה שעובר עליכם. מאחלת לך בכל לי
י בריאות באופן מלא וגורף
אם תרצי לשפוך את ה
את יודעת שאני כאן תמיד בשבילך - בכל אמצעי תקשורת שתבחרי. שרית - מקווה שתתגברי על העייפות ותשלימי שעות שינה בסופ"ש. חגיגות שבועות במושב צריכות להיות משהו נחמד - בעיקר לילדים. ברגעים כאלה אני מצטערת שאני עירונית: לנו אין את זה - אפילו לא קרוב. עדן - המון הצלחה בבדיקות. נחזיק לך אצבעות.
נורית ואניטה - מקווה שהבנות שלכן התאוששו והן בסדר עכשיו. מאחלת לכן רק בריאות
ולכל חברי/ות הפורום - סופ"ש נפלא

frige

New member
../images/Emo51.gif

השנה עושים את החגיגות במושב בערב חג. ז"א ב-22.5 (יום ההולדת שלי) בשעה 16:30 בערך מתחיל הכל. יהיה ממש ממש נחמד. ו... לא עומדים בתחילת המושב ובודקים תעודות זהות. כל אחד יכול להגיע. מקווה לראותך מחר. למרות שאין לי הרבה קניות לעשות. הולכים להורים של אלי מחר בערב.
.

שריתוש תשמרי על עצמך לא להשתגע

תשמרי על עצמך ותרגישי טוב סוזן-לי מרגישה קצת יותר טוב ויהיה טוב נשיקות לכולם ודש לאלי

Shukilida

New member
סטנדרטה...

לא משהו מיוחד האיש שוב היה במילואים (מתכונן למלחמה הבאה...אבל מה אנחנו אשמים?) וחזר אתמול מאובק ועייף. הילדים כ"כ שמחו לראות אותו ולראשונה השבוע היה כיבוי אורות בתשע וכולנו קרסנו שדודים...אפילו הקטנצ'יק דפק שינה רצופה עד חמש בבוקר (ולמרות שהוא בן שנה זה ממש יוצא דופן). בעבודה לא משהו...התחלתי לרחרח את השוק ונראה מה יהיה. ובינתיים - סופ"ש נפלא ותרגישו טוב כ-ו-ל-ם

לולי72

New member
היה ארוך אבל מחר סוף סוף מגיע

מחר אני אהיה בת 30. לירון אמר לי היום בבוקר: "היום זה היום האחרון שלך בתור פרגית" (מה שנקרא, גבר גידלתי ורוממתי). לפני שנתיים, כשהייתי קצת מדוכאת לקראת גיל 30, לירון אמר שאני לא אדאג כי אני אהיה לפני או אחרי לידה, בינתיים אני לא לפני זה ולא אחרי זה. אבל אני אופטימית, מאחלת לעצמי המשך שנים מאושרות עם הבעל שלי והילדה שלי ובכלל המשפחה שלי. מחר אני לא אהיה כאן, לירון מתכנן לי יום כיף אין לי מושג מה ואיפה. תרגישו טוב. דפנה וגולן - יום נישואים שמח - עוד לא נתת לי רעיונות למתנה. בי ותרגישו טוב כולכם כאן בפורום, אתם וטפכם.

LANIT1

New member
עבר השבוע עבר..............

סוף סוף כמו שדפנה אמרה הגיע סוף השבוע... ועכשיו ארחי שהחזרנו את אורון לגן ואת אימא לעבודה ליאן בבית עם אבא שלה בבוקר ואנחנו מחליפים משמרות עובד משמרת לילה עד אחת בלילה. ליאן עוברת את זה מעט קשה, נודניקית , יצאו לה פיצעונים בכל מני מקומות מוזרים אפילו בלשון ובעין ואיפה לא... בשלבי ריפוי. מחר נלך לבקשר את הרופא... מאחלת לכם שרק נרגיש טוב ובריאות בריאות בריאות.. אוהבת אניטה

סוף שבוע יפה לכולם../images/Emo25.gif

מזל שסוף שבוע מגיע מתישהו ואני מוצאת דקה או שתיים לכתב פה משהו. דפנוש צריכה לציין שבדיוק היום חשבתי להציע לך לפתוח שרשור שבוע כזה על איך עבר השבוע..אז הנה שידרתי לך בטלפטיה כנראה. האמת אם אומרים איך עבר השבוע אז אצלי הוא כל הזמן עובר בגדר הטלפטיה כל פעם עם מישהו אחר שזה מדהים פשוט. וחוץ מזה הכל כרגיל אצלנו-טפו טפו שישאר ככה אז:- דפנה מזל טוב ליום נישואיכם.מצטערת שאתם דוחים אותו.אז החלמה מהירה לקטנים שלנו ושתוכלי לישון קצת בלילה סוף סוף אניטה- החלמה מהירה לליאן.אוף זה לא נעים..איך היא עוברת את זה?יש חום?ישנה בלילות לפחות? שמחה שאורון חזר לחיי השגרא.
שרית - תחזיקי מעמד רק עוד חצי נשאר לך. וארוחת ערב מהנה אצלי חמות שלך. מתי רואים אותכם?
ומה מתוכנן אצלכם יכולה לפרט אולי נגיע? עדן-המון מזל טוב אבל בטח נאחל לך מחר בשרשור. איזה בדיקה יש לך מחר.? אפשר במסר או טלפון מזמן לא דיברנו.
ולכולם סוף שבוע שקט רגוע וכיפי

למעלה