היי לכם

luli12

New member
../images/Emo39.gifהיי לכם../images/Emo70.gif

אני חדשה! בעצם הכינוי שלי אז היה מרשמלית11 אבל השם היה חסוי..אז... כשאני אגיד את השם שלי תבינו למה הוא חסוי...כי זה מאוד מביך במיוחד אחרי ה'קומבינה' שדפקו על השם שלי...תבינו כבר אחר כך! אז קוראים לי לובה (הנה עכשיו מתחילים הצחוקים) ואני בת 11 מב"ש! אני ממש מקווה שתפרגנו! למרות שבכיתה שלי כששמעו על 'ארץ נהדרת' דווקא פירגנו לי...מקווה שגם אתם! ת'אמת, כשהייתי בח"ול בקבוצה בגרמניה הקיץ הזה, אני פחדתי פחד אימים שיגלו ת'שם שלי! והיו שם ילדים בני 14-18! ואני ועוד ילדה היינו היחידות מתחת ל-12! אז בסוף אבא שלי צעק ת'שם שלי, גילו אותו כולם, ו...אין לי מושג עם העבירו על זה צחוקים אבל אחר-כך כשחזרתי (בכיתי לפני זה, כמה שהמצב קשה...) חזרה לבית-מלון, גיליתי שהם דווקא בסבבה עם השם הזה...דווקא גם הם פירגנו לי! טוב מה אני מספרת סיפורי סבתא! תדעו, זה בגלל המתח! המתח! ו...........ביי!

luli12

New member
ו...

טוב אז בטח אתם שואלים למה מופיעה החתימה של 'הילוש המאמוש' שזאת חברה שלי (אולי גם היא כאן) בפורום! ושמתי לב שיש כאן עוד הילה אחרת (הילוש המאמוש14) אז זאת לא היא זאת הילה אחרת שאני לא יודעת מה הכינוי שלה! אז יש לה עוד כינוי שהוא הכינוי הזה (לולי12) שהיה לה אותו לפני שנתיים כשהיא היתה בת 12 אז היא החליטה להביא לי אותו בשנה שעברה ומעכשיו הוא שלי!ותגידו-אתם אולי יודעים איך משנים את הפרטים האישייים שיש בכרטיס האישי? מצטערת על אי ההבנה!

luli12

New member
בבקשה!

אני חייבת לדעת איך משנים את הפרטים האישייים בכרטיס האישי! אני לא כזאת גאונת מחשבים אז תגידו לי בבקשה! אני מתהלכת עם הפרטים האיישיים האלה כבר חצי שנה ולא יודעת איך לשנות אותם לפרטים שלי! או שפשוט אני יחזור לכינוי 'מרשמלית11'! טוב בי!

°°NaTaLi°°

New member
הייי מה קורה?

למה להתבייש בשם יש לך שם נחמד מאוד כל שם הוא שם מיוחד! אני לא מאמינה שאני אומרת את זה כי אני לא סובלת תשם שלי שמי הוא נטלי למי שלא יודע למרות שכולם קוראים לי נטשה חח זה ברוסית אני חצי רוסיה חצי מרוקאית יש לי שם שני אלינור ע אני רוצה אני יכולה להחליף אבל אני לא רוצה למרות שאני לא סובלת תשם שלי כמו שאמרתי כל שם הוא שם מיוחד! ולא צריך להתבייש בו!. ואיך לך מה להתבייש בגלח שקוראים לך לובה אז מה?זה שם מיוחד כמו בכל שם.זה שם רגיל.

luli12

New member
נכון זה שם רגיל../images/Emo70.gif

אבל לכי תסבירי את זה לאלה שהספיקו לרדת עלי! מה לעשות? המצב כזה בארץ...צריך להתמודד עם זה!

°°NaTaLi°°

New member
מה שיורד עליך זה אומר שאין לו מה

מה לעשות בחיים שלו! והוא צריך צומי! תאמיני לי עכשיו אני נורא עצובה אני לא מפסיקה לבכות!!!

למעלה