יום חמישי זה כאן

dafgol

New member
../images/Emo39.gif יום חמישי זה כאן ../images/Emo39.gif

כן...כבר חלף עבר לו עוד שבוע .... אז איך עבר השבוע שלכם? גם אם היה נחמד גם אם עצוב גם אם מצחיק משעשע מתסכל או מעייף......זה השרשור לספר ולשתף

S r 35

New member
השבוע עבר חלף לו ...

עם הדברים הקטנים המשמחים שבו (בעיקר הילדים שממלאים לי את הלב
), עם הדברים הקטנים המעצבנים שבו, עם הדברים הקטנים העצובים שבו (כן היו גם כאלה...) ועם הדברים השגרתיים והאפורים שבו... עכשיו מתכוננת לסופ"ש בסימן בילויים: מחר בבוקר בראנץ' עם חברה בבית קפה
, בערב מסיבת יום-הולדת שאנחנו מוזמנים אליה לשם שינוי
ובשבת - כנרת
יום טוב - עד כמה שניתן להגיד ביום כזה - לכולם כאן

dafgol

New member
השבוע שלי....

היה שבוע סטנדרטי +- כרגיל ברי קצת היה חולה עוד...אבל גם זה עבר
הבנים מתחילים להיות קנאיים נורא ומצד שני כל כך אוהבים ודואגים אחד לשני - וזה גורם לי אושר עילאי
קרה לי דבר שמאוד שימח אותי והקל עלי , שיחה חשובה מאוד שהרגיעה אותי ונתנה לי דחיפה להמשיך הלאה, למרות שלפעמים מאוד קשה לי. גולן קיבל בונוס חביב שמדגדג קצת למינוס....וכמובן קיבל גם
מהעבודה
היו עוד המון דברים אבל נסתפק בזה כרגע.....

לולי72

New member
השבוע שלי....

התחיל בתקווה גדולה, שהלכה והתפוגגה לה....
, אבל היום ביליתי קצת בערב קלדניות שארגנו לעצמנו, פה במגדל העמק אצל אחת הבנות אז היה לי קל"ב, דיברנו, אכלנו, צחקנו, אכלנו, שתינו ובעיקר אכלנו...... מקווה שהשבוע הבא יהיה טוב יותר, בעבודה שלנו מתחילה לה הפגרה של חודש וחצי ואני יכולה להרשות לעצמי לקחת ימי חופש פה ושם בלי לפחד שהשופט יגיע או לא, איזה כיף.

dafgol

New member
נשמע שעשית חיים אתמול ../images/Emo48.gif../images/Emo24.gif../images/Emo45.gif

עוד קצת סבלנות ואורך רוח אחותי

השבוע שלי מתחלק לשניים

בחצי הראשון שלו הוא התחיל רע בגלל הנזק שכמה אנשים חולגינים הרסו את השמשה ברכב שלנו (דבר שצריך היה לתקן , ובדרך גם לשלם על עוד הוצאות כי שאתה הולך לתקן תמיד ימצאו משהו ) בחלק השני של השבוע חגגנו יום הולדת לבן דוד שלי בין לבין היו ימים של לימודים שעוד מעט מסתיימים להם לא נשאר הרבה כך עבר חלף לו עוד שבוע

למעלה