שירשור בוקר טוב 29 לינואר 2003

דרוררר

New member
../images/Emo39.gifשירשור בוקר טוב 29 לינואר 2003

בוקר טוב חברים כפי שאמרתי לכם שהסכין מונחת על הצוואר Iהפעם היא טיפה חדרה ) לא צריך רטלין לא צריך כלום. הפחד הפחד מהכשלון (וזה הדבר השנוא עליי ביותר) אז ישבתי כל הלילה 6 שעות וזהו סיימתי להתכונן נראה לי שאני מוכן .וחוצמזה כבר אין לי יותר כח . הולך לישון מכוון את השעון לאחד (בשלוש המבחן ) תחזיקו לי אצבעות נ.ב ניר המון תודה על ההזמנה מי יודע אולי אעזר בפורם כשומר .אבל גם חברים "לנשק" זה אחלה טוב קשקשתי יותר מידי (כהרגלי בקודש ) בוקר קסום שיהיה לכם שלכם דרור כי אנחנו במרכז

מיכל ט

New member
בוקר טוב לכולם

ובתכניתנו היום.. לעבוד עד 17:30 ללכת לאימון (איגרוף תאילנדי) לחזור הביתה ולנסות ללמוד אבל גם אם לא זה לא נורא כי הספקתי את כל מה שאני צריכה עד יום חמישי. דרור, בהצלחה במבחן (אימא שלי הייתה אומרת.. אל תתרגש ותעבוד לאט אני בטוחה שתצליח) טוב צריך לרוץ לעבודה יום טוב לכולם

r66

New member
בוקר טוב.. לא לשכוח../images/Emo184.gif..

הרבה שוקולד..

אימי7

New member
המדינה וריטלין

למה אף אחד לא רואה שלמדינה שלנו יש כנראה, adhd קשה במיוחד ושכנראה אין, פשוט אין מספיק ריטלין להרגיע אותה!!!!

kniaper

New member
|פיהוק|בוקר טוב לכולם

נראה לי שרבים יתחברו לתחושה שאיסוף הקשב נעשה אפשרי יותר כאשר הסכין מונחת על הצוואר. בניסוח קצת אחר הייתי אומר שהיכולת לאסוף את הקשב גדלה ככל שהגבולות החיצוניים הופכים להיות ברורים יותר ומאיימים יותר. אני מכיר את זה טוב ואתם?

ailag

New member
בוקר.. טוב?

בוקר של פוליטיקה לאחר יום של פוליטיקה. ומדינה שמִדּרדרת. can´t we all just get along? היום אסיים את הסיכום שהבטחתי לעצמי שאסיים שלשום.

ailag

New member
בינתיים..

היום ישבתי קצת על הסיכום לפני שיעור החזרה שהיה לנו באוניברסיטה. השיעור גרם לי להבין שאני לא יודעת את החומר כמו שחשבתי. חזרתי הביתה והחלטתי שאני אפתור תרגילים בשביל לסכם, או שאולי אסכם ואז אדע לפתור. בינתיים, אני בבית שלוש שעות ולא עשיתי כלום. לפחות יש לי איפה להתבכיין :)

למעלה