שלום לפורום, בהצלחה וסיפור קטן

../images/Emo39.gifשלום לפורום, בהצלחה וסיפור קטן

שלום, שבוע טוב וחג שמח. אחלה רעיון לפורום
רציתי לשתף אתכם במשהו שקרה לי: פעם הזמנתי צימר לי ולחבר שלי, שאלתי בטלפון אם יש ג'קוזי ואמרו לי בעלי הצימר - כן, יש ג'קוז'י זוגי. אמרתי לעצמי סבבה, והזמנתי. מה שחיכה לנו היה בעצם אמבטיה (הגודל הסטנדרטי של אמבטיה בבית) עם ג'קוזי... ועד היום אני שואלת את עצמי אם אני הפעורה שלא יודעת שזה גודל של ג'קוזי זוגי או שפשוט עבדו עליי
בטוח יש כאן אנשים בעלי תשובה נכון
בכל מקרה שיהיה בהצלחה לפורום, לצערי אני לא יכולה להרשות לעצמי יותר מידי צימרים, אבל מבטיחה לשתף כשיהיה... שבוע טוב לכולם

ה דרומי

New member
ברוכה הבאה זה בסדר רובנו לא יכולים

להרשות לעצמנו כול שני וחמישי איזה צימר. הנה מה חשבתי כאשר מצלצלים לבעלי צימר מה מומלץ לברר ב
1האם זו בקתת עץ. 2 יש ג'קוזי ומה גודלו. 3 יש א.בוקר. 4כמה הצימר מרוחק מבית המארחים. {זה חשוב למי שמחפש שקט ופרטיות} 5יש מסעדות באזור \בישוב עצמו. 6אפשר להביא בעלי חים
7 יש מזגן {בקיץ} אח{בחורף} 8השאלה המתבקשת כמה זה עולה לנו 9 10

lavendula

New member
ועוד שאלות שכדאי לשאול

1. האם יש פינת ישיבה עם ספה (לי זה חשוב) 2. האם המזרן רך/קשה/גדול 3. האם יש לולים/רפת וכו ליד הבקתה. זה מקור לריח וזבובים 4. לשים לב בתאור הבקתה. לפעמים נשקף נוף מקסים מאיזושהי נקודת תצפית בישוב אבל לא מהצימר עצמו! 5. אם יש חלוקה לסלון וחדר שינה, לבדוק אם יש טלוויזיה גם בחדר שינה, או שהטלוויזיה מסתובבת על ציר 6. אם אין א.בוקר: איפה אפשר להזמין, או האם יש מכולת בישוב ומתי היא פתוחה. 7. אם יש כמה בקתות, מה המרחק ביניהן. כן, הרבה שאלות, שמונעות מפח נפש.

למעלה