סיכום שבועי- לכבוד החג

../images/Emo39.gif../images/Emo157.gifסיכום שבועי- לכבוד החג../images/Emo157.gif../images/Emo39.gif

בואו תסכמו ת'שבוע לכבוד החג
שיר השבוע של נועם:
שיר השבוע לא של נועם:
אלבום שבועי:
אמן שעשה את השבוע:
תמונה שבועית:
3 דברים טובים שקרו השבוע:
דבר שהרס קצת ת'שבוע:
בילוי שבועי:
קניה שבועית:
משפט/ציטוט שעשה את השבוע:
מה התכניות לפסח?
עד כמה אתם אוהבים את פסח? שומרים כשרות?
איזו מכה מעשרת המכות אתם הכי אוהבים?
שיהיה לכולנו חג שמח וכשר
תהנוו עם המשפחות, עם החברים, תנצלו את החופש הזה.

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifחג שמיחחחח../images/Emo9.gif

שיר השבוע של נועם:לעולם לא תדעי
שיר השבוע לא של נועם:יום יפהה
-סינרגיה אלבום שבועי: אמן שעשה את השבוע:נועם.. תמונה שבועית: 3 דברים טובים שקרו השבוע:יומולדת,יומולדת,וכל מיני אנשים
דבר שהרס קצת ת'שבוע:מאיפה להתחיל? בילוי שבועי:יומולדת של חברה קניה שבועית:מתנה לחברה? משפט/ציטוט שעשה את השבוע:"את בנאדם שממש חשוב לי,אין עלייך,אני מת עלייך,את מדהימה,אין הרבה כמוך בעולם הזה..." מה התכניות לפסח?בת דוד שלי היפה ועוד אנשים טובים
וללמוד:/ עד כמה אתם אוהבים את פסח? שומרים כשרות?אוהבת מאוד תאמת..ושומרת איזו מכה מעשרת המכות אתם הכי אוהבים?אממ לא אוהבת? חח

דורן מ

New member
סיכום שלי :)))

שיר השבוע של נועם: שמתי לב שיר השבוע לא של נועם: החידוש של אברהם טל בעבודה עברית ממש יפה אלבום שבועי: עבודה עברית אמן שעשה את השבוע: נועם פנחסוב כמובן תמונה שבועית: אני ימצא משהוווו 3 דברים טובים שקרו השבוע: - סידרתי את הבית לפסחחח וכמובן שעבדתי כרגיל דבר שהרס קצת ת'שבוע: לא הלכתי בסוף להופעה לצערי :|\\ בילוי שבועי: ליל סדר? קניה שבועית: דיסק משפט/ציטוט שעשה את השבוע: ןועיןגדועידןי לא זוכרת מה התכניות לפסח? בעיקר לנוח ואם יש הופעה אז הופעה עד כמה אתם אוהבים את פסח? שומרים כשרות? אני מאוד אוהבת את פסח ואני שומרת............. מצה עם שוקולד זה גאוני איזו מכה מעשרת המכות אתם הכי אוהבים? דם?! חג שמח לנוווו

שלי פאר

New member
זה סוף הפחד

שיר השבוע של נועם: כל השירים שהיו בהופעה שיר השבוע לא של נועם: מונסון של טוקיו הוטל אלבום שבועי: הדיסק לייב של אביג גפן אמן שעשה את השבוע: נעם תמונה שבועית: 3 דברים טובים שקרו השבוע: קניתי עודדדד בגדים בלי קופר אבל הפעם ב2000 שקל, נעם, ים דבר שהרס קצת ת'שבוע: לא זוכרת היה הרבה בילוי שבועי: ים, ההופעה של נעם קניה שבועית: לי קופר משפט/ציטוט שעשה את השבוע: חייה, ותן לי להפריע לך לעשות את זה. מה התכניות לפסח? לישון ולעבוד עד כמה אתם אוהבים את פסח? שומרים כשרות? לא אוהבת את פסח ולא שומרת כשרות ועובדת במקום לא כשר איזו מכה מעשרת המכות אתם הכי אוהבים: זאת שאני נותנת. חג שמח.

בוקר..יאוS:

שיר השבוע של נועם: כנראה שיר השבוע לא של נועם: הפחד נעלם-כפיר וכנרת אלבום שבועי:כפיר אמן שעשה את השבוע: נועם הייתה הופעה כיפיית והזויה, וגם האילתור של ניר על הקלידים היה גדול! חחח תמונה שבועית: עזבו 3 דברים טובים שקרו השבוע: הופעה של נועם,התחיל החופש,היום הופעה של יואב דבר שהרס קצת ת'שבוע: כל השאר!? סתם לא יודעת.. כל מיני בילוי שבועי:הופעה ששל נועם,הופעה של יואב,קפה , יוצאת עם לי לקרוע ת'עיר(חעחע) קניה שבועית: מממ היום-שופינג משפט/ציטוט שעשה את השבוע: השיר שנועם אילתר על אוכל הודי מה התכניות לפסח? פסח נו ארוחה משפחתית וכאלה ואז לצאת עם חברים עד כמה אתם אוהבים את פסח? שומרים כשרות?בין אחד ל10 אני אוהבת את פסח 6 וחצי,לא שומרת כשרות. איזו מכה מעשרת המכות אתם הכי אוהבים?מכת בכורות!?(חחח יאו
) אוף סתם... לא יודעת..דם!? אפל וקשוח><חע. מה אני עושה ערה בכלל!? שיהיה לכולנו חג שמח וכשר תהנוו עם המשפחות, עם החברים, תנצלו את החופש הזה. חג שמח!!!!!!!

../images/Emo204.gifחג שמח!

סשיר השבוע של נועם: לעולם לא תדעי שיר השבוע לא של נועם: LeAnn Rimes - Cant Fight The Moonlight אלבום שבועי: אמן שעשה את השבוע: נועם תמונה שבועית: 3 דברים טובים שקרו השבוע: הופעה בסאב קוץ', חופש ולראות אנשים.. דבר שהרס קצת ת'שבוע: השלמות בילוי שבועי: ההופעה של נועם, סנוקר קניה שבועית: שבוע הבא יהיו הרבה :> משפט/ציטוט שעשה את השבוע: השיר על האוכל הודי של נועם חח מה התכניות לפסח? קודם לעבור את ליל הסדר
אח"כ נוסעים לצימרים בצפון
עד כמה אתם אוהבים את פסח? שומרים כשרות? פסח נחמד כשהוא עמוס והוא תמיד עמוס אז סבבה. לא ממש שומרת כשרות. איזו מכה מעשרת המכות אתם הכי אוהבים? מכת בכורות הכי מגניבה.

Lior Maman

New member
../images/Emo13.gif

שיר השבוע של נועם: אם הייתי . שיר השבוע לא של נועם: עד אלייך - סינרגיה, מטייל אוסטרלי - עברי לידר, מילים - איה כורם . אלבום שבועי: מרגיש אחר . אמן שעשה את השבוע: נועם . תמונה שבועית: 3 דברים טובים שקרו השבוע: אממ .. האמת כלום
דבר שהרס קצת ת'שבוע: המריבה .. :| בילוי שבועי: אתמול עם החברות בביג
. קניה שבועית: הארוחה שקניתי אתמול בברגר קינג ? חחחחחחחח לא יצא לי לקנות כלום השבוע . משפט/ציטוט שעשה את השבוע:"אם הייתי רואה אותך עכשיו הייתי מבקש את האמת בנפרד אמרת לי ת'דברים כמו שהם רק כמעט וכבר שכחתי הכל .." מה התכניות לפסח? לרראות אנשים
. עד כמה אתם אוהבים את פסח? שומרים כשרות? אוהבת מאוד חוץ מהנקיונות, ושומרת כשרות . איזו מכה מעשרת המכות אתם הכי אוהבים? ברד
. חג שמח וכשר אנשים!
.

מסכמת שבוע :]

שיר השבוע של נועם: כנראה
שיר השבוע לא של נועם: לפעמים-אביב גפן
אלבום שבועי: השלישי- אביב גפן
אמן שעשה את השבוע: נועם תמונה שבועית:
3 דברים טובים שקרו השבוע: הסיור לירושלים, השיחה עם נועם וההודעה המרעישה, פעולת שכבה משמעותית.. דבר שהרס קצת ת'שבוע: ריבים עם ההורים :X בילוי שבועי: לא היה עוד, אולי היום
קניה שבועית: השלישה-אביב גפן! משפט/ציטוט שעשה את השבוע: "תיזהר שלא יהיו על זה שערות.." "זה בסדר אני רגיל מהכלבים שלי" XD מה התכניות לפסח? ממ.. חברים בעיקר. נשארת פה, ולא נוסעת למרכז
עד כמה אתם אוהבים את פסח? שומרים כשרות? כן אני שומרת כשרות, אוהבת את פסח המון, אבל השנה לא :X איזו מכה מעשרת המכות אתם הכי אוהבים? חושך
חג שמח
הודגש באמצעות מדגישומטיק

חג שמח../images/Emo13.gif

שיר השבוע של נועם:
שמתי לב שיר השבוע לא של נועם:
אתה תחזור - אפרת גוש אלבום שבועי:
(שוב) הסליחה ואני אמן שעשה את השבוע:
נועם
תמונה שבועית:
לא שבועית אבל לחלוטין משעשע
3 דברים טובים שקרו השבוע:
ניצחון בראשון, הופעה בשלישי והעובדה שנגמר
דבר שהרס קצת ת'שבוע:
נקיונות בילוי שבועי:
משחק בראשון, הופעה בשלישי
קניה שבועית:
שליש ווינשטפן... פעם באה חצי משפט/ציטוט שעשה את השבוע:
חחח |הכנס כאן ציטוט כלשהו מהשיר על האוכל ההודי|
מה התכניות לפסח?
להעביר כמה שיותר מהר עד כמה אתם אוהבים את פסח? שומרים כשרות?
שונאת שונאת שונאת. שומרת. איזו מכה מעשרת המכות אתם הכי אוהבים?
המכה ה 11 - מצות. המכה ה 12 - נקיונות.

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifרתמברכת על חג הפסח

שיר השבוע של נועם: כל החרא או איך שלא יקראו לו.. וואי אני ממש ממש גרוע בשמות! שיר השבוע לא של נועם: אביב גפן-רוקנרול אלבום שבועי: אין לי אמן שעשה את השבוע: נועם בסאב קוצ' תמונה שבועית:
3 דברים טובים שקרו השבוע: הופעה של נועם בסאב קוצ', פופרינג בתיאטרון, בייביסיטר על רואי ויואב. דבר שהרס קצת ת'שבוע: בכי בלתי פוסק בילוי שבועי: פופרינג!!!!! קניה שבועית: לא זוכרת משפט/ציטוט שעשה את השבוע: "מי הממורמרת?"
מה התכניות לפסח? מפגשי פורום עד כמה אתם אוהבים את פסח? שומרים כשרות? שומרת כשרות פסח לא משנה לי כלום איזו מכה מעשרת המכות אתם הכי אוהבים? דם

come with me, my love to the sea, the sea of

love שיר השבוע של נועם: יופי! שיר השבוע לא של נועם:כל השבוע מרגיש כמו שבת-בעז בנאי!!111 אלבום שבועי:בעז בנאי, כפיר אפשטיין [של שניהם:)] אמן שעשה את השבוע:לא היה מישהו ספציפי.. תמונה שבועית:אין.. 3 דברים טובים שקרו השבוע: קניתי בגדים.. ניקיתי את החדר ו"התקדמתי" באופן מטורף עם העבודה במכטרוניקה [או שלא..חח] דבר שהרס קצת ת'שבוע: אני חולה:( בילוי שבועי:3 מסעדות ברצף
קניה שבועית: מכנס בקסטרו וקרוקס [סופסוף!!11] משפט/ציטוט שעשה את השבוע:אין.. מה התכניות לפסח?לעבוד ולנוח ואולי לנסוע לפגוש חברות=] עד כמה אתם אוהבים את פסח? שומרים כשרות?אני אוהבת את פסח כי תמיד יש לי יומולדת בפסח [הפעם זה הקדים קצת את פסח] אבל אני לא שומרת כשרות.. למרות שכבר אכלתי מצה!!111 איזו מכה מעשרת המכות אתם הכי אוהבים?ברד.. תמיד הלהיב אותי באופן מוזר..חח

חג שמח ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של נועם: לעוף!!
שיר השבוע לא של נועם: עד אליי - מאור פיניה אלבום שבועי: עברי לידר - מלטף ומשקר אמן שעשה את השבוע: נועם תמונה שבועית: אין לי כוח אני בתגובה מהירה ולילה וזה.. חח 3 דברים טובים שקרו השבוע: ההופעה של נועם, הופעה של יואב דגני, עבודה [ועוד אחד-] פן !!
דבר שהרס קצת ת'שבוע: אממ בילוי שבועי: היו כמה :) קניה שבועית: שמן גוף בריח ממכר
משפט/ציטוט שעשה את השבוע: השיר על האוכל ההודי שנועם המציא בהופעה
מה התכניות לפסח?
עד כמה אתם אוהבים את פסח? שומרים כשרות? לא אוהבת פסח \= החג שהכי שנוא עלי..וכן שומרת כשרות איזו מכה מעשרת המכות אתם הכי אוהבים? לא אוהבת XD

moriboy666

New member
כולנו לבד

שיר השבוע של נועם:אני והמחשבות שיר השבוע לא של נועם:IRIS כי אני שומע אתזה עכשיו אבל...איך לאהוב אותך אביב גפן ואלכס עשו חידוש לשיר קסום שכלכך אהבתי וקצת שחכתי ממנו אלבום שבועי:יש כמה החדש של REM תמונה שבועית: 3 דברים טובים שקרו השבוע: לא זוכר דבר שהרס קצת ת'שבוע:כל מה שאני כן זוכר בילוי שבועי:ארוחת ערב אתמול אצל שף בבית קניה שבועית:הוו הוו.. הרבה קניתי..... אתמול עשיתי הזמנה של דיסקים מאילת משפט/ציטוט שעשה את השבוע:dont you forget about me מה התכניות לפסח?אין עד כמה אתם אוהבים את פסח? שומרים כשרות? שונא את פסח. ולא לא שומר כלום..אימא שלי שומרת אז מחביאים.. איזו מכה מעשרת המכות אתם הכי אוהבים? חושך. הייתי מסתדר שם חג שמח

למעלה