שרשור סתם

חנוווש9

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo41.gifשרשור סתם../images/Emo41.gif../images/Emo39.gif

סתם שאלוןן קטןן..
מתי סיימתם ללמוד היום?
איך אתם לבושים עכשיו?
מי אתכם בבית?
יש לכם תוכניות להיום?
מה השעה עכשיו?
אתם שומעים עכשיו מוזיקה? *אם כן, אז מה אתם שומעים?
מה אתם הולכים לעשות אחרי שתסיימו את זה?
מה הדבר האחרון שאכלתם?
יש לכם מבחנים השבוע? *אם כן, כמה?ובאיזה ימים<?

חנוווש9

New member
שלי!.

-מתי סיימתם ללמוד היום?:3:00 -איך אתם לבושים עכשיו?:מכנס סגול, חולצה שחורה וג'קט שחור -מי אתכם בבית?: אמא -יש לכם תוכניות להיום?:רק לומדת ורואה מכושפות
-מה השעה עכשיו?: 17:58 -אתם שומעים עכשיו מוזיקה?:כן *אם כן מה אתם שומעים?AMRICAN IDIOT-GREEN DAY -מה אתם הולכים לעשות אחרי שתסיימו את זה?:ללמוד
-מה הדבר האחרון שאכלתם?:ספגטי ושניצל תירס -יש לכם מבחנים השבוע?:כן *אם כן כמה?ובאיזה ימים?:יש לי השבוע 3 מבחנים, מחר בנביא,יום שלישי במתמטיקה+גאומטריה, וביום חמישי במשפטים :|

rotemi26

New member
כן אני כן!... {לפעמים.. ../images/Emo9.gif }...

עכשיו אני מחוברת....

©Gc 4 eVeR©

New member
../images/Emo95.gif

מתי סיימתם ללמוד היום?2 וחצי... איך אתם לבושים עכשיו?חולצה ארוכה מעליה חולצה קצרה, מכנס ארוך ומעליו מכנס קצר...קוקו עקום בשיער גרביים עד הברך וכפכפים..{אני יודעת שאני מוזרה..} מי אתכם בבית?אמא ואח... יש לכם תוכניות להיום?להיות במחשב{?} מה השעה עכשיו?6 שלושים ואחד...ו44 שניות... אתם שומעים עכשיו מוזיקה?כע... *אם כן, אז מה אתם שומעים?גוד שארלוט...שההה.. מה אתם הולכים לעשות אחרי שתסיימו את זה?לגלוש בפורום ג"ש.. מה הדבר האחרון שאכלתם?מלפלפון... יש לכם מבחנים השבוע?לא...נגמרו... *אם כן, כמה?ובאיזה ימים<?איןןן...

Billy4

New member
Me

מתי סיימתם ללמוד היום? 1 וחצי איך אתם לבושים עכשיו? מכנס שחור חולצה שחורה וסווטצ'ר שחור מי אתכם בבית? אח שלי יש לכם תוכניות להיום? לא מה השעה עכשיו? 19:42 אתם שומעים עכשיו מוזיקה? כן *אם כן, אז מה אתם שומעים? גוד שארלוט מה אתם הולכים לעשות אחרי שתסיימו את זה? בטח לראות אמטיוי מה הדבר האחרון שאכלתם? קורנפלקס יש לכם מבחנים השבוע? לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!תקנאו!!! *אם כן, כמה?ובאיזה ימים<?

Billy4

New member
כי...ממ...

אני מתה עליהם וכל יום אני מגלה 1587654544674654 מעריצים חדשים שלהם
אה..כן..חחח אני שחורה כמעט כל הימים בשבוע

בת7 007

New member
הנה

מתי סיימתם ללמוד היום? 15:30 איך אתם לבושים עכשיו? פיג'מה מי אתכם בבית? סבתא יש לכם תוכניות להיום? לראות טלוויזיה ולאכול ולישון מה השעה עכשיו? 18:36 אתם שומעים עכשיו מוזיקה? כן ברור... *אם כן, אז מה אתם שומעים? תנחשו.... טוב אני אגיד... ג'סי החמווד!!! מה אתם הולכים לעשות אחרי שתסיימו את זה? אלך לראות טלוויזיה מה הדבר האחרון שאכלתם? קציצות ופסטה יש לכם מבחנים השבוע? לא

למעלה