הנוער של ימינו...

../images/Emo4.gifהנוער של ימינו...

לכבוד שבוע הנוער הייתי רוצה לדעת: 1. האם לנוער יש כוח לשנות? 2. במה מתבטא הכוח של הנוער? 3. האם אתם בתור בני נוער שיניתם משהו בעבר ? אם כן מה? 4. האם אתם מאמינים בכוח של הנוער ולאן הייתם רוצים לראות אותו מנותב?

Adidason326655

New member
תשובות

1. האם לנוער יש כוח לשנות? 2. במה מתבטא הכוח של הנוער? 3. האם אתם בתור בני נוער שיניתם משהו בעבר ? אם כן מה? 4. האם אתם מאמינים בכוח של הנוער ולאן הייתם רוצים לראות אותו מנותב? 1. זה תלוי. נגיד בבית הספר, סותמים פיות המון, המון. קשה לשנות את זה. 2. הכוח של הנוער מתבטא בפחד של המבוגרים להתפס כפוגעים בנוער. הכח של הנוער הוא הזכויות שלו. 3. אני מאמין ששיניתי, לדוגמא : בטיפה, שיניתי את הסטיגמא שהייתה על המועצה בעבר, את היחס של הכתבים אלינו, וכו'. 4. הייתי רוצה לראות את הכח של הנוער מנותב לכיוון ביטוי עצמי. אני חושב שזה אולי הדבר החשוב ביותר לנוער.

תשובות../images/Emo85.gif

1. האם לנוער יש כוח לשנות?כמובן. לדעתי,לנוער יש המון מה לשנות בכל מיני תחומים. לפעמים מצליחים יותר לפעמים פחות 2. במה מתבטא הכוח של הנוער? נחישות[?] כוח הרצון שיש לנוער של היום. 3. האם אתם בתור בני נוער שיניתם משהו בעבר ? אם כן מה? אני חושב שכן. 4. האם אתם מאמינים בכוח של הנוער ולאן הייתם רוצים לראות אותו מנותב? מאמין בכוח הנוער. ההיתי רוצה לראות אותו מנותב יותר לרווחת הנוער והחברה.

למעלה