כרטיסים לניצנים..

shirush17

New member
../images/Emo4.gifכרטיסים לניצנים..

אוף... עד שהשגתי מספיק פקקים, נגמרו הכרטיסים!!!
למה לא השארתם לי?

בהצלחה לפורום החדש ועזרה בבקשה

בהופעה של רמי וריטה רמי שר שיר שהולך.." בנית לך בית וחצבת אותו לנצח.." מחפשת את מילות השיר בבקשה. תודה רבה

Golden apple

New member
על הגשר הישן!

אני אעלה בקרוב מילים לשיר, ולעוד כמה שירים....

Golden apple

New member
המילים!

שנים שלא שמעתי שום דבר ממך רק לפעמים ממרחקים דרישת שלום היא עסוקה מאוד והיא איננה ובחיים החדשים שלה אין לי מקום פתאום מכתב עכשיו אמא מסופקת ומגרשת ענפים מתנועים והיא מוצאת מסדרונות של שקר והיא שהיא מנזר או בית משוגעים פיזמון: בניתי לך בית וחצבת אותו בנצח אני מכיר אותך מאדם לא מאתמול הכול נכון מאוד אבל בעצם.. יש לך חוזה עם מנהל קרקס גדול ובשבילו את מתאמנת מרוכזת מוכרת שואו מהדברים הכי כמוסים כי את ליצן אם את בולעת אש נועזת אישה מגומי שנולדה לקרקסים והם לוקחים את כול הדריקים שהמצאת ואין שום רשת שת'ציל מי שמעז גם את יודעת מה מחיר הפרועת שאת עושה שם}X2 שם למעלה בטרפז לכי חפשי את אלוהים כול סוף שבוע ותתפרקי על קיר מאבן ששומר פתקים בסך הכול את ילד שנאשר תקוע נרגעת רק שהאורות סביבך דלוקים פיזמון: ביניתי לך בית וחצבת אותו בנצח אני מכיר אותך מאדם לא מאתמול הכול נכון אבל בעצם... יש לך חוזה עם מנהל קרקס גדול}X2 אני נשאר פה לא החלפתי כתובת החיים שלי ראי סדוק מאושם שתחפשי מקלט ממה שאת אוהבת אני יהיה כאן על הגשר הישן... על הגשר הישן}X5

Golden apple

New member
שלום שירו'ש../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif

אני רואה, שכתבת פה כמה הודעות... אני מקווה שתמשיכי ככה (רצוי לשרשר אבל ולא לפתוח חדשות
) ברוכה הבא

למעלה