שרשור ציפיות לקראת השנה החדשה

../images/Emo40.gif שרשור ציפיות לקראת השנה החדשה ../images/Emo40.gif

זוכרים את קפסולת הזמן של שנה שעברה? אז הנה היא חוזרת!
מוזר להסתכל פתאום על דברים שקרו לפני שנה. זה נראה כ"כ מזמן, כ"כ רחוק. עוד מעט אני מתחילה את כיתה יב' ויש לי המון חששות. מצד אחד אני מתרגשת, אבל מצד שני... כמות הדברים שמצפים לי השנה... אני כבר נהיית עייפה רק מלחשוב על זה
חפירות על צבא, שירות לאומי, חיפוש נואש אחרי שנות שירות ומכינות, לדעת מה אני רוצה לעשות בחיים, הפקות בית ספר, פולין... מה לא.
לאיזו כיתה אתם עולים?
מה הציפיות שלכם מהשנה החדשה?
איך הייתם רוצים שהשנה הזאת תיראה, לעומת השנה שקדמה לה?
ממה אתם הכי חוששים?
איך היה החופש הגדול וממה הכי נהנתם? מוזמנים להעלות כל מה שמתחשק ולפרוק ולשתף את ההתרגשות שלכם לקראת שנת הלימודים
(בא לי עוד קצת חופש גדול. בכלל לא מרגישה שניצלתי אותו כמו שרציתי).

דורון 345

New member
אני שונאת את תפוז

ואת מערכת הפורומים החדשה הזאת. עניתי, ואיך שסיימתי לכתוב הדף חזר אחורה או משהו

לגמרי ../images/Emo45.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אני משתדלת לאמץ את ההמלצה שמישהו פעם אמר לי - לא משנה איזו הודעה את כותבת, תמיד תעשי "העתק". במיוחד עם הבעיות של תפוז... זה תמיד דורש

שאלת המיליון שקלים! ../images/Emo130.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

הלוואי והיה לי מושג מה אני רוצה לעשות. בדיוק כתבתי חפירה באופנה אלטרנטיבית על העניין (http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1360&MessageId=155272810). אני נורא רוצה משהו בהדרכה, אבל בצבא אין לי בדיוק שליטה על התפקידים שאקבל. בשירות לאומי יש יותר סיכוי שאהיה בתפקיד שאהיה מסופקת ממנו. אבל... אין זמן כ"כ. עוד שלושה חודשים אני כבר חייבת למצוא מקום, אחרת כל הדברים הטובים נתפסים. אם אני רוצה צבא - אז לבחור בין מכינה לבין שנת שירות. חייבת להיסגר על עצמי כבר
אני ממש בחוסר ידיעה, ואחיות שלי מלחיצות אותי.

עונה וזה../images/Emo131.gif

מכירים את זה שאתם רוצים כותרת מגניבה אבל לא מצליחה לחשוב על משהו יותר טוב מ"עונה"/"מסכמשת"/"מתפקדת" וכו'? לאיזו כיתה אתם עולים? כמה שהזוי להגיד את זה- י"ב מה הציפיות שלכם מהשנה החדשה? להוציא רשיון (מחר שיעור נהיגה ראשון, אמאלה!), לעשות בגרויות וכאלה. איך הייתם רוצים שהשנה הזאת תיראה, לעומת השנה שקדמה לה? עברתי כיתה סופסוף, שזה מאוד נחמד, ואני מקווה שזה יעזור מבחינה חברתית.. ממה אתם הכי חוששים? בגרויות, בעיקר בספרות. ממש הלחיצו אותי עם זה! איך היה החופש הגדול וממה הכי נהנתם? היה ממש ממש כיף! ארצות הברית זה מגניב D: דרך אגב, אם כבר הזכרת את זה- אני דווקא מחכה לסיים בית ספר. זאת אומרת, זה מלחיץ אותי. אפילו מאוד מלחיץ אותי. אבל אני ממש מחכה ללהיות עצמאית, לעשות שנת שירות ואז צבא.. התקופה שאחרי הצבא מלחיצה אותי

לגמרי. "התקופה שאחרי" נשמעת הזויה ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

רחוקה כזאת, אבל תכלס... זה עוד שניה בערך. לא האמתי שאגיע לי"ב, והנה זה בא. ועוד מעט עוברים עוד שלב ועוד שלב. לא נקלט. בהצלחה לכולנו
עוד מעט יהיה כאן דור חדש בפורום, ממש כמונו. מעניין איך ניראה בני 20.

ממש הזוי לחשוב על זה!../images/Emo131.gif

אנחנו בני 20, מתחילים ללמוד. כבר התרגלתי לחשוב על עצמי בצבא, אבל אחרי? זה כבר מעבר למה שאני יכולה לדמיין XD

ידני..../images/Emo131.gif

חשבתי על זה, והגעתי למסקנה שכרגע אני לא יודעת אף אחד מהם, אז לא משנה מה אני אלמד- אני אתחיל מאפס, ובהתחלה זה יהיה קשה, ואז אני אתרגל. אז כבר עדיף ידני :) ותודה D:

מלחיץ XD../images/Emo131.gif

סתם, נראה לי שבסדר.. לא נגעתי בכלל בהילוכים, המורה העביר הילוך כל פעם שהיה צריך >< אבל בסך הכול לא עשיתי תאונה וכולם יצאו מהאוטו חיים, אז אני מניחה שהלך טוב :)

Blue Emptiness

New member
ממש נהנתי מהבגרות בספרות! ../images/Emo23.gif

אני נשמעת מה זה חנונית כשאני אומרת את זה! אבל היה כיף.
איזה הזוי! משומה חשבתי שאת לפחות בגילי! והיי כל הי"בניקים לעתיד, אל תדאגו, זה הרבה פחות נורא ממה שזה נראה

יש לי בעיה עם ספרות..../images/Emo131.gif

אני ממש אוהבת לקרוא ותמיד נורא אהבתי ספרות, אבל השנה נתקלתי בשתי בעיות: מורה מעצבנת וש"י עגנון. המורה שלי נתנה לי 80 על יומן קריאה שממש השקעתי בו, וחברה שלי העתיקה מילה במילה מויקיפדיה וקיבלה 95. וש"י עגנון.. מה, נגמרו הסיפורים בעולם, שאני לומדת על "הרופא וגרושתו"? היה רופא, הוא התחתן, ואז הוא התגרש. כמה מרגש! ותמיד אנשים חושבים שאני מבוגרת XD

דורון 345

New member
היה רופא, הוא התחתן, ואז הוא התגרש! ../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחח
לי יש את כל הנתונים לאהוב ספרות, אבל בכיתה ז' נתקלתי במורה נוראית, והשנה (כיתה ט', לא למדנו ספרות בכיתה ח') המורה הייתה נוראית עוד יותר. כאילו, איזו מורה מלמדת שנה שלמה תלמידה ולא יודעת איך קוראים לה? ועוד שם יפה כל כך כמו שלי...
ואי אפשר להגיד שאני מהילדים השקטים בכיתה. ממש לא! איכס, מעצבן אותי להיזכר בה

אני שונאת מורים כאלה!../images/Emo131.gif

הייתה לי מחנכת שחינכה אותי שנה וקצת (ואז עברתי כיתה), ולא היה לה מושג איך קוראים לי

Blue Emptiness

New member
טוב, את שתי הבעיות האלה לא היו לי ../images/Emo6.gif

היו לי שני מורים, אחת לשירה ואחד לכל השאר, ושניהם ממש מעולים וממש אהבתי אותם, ולא למדתי ש"י עגנון בכלל
קיבלתי במתכונת 94 והייתי בשוק כי הרגשתי שהלך לי ממש גרוע, אין לי מושג כמה הוא נתן לי במגן אפילו, אבל זו בהחלט הבגרות שאני הכי רוצה לדעת מה הציון שקיבלתי בה ><

את כל המורות שלי בספרות אהבתי ../images/Emo23.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

המורות הכי משפיעות שהיו לי בחיים. אחד הדברים שהכי השאירו אותי בבית ספר, אלו המורים למען האמת. יחד עם כל הקושי החברתי שהיה לי - לדעת שמורים אוהבים אותך ומשקיעים בך - זה כ"כ שווה את זה.

למעלה