שרשור ציפיות לקראת השנה החדשה

מזל טוב!!

עברת? לא עברת? אם כן - יא תותח! אם לא - נו, טסט ראשון 99% לא עוברים טסט ראשון. אני צריכה להתחיל ללמוד לתיאוריה ואין לי כוח

דורון 345

New member
בוקר טוב ../images/Emo98.gif

לאיזו כיתה אתם עולים? י' (לעזאזל - אני לא מאמינה שאנחנו שוב השכבה הצעירה
) מה הציפיות שלכם מהשנה החדשה? שאני אלמד כמו שצריך היסטוריה
איך הייתם רוצים שהשנה הזאת תיראה, לעומת השנה שקדמה לה? שאלמד היסטוריה! כולל להקשיב בכיתה והכל
האמת שחוץ מזה אז כלום, כי באמת השנה האחרונה הייתה נפלאה, הלוואי שגם השנה תהיה כזאת. ממה אתם הכי חוששים? מהכיתות החדשות, מהמורים, מהבגרויות, מקשרים שיכול להיות שינתקו עקב כיתות חדשות. איך היה החופש הגדול וממה הכי נהנתם? היה חופש ממש ממש טוב
הכי נהנתי מבן!
שדאג להעביר לי את החופש בנעימים, בשונה מהחופש הגדול הקודם, שבאמת היה נוראי, וכמעט כל החופש הייתי בבית...
אז... שנה טובה?
(באמא שלי, השנה - אני הולכת ללמוד היסטוריה! באמת!)

Blue Emptiness

New member
../images/Emo41.gif גבי איך יש לך כוח לכתוב את כל זה פעמיים?

לאיזו כיתה אתם עולים? סיימתי! מה הציפיות שלכם מהשנה החדשה? אוח, יותר מדי. מקווה בעיקר להתבגר , להפתח ולהתאקלם. :) איך הייתם רוצים שהשנה הזאת תיראה, לעומת השנה שקדמה לה? להמשיך תהליכים טובים שהתחלתי השנה ולפתח אותם. להפסיק לחשוש באופן כללי ולחזור למקום הבטוח בעצמי יותר. ממה אתם הכי חוששים? ה כ ל. איך היה החופש הגדול וממה הכי נהנתם? היה מצוין, כולתי לנצל אותו יותר, אבל מבחינתי העובדה שכל שבוע יצאתי פעם אחת לפחות מהחור הזה או שעשיתי לפחות פעם בשבוע משהו שהוא לא לשבת מול המחשב, כבר מספקת אותי. ללא ספק חברי האלטרנטיביים היו חלק בלתי נפרד מהחופש הגדול האחרון שלי!

אני גם כותבת את זה פעם שלישית ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

לפורום סופרי"צ, רק בשינויים קלים שיתאים לשם
(תכלס, הכל אותו דבר, אבל מצחיק אותי לראות כמה התשובות שונות בכל פורום).

../images/Emo207.gifיש ציוני בגרויות!../images/Emo131.gif

76 בהיסטוריה, אני מאושרת! גם שנה שעברה קיבלתי 76, משמע- אני לא עושה את הבגרות הזאת שוב בחורף! סיימתי עם היסטוריה לנצח! 92 בערבית- צפוי, הלך לי טוב 92 בביולוגיה- אולי עוד יש לי סיכוי להיות רופאה? 97 באנגלית- הידד :) 96 בצילום מעשי- ידעתי את זה כבר, אבל כשזה כתוב במשוב זה יותר אמיתי XD וזהו. בסך הכול אני מרוצה D:

אגב, לא חייבים להכנס למשו"ב ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

יש גם את האתר של הציוני בגרות. יש את הקוד האישי שבטח כבר החלפתם לססמא רגילה שלכם ותעודת זהות, וזהו. לא נראה לי המשו"ב חובה. ונעה - את תותחית!!!!!
כל הכבוד!

Blue Emptiness

New member
לפי מה שידוע לי מחר יעלו הציונים לאתר שלהם

אצלנו אין משו"ב
אוף אני במתחחחחחחחחחח

shoham95

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo7.gif לבי רועד!

אני בלחץ מטורף, אני רוצה לראות את הציונים אבל מפחדת להתאכזב

../images/Emo201.gif../images/Emo131.gif

את יודעת, תמיד יש מועדי ב' ומועדי חורף וכאלה.. וזה בטח לא גרוע כמו שאת חושבת

shoham95

New member
תכלס זה לא ממש גרוע...

אבל אחרי כל החרישות שלי במהלך השנה ובעיקר לפני הבגרות, ציפיתי ליותר, אז זה ממש מאכזב.
וכל הכבוד על ציונייך! איזה כיף לך, את ממש טובה! (הלוואי עליי
)

היי יצאתי מעצבנת קודם!

אז תתעלמו מהתגובה הקודמת... הציונים שלך מעולים
כל הכבוד!!!!!

חחח זה ממש בסדר../images/Emo13.gif../images/Emo131.gif

תודה! בסוף יצא שרק אני כבר קיבלתי את הציונים, אז כולם כותבים לי כל הכבוד במקום לכתוב את שלהם.. אני מרגישה ממש צומי XD

ננעעםם

New member
גם אני קיבלתי...

סופי 95 בלשון 2 היחידות!!! היסטוריה 90,88,93 נשארו עוד 2 יחידות מתמטיקה 81 ב806 אנגלית 92 בE אבל נפלתי בתנך בשתי היחידות ירדתי מ80.... וגם זה רק בזכות המגן (62 בבגרות 86 מגן...)

למעלה