שרשור ציפיות לקראת השנה החדשה

טוב!../images/Emo2.gif../images/Emo131.gif

אתה עושה 5 יחידות היסטוריה? אבל זה כזה מקצוע נוראי! (סתם, מתנצלת, אני פשוט ממש לא מחבבת את המקצוע הזה XD)

מצד אחד אני אוהבת היסטוריה. ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

כשיודעים ללמוד, זה כיף. היסטוריה זה - או לאהוב, או לשנוא. אני ממש מקווה שאצליח יותר ביחידה השניה. המותאם בהיסטוריה כ"כ מקל ועוזר, וההשפעה עצומה. אבל להתחיל מחדש את התהליך של החרשנות לזה... מעייף מידי

ממש לא הסתדרתי עם המקצוע הזה../images/Emo131.gif

החומר היה ממש מעניין ובאמת הרגשתי שאני יודעת הכול. תמיד הבנתי את מה שהמורה הסבירה ותמיד ידעתי את התשובות לשאלות שהיא שאלה בכיתה. הבעיה שלי היא במבחנים- אני לא מסתדרת עם הקונספט הזה שמבקשים ממני, לדוגמה, לתאר את תוצאות מלחמת העולם השנייה. זאת אומרת, זה כל כך הרבה דברים! איך אפשר להתחיל לענות על זה בכלל? ואז תמיד הייתי שוכחת משהו, או "לא מפרטת מספיק", לטענת המורה שלי ><

דווקא קיבלתי, והם ממש טובים! (החרשנות משתלמת)

100 יסודות העיצוב 98 לשון 96 מדעי הטכנולוגיה 94 היסטוריה אני כזו חרשנית שזה משהו מטורף XD

בזכותי! ../images/Emo45.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

סתם
אבל זה מצחיק אותי מהגבוה לנמוך שלך! שזה... ממש נמוך, שקד. מה אני אגיד לך
אני אוהבת אותך למרות הכל, ולמרות שאת מסננת אותי בטלפון בשביל "ללמוד" למתמטיקה

דורון 345

New member
אוף ../images/Emo10.gif

כולם כאן מבוגרים עם ציוני בגרויות ושיעורי נהיגה
כל הכבוד נעה

פורום תיכוניסטים (ויוני בלוך) ../images/Emo6.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אני מרגישה מה זה זקנה פתאום. איפה, איפה הפקאצה שהייתה כאן לפני 4 שנים?
דורון, את הרוח החיה בפורום. תשמרי עלינו צעירים ויפים

shoham95

New member
../images/Emo7.gif

אני חייבת להוציא את זה, אני מרגישה שאני תכף מתפוצצת
(אני לא מאמינה שהבאסה לא עברה בלילה! קיוויתי שהיא תעבור
) בתושב"ע קיבלתי סופי 94, שזה חרא כי הלך לי ממש טוב בבגרות, וערערתי אבל העלו לי רק 3 נקודות (קיבלתי את הציונים לזה מזמן כי זה בערך פנימי). באסה. לשון- סופי 97, שזה טוב, אבל זה מבאס, כי רציתי יותר. הבגרות דווקא הלכה לי טוב, אבל אני לא מרוצה מהציון. באסה 2
סוציולוגיה- כנ"ל, רק הרבה יותר מבאס. ממש ממש חרשתי והשקעתי והפסדתי בשביל זה משהו שממש רציתי, ובסוף רק 97?! הציון של הבגרות היה נמוך מכל הציונים שקיבלתי במהלך השנה (חוץ מהמתכונת האחרונה). זה ממש מבאס!
(אני שוב מתחילה לבכות עכשיו, יופי שהם. טיפשה!) תנ"ך- סופי 89 ואיכשהו אני מרוצה. בעקרון זה גרוע, אבל הלך לי ממש ממש גרוע בבגרות אז לקבל 80+ זה טוב
חשבתי שאני אקבל 60 ככה. אז אני די מרוצה. אבל אולי בכל זאת אשפר בחורף. (על אף שממש ממש אין לי כח.) אמנות- אוף!
סופי 93. מקצוע שהלך לי ממש טוב במהלך השנה ושאני ממש אוהבת, והבגרות הייתה מצוינת, וזה מה שאני מקבלת בסוף?! זה ממש מבאס!
אולי אני אערער. בכל מקרה, זה ממש מבאס. העיקר חרשתי
בקיצור, מבאס. הלוואי והייתי מקבלת בבגרויות את הציונים של המגנים שלי. אני רוצה לשפר אבל אין לי כח!
(זה כ"כ מאכזב! אני חורשת וחורשת ומשקיעה ובסוף מפשלת. אוף. אוף. אוף!) |סמרמור| עכשיו אני יוצאת לשיעור נהיגה שישמח אותי! התמכרתי

shoham95

New member
אוקיי, וואו

כמה אייקונים עצובים יש פה. וכמה מרמור, כמה! אני נוראית. אבל מה אני אעשה, זה מבאס. וזהו.

וואו ../images/Emo2.gif

אמרת "נכנסתי והצטערתי על זה" אז חשבתי שקיבלת שישימים, חמישימים, משהו בסגנון. תקשיבי, אני לא יודעת מה עובר לך בראש ולמה את כ"כ בבאסה אבל הציונים שלך פשוט מעולים. 97 לשון ו97 סוציולוגיה זה וואו, וואו, וואו. אני מבינה את ההרגשה של "על מה?!" ואיך זה יכול להיות אם כל כך השקעת. אבל תקשיבי, 97!!! מה ההבדל בין 97 למאה?! אין הבדל, זה כמעט אותו דבר!!!
תנ"ך ותושבע אני מאמינה שזה מקצועות קשים. למרות שאני לא לומדת את זה. אבל תקשיבי, הוצאת בסביבות ה90, ואנשים יכולים רק לחלום על ציונים כאלה גבוהים! אומנות 93, על מה את עצובה פה?
אפשר לדעת מה בדיוק באומנות? (נדמה לי שאמרת שאת לא עושה יסודות העיצוב) שוב, 93!!!!!!! תסתכלי על המספר הזה. 93!!!!!! שום הסבר בעולם לא יכול להיות הגיוני מה לא טוב בציון הזה. קיצר, שהם, אולי את מרגישה שזה כלום לעומת ההשקעה. אבל אני לא מצליחה להבין ממה האכזבה
בגרות ידועה בתור דבר קשה ומלחיץ ועם המון חומר ועוד שיש לך מעט זמן מרווח בין מקצוע למקצוע, והלחץ שלך ושל החברים וכל ההיסטריה וזה קשה להיות במיטב בזמן הבחינה. בהתחשב בכל הנתונים האלה (וגם אם הנתונים האלה לא היו קיימים) הציונים שלך פשוט מעולים!!!!!!! אוף, אני מרגישה שאני חופרת. אבל אני רק רוצה לגרום לך להרגיש טוב עם הציונים האלה כי בחיי שהם טובים

shoham95

New member
אבל אלה לא הציונים שקיבלתי בבגרויות...

אלה הציונים הסופיים, בבגרויות קיבלתי יותר נמוך (המגנים באמת הצילו אותי) וזה מבאס כי ממש חרשתי והשקעתי והרגשתי שהלך לי טוב (חוץ מתנ"ך)... ואני לא מרגישה שזה השתלם
באמנות- תולדות האמנות. את לא עשית?

תולדות אנחנו עושות בי"א-י"ב

אני מאמינה שה"כשלון" הזה נובע מכל עניין הלחץ, וזה באמת קצת מבאס. תזכרי גם שהרבה מהעניין זה על איזה בוחן את נופלת ויש בוחנים מניאקים. למזלך, היו לך את המגנים, וההשקעה במהלך השנה השתלמה
סה"כ מסתכלים על הציון הסופי, והציונים הסופיים שלך מעולים.

אבל זה ציונים מעולים!../images/Emo131.gif

אני מבינה אותך, זה מבאס להרגיש שהשקעת וחרשת ובסוף לא קיבלת ציונים טובים. אבל תסתכלי על זה ככה- אלו ציונים מעולים. באמת, הלוואי עליי ציונים כאלה! ועדיף שהמגן יציל אותך מאשר יוריד לך כמה נקודות, כי כשהמגן מוריד זה הרבה יותר מבאס.. אני לא חושבת שאת צריכה לתת לזה לבאס אותך, מה ההבדל בין 97 ל-100? ולשון וסוציולוגיה נחשבים מקצועות קשים, אז זה בכלל ממש טוב! 93 באומנות זה גם ממש מעולה, אבל אם את מרגישה שהגיע לך יותר את תמיד יכולה לערער. בקיצור- אלו ציונים מעולים.

עזבי הכל! ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

תחשבי על ההופעה של אביתר היום ותצאי מכל הדכאונות האלו

יואו, אני יכולה להרוס לכם קצת? ../images/Emo6.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

סתם. אבל האמת שמשום מה אני ממש מרוצה, אז אל תהרגו אותי או משהו
נתחיל מהדברים האופטימיים!
94 על העבודה באזרחות שעשיתי - "בואו אחריי!" (גם חלק מהציון לקראת היחידה וחצי הבאות בי"ב).
83 בספרות. המגן היה 82, לא כזה השפיע
(ממש שמחה שהצלחתי בבגרות הזאת).
71 במתמטיקה. קיבלתי 66 בבגרות ו-75 היה המגן. הלך לי השנה ממש חרא במקצוע, ובאמת שאני לא יודעת למה. אבל מקסימום, תמיד אפשר לשפר. לא יודעת אם יהיה לי כוח בחורף. אני עושה אנגלית והיסטוריה, וכרגע - הכי חשוב לי לדעת שעברתי. אז אולי 100 עגול כבר לא יהיה בציון הסופי, אבל לא נורא
65 בבגרות בעל פה בתושב"ע. אני מ-א-ו-ש-ר-ת. אני זוכרת שכל הבנות יצאו מהחדר של הבוחן וצרחו "100!!!! קיבלתי 100!!!!" ואני יצאתי בהתרגשות וצרחתי "65!!!!!" ואף אחת לא הבינה למה אני כ"כ שמחה, אבל בשבילי זה מספיק
(65 זה ה-100 החדש
) ו.... לא שזה כזה מפריע לי, אבל בשביל ההומור - 38 בתנ"ך
(קיבלתי 26 בבחינה והמגן היה 46! מאוד הגן עליי
. מבחינתי זה נחשב "עובר", כי בבגרות אחת אפשר להיכשל ובחרתי בזה בעצמי בשביל להצליח בהסטוריה. כל אחד והוויתורים שלו

לא, רגע. נראה לי הסטטיסטיקה עם תנ"ך לא נכונה

אופס
אבל אני חושבת שמשהו בסגנון. הסופי זה 38

חחחח הצחק אותי עם תנ"ך XD../images/Emo131.gif

אני גם ציפיתי שאם אני אכשל במשהו זה יהיה או תנ"ך או היסטוריה, ועכשיו שגיליתי שעברתי את היסטוריה עם ציון סביר, אני הולכת ממש לחרטט בבגרות בתנ"ך XD

למעלה