Sweet Fantasy

New member
../images/Emo40.gif../images/Emo32.gif../images/Emo17.gif

אני בצ'ט למי שמעוניין.. ועוד משהו כיוון שהאוף הקיים כבר לא קופץ.. כיוון וסוף עונה יקירתינו מסרבת להזדהות בשמה הפרטי האמיתי (וזכותה) החלטתי (בהשראתה) שנחשוב יחד על שמות בשביל סוף עונה.. כדי שיהיה לנו יותר קל לתקשר איתה
אז אם יש לכם שם שאתם חושבים שיתאים אתם מוזמנים להציע.. מבצע מצא ל"סוף עונה" שם החל

../images/Emo12.gif בואו, בואו לצ'ט

צודקת, סופי לא מתאים אבל אפשר אולי ..............ששון??????????????? חחחחחחחחח אני בדרך לצ'ט, מקווה שהאוטובוס לא ברח לי

הא?????????../images/Emo12.gif

תקראי לי סריגמיש וזהו !!!!! אסתריקה??? איך הגעת לזה??????????????????????

shir92

New member
../images/Emo6.gif

היי!!! אני זוכרת אותך. חברה שלי הייתה מעוניינת במשי. משי כלבה יפה מאוד!!! כל הכבוד לך!!! על זה שאת עוזרת לכלבים למצוא בית!!! בסוף חברה שלי אימצה כלבה אחרת...
אני ממש שמחה שמשי בכל זאת מצאה בית..

ShaniZ

New member
משמרות המחאה למען עגלי חלב בחיפה../images/Emo70.gif

כהמשך מאבק למען עגלי חלב נקיים משמרות מחאה שבועיות בחיפה. משמרות המחאה יתקיימו כל יום רביעי בשעה 17:00. "עגלי-חלב" הם העגלים שמוכנסים לתא עץ קטן כמה שבועות אחרי היוולדם. תא העץ נועד למנוע מהעגל להפעיל את שריריו, ולהשאיר את בשרו רך. מלעיטים את העגל במזון דל בברזל, ובניסיון להחזיר לעצמו מעט ברזל, הוא מלקק את ברגי המתכת ומנסה ללקק את הפרשותיו. בתא שורר חום רב, הגורם לעגל הזעה וצימאון תמידיים, אך מונעים ממנו מים כדי שייאלץ ללגום כמויות גדולות מתערובת הפיטום הנוזלית. רק פעמיים ביום, בזמן ההאכלה, מתאפשר לעגל להוציא את ראשו מהכלוב. את מעט הזמן הזה מנצל העגל לא פעם כדי ללקק את שכניו וליצור איתם מגע. למרות התרופות המוזרקות לעגלים, הם סובלים משלשול כרוני, גזזת, כיבים, הרעלת דם, אנמיה והפרעות בנשימה. השבוע, 16/11/2005, ניפגש בתחנת האוטובוס לכיוון האוניברסיטה (מול מרכז חורב). שבוע הבא תתקיים משמרת מחאה במרכז זיו. תבואו ותביאו את החברים! שני

ShaniZ

New member
היום אושרו תקנות עגלי-חלב ../images/Emo80.gif

ראו כתבות בנושא ב- NRG וב- וואלה וזה צעד גדול בדרך לשחרור העגלים! מחר תתקיים משמרת מחאה למען עגלי חלב בחיפה. בשבועות הבאים יהיו משמרות למען בעלי-חיים אחרים. מצפה לראות אתכם מחר, שני

דסק

New member
עזרו לנו לעזור לחתולי רחוב בראשל"צ

עצוב להווכח שבמדינת ישראל במאה העשרים ואחת מישהו חושב ומנסה ליזום חוק עזר עירוני עוקף בג"צ וחוק "צער בע"ח". במסווה של דאגה לבריאות תושבי העיר, ועל גבם של העמותות והמאכילים, המשקיעים יום יום מזמנם, מירצם ומיטב כספם, להצלת החתולים - מתכננת עיריית ראשל"צ מחטף, אשר יביא לגזר דין מוות לחתולים חסרי-בעלים רבים! בפרסומים מגמתיים, אשר מציירים תמונה כוזבת, מתאר הוטרינר העירוני של ראשל"צ, ד"ר יהונתן אבן צור את "חלומו" ל"ראשון לציון חדשה" נטולת חתולים ומאכילים... התקניות הדרקוניות החדשות שבכוונתו להעביר, אינן מביאות כבוד לו, לגוף שהוא עומד בראשו או לראש העיר שמעליו. הזלזול שהוא נוקט באינטלגנציה של תושבי העיר, אשר מן הסתם למדו בשיעורי ההיסטוריה את תוצאות "השמדות חתולים המוניות" שהתרחשו בעבר וגררו התבססות אוכלוסיות עכברושים, מזיקים ומגיפות דבר, מעיד כאלף עדים על גישתו: "נצל את רוחב ליבו והומניותו של המאכיל, טרטר אותו בנבכי בירוקרטיה פקידותית עד שיישבר וירעיב למוות את החתולים שבאחריותו"... גישה לא נאורה זו,לא זאת בלבד שלא תביא לרחובות "נקיים" מחתולים נוספים (בניגוד לגישת ה"עקר והחזר" - בה נוקטות עיריות אחרות), אלא אף תחריף ותקצין את המצב של החתולים הקיימים, שיאבדו את מקורות מעט המזון הקיימים עבורם כיום... תושבי ערים אחרות, אף הם לא ינצלו מרוע הגזירה: ברגע שתצלח מזימתו של הוטרינר הנ"ל, יצטרפו אליו וטרינרים אחרים ב"חדווה" רבה ויהפכו את החתולים לשעיר לעזאזל הארצי... כל קול קובע, כל פקס מכריע, כל מייל משפיע!! אל תשבו בשקט! בידכם לשנות!! כתבו, התקשרו, השפיעו! הוכיחו לרשויות שהחתולים ומאכיליהם אינם הפקר!!! אנא שלחו תגובות ל- ח"כ פורז שהוא גם מאכיל חתולים [email protected] וגם לשר הפנים אופיר פינס שהוא ממונה על ראש העיר וגם תושב ראשל"צ [email protected] כדאי להתלונן ישירות גם למי שחוקק את החוק הוטרינר העירוני של ראשל"צ יהונתן אבן צור 9423400 . בתודה http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?contrassID=1&subContrassID=5&sbSubContrassID=0&itemNo=644462

shir92

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif

נר זה לכבוד רוה"מ יצחק רבין ז"ל. כשנרצחת הייתי סך הכל בת 3 וחודש. איני זוכרת דבר, אבל אני יודעת שכשאתה נרצחת איתך נרצח:השלום,הדמוקרטיה והביטחון. "שנרצחת-נרצח יצחק רבין-ראש ממשלת ישראל-המדינה שלי!" ציטוט מציפי לבני מהעצרת שהתקיימה ביום שבת לכבוד 10 שנים להרצחו של יצחק רבין ז"ל, בכיכר רבין (כיכר מלכי ישראל). שלום חבר-אתה חסר!
אני יודעת שזה לא קשור לפורום, אב הייתי חייבת אני מרגישה את הצורך ואני מרגישה לא בנוח עם זה כי... הייתי אמורה ללכת לעצרת אבל אני חולה ולא הלכתי, וגם היום לא הלכתי לבית ספר והיה טקס והחמצתי ואני מרגישה שיש לי יסורי מצפון. אז הייתי חייבת. סליחה אם זה מפריע למישהו לא התכוונתי.

למעלה