Train Kept a Talking

SaintJohn

New member
../images/Emo40.gifTrain Kept a Talking../images/Emo40.gif

שבוע חדש, דיון חדש! פינת דיוני השירים כאן, והפעם יש לנו לראשונה שיר מה-New Shit: Ain't That a Bitch זה שיר משובח מאלבום משובח, ונראה לי שזה שיר שאפשר אובייקטיבית להגיד עליו שהוא אחד האיכותיים ביותר שאירוסמית' יצרו בשנים האחרונות. זה גם נציג ה-New Shit שהגיע הכי רחוק השנה באירו-ליג, ולא היה חסר לו הרבה כדי להגיע לגמר הגדול. מה אתם חושבים עליו? זה המקום לחפור. זו ההזדמנות שלכם לשתף במחשבות שלכם ודעתכם האישית על השיר, להגיב לאחרים ולקחת את הדיון לאיזה כיוון שתרצו. כמובן שלא חייבים להשתתף, אבל ריבוי דעות הוא מבורך. מי שלא בקטע של חפירות, יכול להגיב עם "אחלה שיר
", אבל מאוד ישמח אם יהיה כמה שיותר פירוט והרחבה, כי זה המקום המושלם לכתוב בו על השירים שאנחנו אוהבים.
אז שיהיו שבוע ודיון מוצלחים!

Shani Tyler

New member
אני מתה על השיר הזה!

הוא כלכך חמוד.
סתם הוא נסיך כזה!! אני אוהבת שזה מתחיל רגוע ואז הוא צועק ;) והיי אני יודעת לנגן את השיר הזה בגיטרה, זה כלכך מגניב!

אני חולקת על עניין האלבום המשובח,

אבל השיר בהחלט מעולה. למרות שהפקה קצת אחרת היתה יכולה לעשות אותו אפילו יותר טוב - בהתחלה הוא נשמע קצת לא סגור על עצמו ורק החל מהפזמון והבית השני המאזין מבין מה הולך שם פחות או יותר. מעבר לזה, המילים מצויינות והנגינה של כולם טובה. למרות שהוא בלדה הוא לא נשמע קיטשי ונמרח. אני לא אתפלא אם אפילו ג'ו יגיד שהוא מחבב אותו פלוס. מי בכלל חתום על הכתיבה? סה"כ - אחלה שיר

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifע"פ ויקיפדיה

סטיבן וג'ו... באלבום עצמו לא מצאתי את זה כתוב מחר אני אכתוב את דעתי, עכשיו - לישון!

SaintJohn

New member
זה מה שיפה בו

הוא רגוע ומלודי יחסית לשאר השירים של אירוסמית', בהתאם לשאר הבלדות, אבל בניגוד אליהן - יש לו ארשת רצינית. אישית, זה דווקא שיר שאני לא הכי מתלהב לשמוע, אבל זה כבר עניין של טעם אישי. מרגישים בשיר הזה את הנוכחות של כל אחד מחברי הלהקה, כמו גם את האלמנטים הנוספים והכלים הנוספים, אם אלו כלי נשיפה או כלי מיתר. כמו כמה וכמה שירים נוספים ב-NL, גם זה שיר מאוד מורכב יחסית מבחינה מוסיקלית, הוא משלב לא מעט כלי נגינה נוספים ויש לו מספר שכבות. בגלל המורכבות הזו הוא לא בוצע לייב, וחבל. אני בטוח שגם אם אירוסמית' היו מבצעים אותו לייב, הוא לא היה שורד את הטור של NL. לגבי האלבום - שוב, זה עניין של טעם וריח. קשה לי לדעת כמה אירוסמית' השקיעו באלבום הזה יחסית לשכנים שלו, GAG ו-JPP, אבל די פשוט לראות שמאמץ גדול הושקע בהפקתו, כול הקלטות במספר אולפנים ברחבי ארה"ב. אני יודע שגם בהפקת JPP הושקע מאמץ לא קטן בכלל, אבל התוצאה הכוללת נשמעת טוב יותר. בכל מקרה, זה כבר דיון אחר לגמרי.

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifנמנמנמ

טוב אני אתחיל כמו כמעט תמיד - אני אוהבת את השיר הזה! מבחינת המוזיקה אני מאוד אוהבת את ההתחלה, השיר מתחיל להתעצב ולהתייצב באיזה שורה שלישית. שיר דיי טיפוסי ל-NL. למרות שלאחרונה אני שומעת יותר את האלבומים היותר ישנים של הלהקה להקשיב עכשיו לשיר הזה ולאלבום כולו מזכיר לי גם עד כמה האלבום עצמו טוב (ויכול להיות שיהיו כאלה כאן שיחלקו עליי). אני חושבת שזה פשוט מראה עד כמה אירוסמית' היא להקה טובה שלמרות השינוי קצת בסגנון, בהפקה ובאלבומים עדיין מאוד מהנה לשמוע את האלבומים שלה לא משנה מאיזה תקופה.

shlomitzi

New member
כבר אמרו הרבה ממה שאני חושבת אני רק אוסיף

לגבי הקליפ שלו שסטיבן אפוף עשן כזה, זה מצחיק. בכלל זה שיר וקליפ שמזכירים לי קצת את שנות החמישים כזה. ובנימה אישית יותר אני אוהבת בו את המילים ואת המלודיה אבל אני, בניגוד לחלק מהאנשים פה, מאוד אוהבת דווקא את הבלדות אז אולי אני לא כ"כ דוגמא...

shlomitzi

New member
איזה מוזר!

גם אני חיפשתי ולא מצאתי... אממ נראה לי שראיתי אותו ב MTV אבל יכול להיות שאני מתלבלבת?

adili6

New member
אני מאוד אוהבת אותו

בפעם הראשונה ששמעתי אותו ואז סטיבן אומר "ain't that a bitch??" פשוט עניתי "amen to that!!" כי בדיוק עבר עליי יום קקה חחח וכך קרה שבימים קקה אני פשוט מקשיבה לשיר הזה ונהיה לי הרבה יותר כיף!! בכללי אני נורא אוהבת את האלבום ועושה לי כיף לשמוע אותו! אין לי יותר מדי מה לנתח- אחה שיר

למעלה