Train Kept a Talking

SaintJohn

New member
../images/Emo40.gifTrain Kept a Talking../images/Emo40.gif

שבוע חדש - דיון חדש! השבוע אנחנו חוזרים אל Rocks, והפעם אל שיר הפתיחה, שמדבר על הרגלי הצריחה של סטיבן טיילר:Back in the Saddle לא רק שיר משובח מאלבום משובח, אלא בפרט שיר פתיחה משובח - גם לאלבום וגם להופעה. מה אתם חושבים עליו? זה המקום לחפור. זו ההזדמנות שלכם לשתף במחשבות שלכם ודעתכם האישית על השיר, להגיב לאחרים ולקחת את הדיון לאיזה כיוון שתרצו. כמובן שלא חייבים להשתתף, אבל ריבוי דעות הוא מבורך. מי שלא בקטע של חפירות, יכול להגיב עם "אחלה שיר", אבל מאוד ישמח אם יהיה כמה שיותר פירוט והרחבה, כי זה המקום המושלם לכתוב בו על השירים שאנחנו אוהבים.
אז שיהיו שבוע ודיון מוצלחים!

Shani Tyler

New member
../images/Emo45.gif

בהחלט אפשר להבין למה הוא כונה demon of screamin מהשיר הזה . (אני די בטוחה שזו המשמעות) אפשר לשמוע את זה בהרבה שירים אבל פה בעיקר... שבוע טוב

adili6

New member
אחלה שיר!

חח.. ועכשיו באמת--> שיר מצויין! נדמה לי שהפתיחה שלו, כל הINTRO פשוט גאוני! מכניס אותי להרגשה של "משהו טוב הולך להגיע!!" ואז הוא באמת מגיע עם הצרחה של סטיבן! שיר מצויין, מילים מעולות, נגינה מדהימה ושלא נדבר על האלבום! הכל בשיר הזה פשוט טוב!! והכי כיף כשזה מגיע בסרט חמודי (RED) במקום מעולה (i'm baaaack בדיוק כשהסוכן הזקן מכה את הסוכן הצעיר) ובהפתעה- טוב לא בדיוק.. בגלל הטריילר ידעתי שזה יהיה שם אבל עדיין!! בקיצור- שיר מעולה!

adili6

New member
אני אעשה ניצלוש כי זה מתאים לי...

היום ראיתי רובוטריקים3.. בנוסף להיותו של הערב סיום של יום מצוין (שהתחיל בים עם אחי, המשיך עם סרט חמוד שראיתי בבית עם אמא [נקרא the bridges of Madison county.. מריל סטריפ וקלינט איסטווד- מה יותר טוב??] והסתיים בסרט עם אחי) ולהיותו של הסרט, סרט טוב בכוחות עצמו- באמצע החיים אני שומעת את ההתחלה של sweet emotion!!!!!!!! יואו זה היה כזה מפתיע וכיף!!!! הוא הגיע בלי קשר לכלום- השיר לא התאים למה שקרה אבל השתמשו רק בהתחלה-ממש שנייה לפני שסטיבן מתחיל לשיר- והקצב התאים אז הבנתי למה עשו את זה. אבל זה היה כל כך מפתיע וכיף!!! איך שראיתי את זה אמרתי לעצמי שאני חייבת לזכור לכתוב את זה בפורום!

SaintJohn

New member
השיר מופיע גם בסרט "שנגחאי נון"

בכלל, תמיד כיף לראות סרט, ופתאום להיתקל בשיר של אירוסמית'. But I digress... אין ספק שפתיחת השיר היא אחד הקטעים הקלאסיים, שהכי מזוהים עם אירוסמית' (אני מניח שיותר בארה"ב מאשר במקומות אחרים). לדעתי גם עם השנים, כשהקול של סטיבן נהיה יותר מחוספס, משופשף ומהוקצע, ככה הצרחות הללו נשמעות טוב יותר.

AeroTom

New member
ואם השיר בפסקולים עסקינן

שתי ההופעות האהובות עלי שלו בסרטים מגיעות ב-"Say Anything", סרטו הראשון של קמרון קרואו כבמאי (ואחד הבמאים האהובים עלי ביותר) ומהסרטים הרומנטים היותר אהובים עלי. וההופעה הנוספת ב-"The Fighter" משנה שעברה, שהיה לו אחלה פסקול בכלליות גם.

SaintJohn

New member
אל תשכח שבשיר עצמו עסקינן

אני בטוח שהשתתפות שלך תעשיר את הדיון בכל פעם

adili6

New member
עדיין לא ראיתי the fighter!

עכשיו אני חייבת לראות אותו עוד יותר!!!!

SaintJohn

New member
שיר קלאסי של הלהקה

אציין שבהתחלה לא ממש אהבתי אותו, הוא היה כבד מדי בשבילי. הגירסה הראשונה שהכרתי, היתה כשקניתי את A Little South of Sanity, ושם השיר נשמע לי רועש וכבד מדי, והיה קשה לשים לב לדקויות שמאפשרות להינות מהשיר יותר. כשהבנתי את הייחוד שיש בשיר בצד של הגיטרות, אז למדתי להעריך אותו יותר. נראה לי שזה השיר היחיד שבו בנוסף לבס של טום, יש גיטרת בס נוספת - של ג'ו, ושהוא מנגן עליה את הריף הכבד של השיר. במקביל, מי שחוגג על הצלילים הגבוהים יותר, זה בראד. קל לשים לב, שבשנים המאוחרות יותר, בראד עושה הרבה יותר על הגיטרה שלו משהוא עשה בשנים המוקדמות, וזה מוסיף המון לדעתי. והשילוב בין מה שבראד עושה לבין מה שג'ו עושה, הוא פשוט נפלא. טיפה חבל שבכל הסיפור הזה, טום קצת הולך לאיבוד. אני גם מאוד אוהב את המעבר באלבום מהכבדות של שיר הפתיחה, אל הפתיחה העדינה של Last Child.

shlomitzi

New member
קצת מאוחר אבל בכל זאת אגיב ש...

אני חולה על השיר הזה! כל השיר ובמיוחד בסוף יש הרגשה כייפית כזו כאילו רוכבים על סוס חח וזה כזה כיף לצרוח אותו! וכשאני לא מצליחה זה אומר שאין לי קול... חחח

למעלה